Esimi taniyamiyorum artik..:(

Ya kizlar biraz yardimci olurmusunuz lutfen... baska kimseye anlatamiyorum zaten derdimi:KK43:

Canım benim her tartışmada kapıyı gösteren adamın değişeceğine inanmıyorum açıkcası
O kadar kişi bir arada yaşadığınız sürece sorunlar devam edecek ve eşiniz de sizi suçlayacak sanırım
Elle tutulur bir tarafı yok maalesef durumunuzun
Nasıl bu kadar kararttınız gözünüzü evlenirken

Bence ayril bu adamla sana deger vermeyen biriyle ne isin var ustelik cok gencsin daha ne insanlar cikar karsina universite mezunusun hemde cocukta yok bence hata yapmadan ayril ama cok seviyorum ayrilmam diyorsan gozunu korkut evi terk et annen gile git zaten aramasada bitmistir erkekleri biraz korkutacasin hic cesaret edemiycez zannediyorlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba kizlar. Eşimle 3yillik birlikteligimizden sonra evlendik. Ben 22 yasindayim o 23. Ve 1yillik evliyiz. Ben evlenmeyi hic istememistim ama malesef aldandim iste. Ama o kadar degisti ki anlatamam. Surekli arkadaslariyla disari cikiyor. Benimle haftada 1gece cikar oda benim zorlamamla olur. Ben zorlamasam onda bile cikmaz yani. 12den once eve gelmez. Kalabalik yerlerde takilir. Benimle ciktigindaysa her zaman kimsenin olmadigi sakin bi yere gideriz ki baskalari beni gormesin. Fazlasiyla kiskanc. Herseyime karsiyor onu giyme bunu giyme. Yanliz hicbiyere gondermez. Anneni de al, kardesinde gelsin, sanki beni yerler yanliz ciksam. Kendi arkadaslarimla cikmama asla izin vermez. Surekli evdeyim. Universte mezunuyum ama calismama izin vermiyor. Ustelik ailesiyle birlikte yasiyoruz. Annesi babasi babaannesi kaynim eltim gorumcem bide kucuk kaynim var. Ben egitimli bir ailenin kizyim. Kocamin ailesi ise eltimde dahil hepsi lise terk ve hicbir zaman kafalarimiz uymadi. O kadar zor ki bukadar insanla bi arada yasamak. Surekli sorunlarimiz oluyor ailesiyle. Gorumcemle eltim benden kucuk. Biri 18 biri 19yasinda, ikisi cok yakinlar ve surekli arkamdan konusuyorlar elestiriyorlar. Canlari ister gelir konusurlar benle, istemez yuzume bakmazlar. Nasil davranacagimi sasirdim. Kayin pederim cok aksi bi adam herseyimize karisir ne giydigimize bile. Kendisi haci oldugu icin surekli ona laik gelinler olmamizi ister, dar giymiyicez acik giymiyicez off kocamdan cok karisir oldu.Kac kere ayrilma derecesine getirdi bizi ve esim herzaman onu hakli buldu.Esim zaten surekli her konuda ailesinin yanindadir.Ayri eve cikmayi aklinin ucundan bile gecirme der.Bana zerre kadar deger vermedigine eminim. En ufak bi sikayette bulunsam hemen kapiyi gosteriyor. Zorla tutmuyorum begenmezsen cek git diyor. Onun herseyine susup goz yumdugumda ise "beni cok seviyorrrrr". Cinsel hayatimiz iyi ama biktim artik surekli sorunlarin ustunu kapatip hicbisey yokmus gibi eve geldiginde sevisip birlikte olmak:KK43: Zoruma gidiyo artik. Ayrilmaya cesaretim yok pisman olmaktan cok korkuyorum. Belki degisir diyorum ama boylede dayanamiyorum artik..:KK43:

ahhh be güzelim neden kabul ettin ki ailesiyle yaşamayı?

Hiç kimseye tahammül etme zorunluluğun yok bence. Kapıyı gösteriyorsa o kapıyı suratına çarpıp çıkacaksın ki anlasın değerini. Değer veriyorsa tabi...

