Yakı bandının hamilelige etkisi var mıdır ?

2 tane olmaz diyo benim doktorum . sadece bitane vurulur diyor . keske catlasa bikerecik ya onunda sevincinj yasasam. Sen sagliklisin ki catliyor canim. Bende 6 ay duzgunce tedavi olabilsem catlasada olmazsa bebegim ozaman cektiricem ama bence benim tupler acik cunku iliski sonrasi onlari hissediyorum :KK1:

canım çatlaması yetse keşke hep çatladı oh diyosun sonra adetin 4 gün geçiyo hadi oldu galba bu sefer diyosun bi bakıyosun kırmızı kart :).bnm rahim duvarımda kalınlaşma vardır.tüplerimi bilmiyorum.nasıl hissediyosun ya bn bişy hissetmiyorum tüplerde.

cnm ilk iki gün yanma oluyo bendede oluyodu sırtımın uzerine yatamıyordum ama öyle olması iyiymiş etkisini gösteriyomuş öylr olunca adetin hemensonrası banyo yapıp yapıştırıyon 1hafta kalması gerekiyo yani bana öyle demişlerdi sende kaç gün kaldı

:KK53: ben onu bilmiyodum ki bi gece kaldi sabah dayanamadim cikardim bu ay dogim kkntrol hapi verdi doktorum gelecek ay mi acaba bi hafta biraksam simdiden fayda gostersin diye bu ay mi kullansam bilemedim:KK53:

Son düzenleme:
canım çatlaması yetse keşke hep çatladı oh diyosun sonra adetin 4 gün geçiyo hadi oldu galba bu sefer diyosun bi bakıyosun kırmızı kart :).bnm rahim duvarımda kalınlaşma vardır.tüplerimi bilmiyorum.nasıl hissediyosun ya bn bişy hissetmiyorum tüplerde.

Supoşlarin gittigini kipirdanmalar hissediyorum canin ozellikle sag tarafimda .. keske benim ki de catlasa en azindan olmazsa taktik degistiririzzz

:KK53: ben onu bilmiyodum ki bi gece kaldi sabah dayanamadim cikardim bu ay dogim kkntrol hapi verdi doktorum gelecek ay mi acaba bi hafta biraksam simdiden fayda gostersin diye bu ay mi kullansam bilemedim:KK53:
canım zaten üç ay üstüste yapman gerekiyo adet bitiminden sonra hemen yapıyosun yani burda bana öyle söylemişlerdi ben öyle yaptım yani bu ay başla bence cnm

canım zaten üç ay üstüste yapman gerekiyo adet bitiminden sonra hemen yapıyosun yani burda bana öyle söylemişlerdi ben öyle yaptım yani bu ay başla bence cnm
Bu ay boyle gitsin gelecek ay bi hafta birakayim sonraki ay da oyle yapayim Allah razi olsun...

canım pco için jasmin.soğan kürü.yada ktardan bişeyler kullandın mı.pconun çaresi yokmu.tamamen geçmesi yani

Canim jasmini anlamadim. Sogan kurunu de bi kez kullandım o kadar... Tamamen gecer mi bilmiyorum sonradan oldu ilk evlebdigim zaman yoktu bu pko sonradan oldu. Git gide normal olan hormonlarimda bi tuhaflasiyor cok uzuluyorum napicam bilmiyorum:26:

Canim jasmini anlamadim. Sogan kurunu de bi kez kullandım o kadar... Tamamen gecer mi bilmiyorum sonradan oldu ilk evlebdigim zaman yoktu bu pko sonradan oldu. Git gide normal olan hormonlarimda bi tuhaflasiyor cok uzuluyorum napicam bilmiyorum:26:

canım inşallah kurtulursun bir an önce.jasmin doğum kontrol hapı doktorlar pco olnlara ondan veriyo önce.adet olabilmek için.o yüzden sordum

canım inşallah kurtulursun bir an önce.jasmin doğum kontrol hapı doktorlar pco olnlara ondan veriyo önce.adet olabilmek için.o yüzden sordum
İlk defa bu ay verdi doktorum ama kanama yapti korkuyla kullaniyorum... Rabbi. Hayirlisini versin :KK43:

Bnm bu ay 5gun gecikti bugun geldi adetim moralim bozuldu.cok gerginim.:44:
Ben artik alistigim icin afet oldugumda ne sasiriyorum ne bisey oylece kalakaliyorum .. Rabbim tez zamanda gondersinde bebislerimizi baska hicbisey istemiyorum inan ki

Ben artik alistigim icin afet oldugumda ne sasiriyorum ne bisey oylece kalakaliyorum .. Rabbim tez zamanda gondersinde bebislerimizi baska hicbisey istemiyorum inan ki

amin canım inşallah.bnde çok şaşırmıyorum artık nasip diyorum napalım.rabbim verirse olucak.

X