Yastık, yorgan , döşek , nevresimleri nerede saklıyorsunuz??

Piquania_Dedove_

Guru
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2010
4.912
520
Merhabalar :KK3:

2yıllık evliyim
Evimde düzene sokamadığım şey bahsettiğim bu eşyalar...

Yorganları, yastıkları nevresim takımlarını ve diğer bu tip eşyaları nereye koymamı önerirsiniz?

Siz nerde saklıyorsunuz?

Kiracıyım ve evde dolap yok,, sadece yatak odasının gardrobunun üstü boş,,

Gardrop kıyafetlere ancak yetiyor,,
Sizler nasıl bi düzen kurdunuz merak ediyorum??

Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar..
Teşekkürler

Yorgan ve yastıkları vakumlu poşetler ile gardolabın üstüne koydum. Nevresimler havlular gardolapta ve çekmeceli çamaşırlıkta. Battaniyeler ve yatak örtüleri falan gardolabın askı kısmının altındaki boşlukta. Benim ev ve gardolap küçük. Başta sığmakta çok zorlandım ama düzene oturduktan sonra sorun kalmadı.

Benim gardrop full dolu yani kiyafetler bile sigmiyor yorgan ve bir yer yatagi bazanin altinda ,, başka da yer yok koyacak evde
Banyoya dolap yaptirdik havlulari oraya koydum
Yastik nevresim hurçlarini koyacak yer yok ortalikta duruyor:KK25:

ben bazanın altına koyuyorum yastık nevresim yorgan battaniye ve çeyiz için alınıp da kullanmadığım ıvır zıvırları misafir havlularımı. 3 yorgan 1 battaniye bi yatak örtüsü 4 yastık bide misafir eşyaları ve çeyizlerim rahat sığdı

benim nevresimler yastıklar bazamın altında ama sandıklı kanepeniz yada köşe takımınız varsa orayada koyabilirsiniz.

ben bu yatak ucu sandıklarını çok seviyorum bu tarz bir şey alabilirsin.

$116868713_tn50_1.jpg $116868713_tn50_0.jpg

Yatak odamda o baza icin yer yok malesef...

Koltuklarim da sadece yatak olabiliyor bazam yok
Yatagimin bazasinda bir tane yer dosegi, bir kislik kalin yorgan, kullanmadigim ceyizlerim var full dolu..
Gardrobun ustune 3buyuk hurc koydum doldu zaten..
Yeni bi gardrop lazim sanirim bize ufagindan :26:

Bende ayni derttten muzdaripim sagolsun anneve kayinvaldem ceyize 6 yorgan 15 yastik ev ev degil yurt olur mubarek tabi bunlari yastiklari gardropun ustune bazanin altina yorganlarin bi kismi ni koydum bos odamdaki bekarliktan kalma dolap ve baza nin altina sigdirdim ama yinede hic memnun degilim jooker arkadasin vakumlu poset onerisi cok mantikli geldi hem az yer kaplar

ben yorgan hurçlarına koydum. onlarda üst üstte kulanmadığım odada kenarda duruyor üstüne beya bir çarşaf çektim. kötü duruyor tabi ama yapacak bir şey yok evde dolap olmayınca kiracı işi işte :))

Bende şaştım valla bi misafir geliyor gittikten sonra zar zor tıkıştır
Ne nerde çıkarsan bile bu sefer kaldıramıyorsun
Ben şu ara yüklük yaptırmayı düşünüyorum hiç değilse düzen olur
Nereye taşınırsam oraya götürürüm demirbaşım olur
Bunun gibi bişey üste yastık yada nevresim havlu alta da yorgan yatak uyku setleri

Eklentiler

• cetinoglu-m-b8.jpg
    cetinoglu-m-b8.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 4.122
Benimde aynı sıkıntı var ne yapsam çözemedim vakkumlu hurçlar belli bir süre sonra hava aldı yine olmadı şuan ne yapacağımı hala bilemiyorum

Merhabalar :KK3:

2yıllık evliyim
Evimde düzene sokamadığım şey bahsettiğim bu eşyalar...

Yorganları, yastıkları nevresim takımlarını ve diğer bu tip eşyaları nereye koymamı önerirsiniz?

Siz nerde saklıyorsunuz?

Kiracıyım ve evde dolap yok,, sadece yatak odasının gardrobunun üstü boş,,

Gardrop kıyafetlere ancak yetiyor,,
Sizler nasıl bi düzen kurdunuz merak ediyorum??

Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar..
Teşekkürler
fazlalık yorgan battanıye yastık vs bazanın altında. nevresımler gardrobun ıcınde. havlularda banyoda ufak bır kose dolabı var onun ıcınde fazlalık olanlarda hurca koyup bazanın altına atıyorum :KK66:

X