Bence degismesi zor erkekler aileden cok etkileniyorlar siz bi de ayni evin icindesiniz ev ev ustune olmaz ailenize anlattiniz mi

Canım niye aynı evde yaşamayı kabul ettin ilk baştan bide işine gelmiyorsa kapı orda ne demek bu nasıl bi tutum bence bu durumları düzeltmeden sakın çocuk düşünme

kendisi arkadaşlarıyla her akşam gezsin tozsun sen kabileyle tek başına otur onlara katlan, gençsin eğitimlisin çocuğun yok neden katlanıyosun ki, iş bul çek git, adam resmen kendi cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için tutuyor seni, normal bi aile gibi bir yaşantınız yok, eşinin böyle normal bir aile kurmaya isteğide yok, ayrı eve çıkmayı düşünmediği, sen sızlanınca sana kapıyı gösterdiğine göre.... hayatını mahfetme, yol yakından bu yanlıştan dön derim

Canım benim her tartışmada kapıyı gösteren adamın değişeceğine inanmıyorum açıkcası
O kadar kişi bir arada yaşadığınız sürece sorunlar devam edecek ve eşiniz de sizi suçlayacak sanırım
Elle tutulur bir tarafı yok maalesef durumunuzun
Nasıl bu kadar kararttınız gözünüzü evlenirken

Bende bilmiyorum nasil kararttim gozumu. Ama sanirim cok korkak oldugum icin onsuz yapamam sandim cok sevdim kaybetmek istemedim iste ama cok buyuk hata yapmisim. Mesela son olayimiz bayramda disari cikicaz dedi soz verdi istedigim bi mekana gidicektik. Sonra bi gun kaynanamin gorumceleri geldi bayram icin bende kisa bi elbise giydim ama zaten erkek yoktu. Tam o sirada esim geldi beni o elbiseyle gorunce de disari cikma sansini kaybettin dedi. Sen bunu nasil giyersin falan diye saydirmaya basladi. Evde kisme yok ki dedim heppimiz kadiniz ne olmus yani. Yok efendim ya babam gelse ya kardesi gelse falan filan diyerek cileden cikartti. Sonra kavga ettik ve yine bana kapiyi gosterdi seni zorla tutmuyorum dedi benim icin farketmez ha varsin ha yoksun. Gitmek istiyorsan git ararsam allah belami versin dedi. Gercekten ayrilmayi cok isterdim ama yine korkuyorum. Ben turkiye de yasamiyorum. Yasadigim bu kucuk yerde boyle seyler hos karsilanmiyor. Oyle bi gozle bakarlar ki bana bu yuzden cesaret edemiyorum iste. Ailem herzaman destek oldu katlanmak zorunda degilsin diye ama herseye ragmen en kotusu onu yine seviyor olmam ve o kadar alistim ki ona. Biliyorum salak diyiceksiniz ama hala bi umut belki biseyler degisir :$:$

Bence ayril bu adamla sana deger vermeyen biriyle ne isin var ustelik cok gencsin daha ne insanlar cikar karsina universite mezunusun hemde cocukta yok bence hata yapmadan ayril ama cok seviyorum ayrilmam diyorsan gozunu korkut evi terk et annen gile git zaten aramasada bitmistir erkekleri biraz korkutacasin hic cesaret edemiycez zannediyorlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ustte ki mesajda anlattigim olayda bana git dediginde giderim dedim ve babami aramaya kalktim, bana bu evden bi kere cikarssan bidaha giremeeyecegiini bil ona gore ne yapacaksan yap dedi. Ola ki gitmek istersen buyur git umrumda olmaz seni ararsam allah belami versin dedi. Beni hic mi sevmiyorsun ki boyle seyler soyluyorsun diye sordugumda sevmiyorum diyo. Ama yemin et diyorum yemin etmiyor. Zaten farketmez diyor sevsemde sevmesemde gozumde bi damla degerin yok artik.Bugun gitmedigine pisman olucaksin sana hayat bugune kadar iyidi bugunden sonra bugunlerini cok arayacaksin diyor. Daha ne yapabilirsin ki bana dedim zaten hayaattan sovmusum daha fazla ne yikabilir ki beni. Kavga ettigimizde ona biraz agir konustum serefsiz dedim erkek adam verdigi sozde durur sen nasil adamsin falan. Boyle hayat olurmu diye saydirdim. Gozyaslarim sel olsu aglamktan ama umrunda bile olmadi ya icinde merhametin zerresi kalmamis. Ama parasi oldugu icin herseyimiz var zannediyo. Yedigim onumde yemedigim arkamdaymis. Param var istedigim zaman alisveris yapiyormusum, istedigim yere en luks otellere tatile gidebiliyormusum ve bu hayata sahip olmak isteyen cok insan varmis ama ben nankormusum falan filan:KK43:

Ne güzel iş ya , gez toz gece on iki de gel eve , cinsel ihtiyaçlarını karşıla sonra da saygı bekle , beklesin .
Hikayen yeni başlıyor , çocuk olsun da asıl o zaman gör sen .

Bence degismesi zor erkekler aileden cok etkileniyorlar siz bi de ayni evin icindesiniz ev ev ustune olmaz ailenize anlattiniz mi

Evet bir kismini anlattm. Onlar benim arkamda bu hayata katlanmami istemiyorlar bugun ayrilsam desteklerler. Zaten ailem basindan beri karsiydi evlenmemize cunku aramzda kultur ve egitim farki vardi. Annem olacaklari sanki onceden goruyordu. Ama ben tam bi gerizekali oldugum icin nesine asik olduysam bukadar herseye goz yumdum:KK43: Ama anneler her zaman hakli cikiyor:KK43: simdi sikayet etmeye hakkim yok

kendisi arkadaşlarıyla her akşam gezsin tozsun sen kabileyle tek başına otur onlara katlan, gençsin eğitimlisin çocuğun yok neden katlanıyosun ki, iş bul çek git, adam resmen kendi cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için tutuyor seni, normal bi aile gibi bir yaşantınız yok, eşinin böyle normal bir aile kurmaya isteğide yok, ayrı eve çıkmayı düşünmediği, sen sızlanınca sana kapıyı gösterdiğine göre.... hayatını mahfetme, yol yakından bu yanlıştan dön derim

Evet o erkekmis ben ona karisamazmisim ona sınırlar koyamazmisim. Ev buyuk oldugu icin ayri eve cikmayi asla dusunmez zaten yasadigim yerde bu normal hemen herkez kocasinin ailesi ile yasar. Bizim buralarda kocanla ayri eve cikmak bi luks gibi gosterrilir. Biz cocuk istiyoruz ama olmadi simdiye kadar. Bende adet duzensizligi var. Tedavi oluyorum ama degisen bisey yok hala hamile kalamadim. Cocuk olsaydi simdi hepten kafayi yerdim heralde onun derdini de cekmem gerekirdi.. Bilmiyorum nereye varacak bu isinn sonu. Sabret sabret duzelecegi yok gibi...:KK43:

Neden ayrı eve çıkmak istemiyor sebep maddiyat mı ?

Yok cnm maddi durumu iyi. Hazirda 2evleri daha var. Ama babalari gerizekali illa bi arada bi evde tutmak istiyor ailesini. Ama bilmiyor ki boyle devam edersen kavgalar hic bitmiyicek...

Ne güzel iş ya , gez toz gece on iki de gel eve , cinsel ihtiyaçlarını karşıla sonra da saygı bekle , beklesin .
Hikayen yeni başlıyor , çocuk olsun da asıl o zaman gör sen .

Evimizde wifi var ama benim girmem yasak dusunebiliyormusun. 2014 senesindeyiZ evimde wifi var, ben sifresini bile bilmiyorum. Onun uyumasini bekleyip onun telefonundan giriyorum. Ve hala bu hapis hayatina katlaniyorum ama ona sorarsan bu hayata sahip olmak isteyenler cokkk ama ben nankorum.......

Son düzenleme:
Evimizde wifi var ama benim girmem yasak dusunebiliyormusun. 2014 senesindeyiZ evimde wifi var, ben sifresini bile bilmiyorum. Onun uyumasini bekleyip onun telefonundan giriyorum. Ve hala bu hapis hayatina katlaniyorum ama ona sorarsan bu hayata sahip olmak isteyenler cokkk ama ben nankorum.......
Seninkisi aşk falan değil canım resmen stockholm sendromu olmuş.Baştan ipleri veriyoruz ellerine sonra al alabilirsen geri.

X