Ask hikayemiz

Everdeen

pamuğum selenim
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2014
2.511
1.460
MAsk hikayemizi cevremde herkese anlatmam ama buraya yazmak istedim.bir gün kuzenimin yaninda ise basladim tasarimla alakali bir is ama hic anlamiyorum ogrenmeye calsyrm kursa gidyrm falan.kuzenimde bana bir site acti bu siteyi takip et diye.ben takip edyorum profosyonelleri sonra birden birinin tasarimlari cok hosuma gitti.onu takip edyrm yorumlar yapyrm falan ama koca sitede onu takip edyrm hep bu arada kendi fotgraflari yaşı falan yok neyse bigun yormlarima cvplar yazmis biz böyle kim oldgmuzu bilmeden guzel güzel anlamli yorumlasyoruz benim cok hosuma gitti yazdklari falan isle alakali tabi hep bu konsmalar.birgun nickine Romeo Juliet ini aryor yazmis sonra bende kendimi Juliet diye nick yaptim bekliyorum ne zaman yazar diye.baktim yazi heyecandan acamiyrm actim o sen benim julietimmisin yaziyor allahim ölüyorum suratimda aptal bir gulmseme.tam o esnada kuzenm yanima geldi pc ye otrdu cvp yamayrm bana is gosteryr tam o anda bana tekrar bir msj.bu cocugumu takip edyosun et işleri cok basarili diyor ben kipkirmiziyim olaya takibi gecti:)))neyse yazstik nunarasini verdi ben vermdm.sonra evdeyim bir kac gun gitmdm ise nete giremyrm aradan iki gun gecti üye oldgmz sayfaya bi baktim neler neler yazms herkesle konsyr herks kim bu kiz falan diyor aklona dusmusum ulasmamas banada resmen akli bende:))nasil heycanliyim.sonra saatlerce dusnmenn soncunda aradim acti konsamyrm kaldm öylece daha hic tlfnda konsmamsz ne diyecegmi bilmyrm.acti bekliyr konsmami birden topladm gucumu benim dedim sanki tanirmis gibi:))senmsn naslsn dedi hemen anladi beklms aramami:))azcik konstk kapattm ama o heyacan anlatamam neyse aradan zaman gecto konsmalar msjlar falan bir gün bana kamera acti allahim orda kitlenp kaldim nasil tatli o bakis o surat ilk gordgm anda asik oldm.o beni gormdmi isdeyim.sonra ben ona fotolarimi attim falan.sonra biz bildgn asik gibi konsyrz msjlasyrz falan.sonra bana dediki senle seneye bugun evlencez ben tabi unursamadm çünkü daha gorsmmemsz bile.sonra birgün kararlstrdk o gün gelecek hazrlndm suslendm bulscaz.bu arada o doguda ben batida otryrm.neyse bukstuk ama nasil seker tamam dedim budur sonra biz cok güzel bir hafta gecrdik burda ogretmen evinde kaldi hergun bulusyrz ikimzde cok asigiz:)))sonra gitti ama ben öyle kötü oldm ki nefes almyrm onsuz kendimi bi kışlık evimiz var oraya kapadm cikmyrm disari hayata kustum resmen tabi oda o durumda.neyse bir gün annesiyle konstk tlfnda annesi onunla gorsmek istemdgmizi ima eden cümleler kurdu kibarca tabi ben anldm dunyalam basima yikldi.ben aglyrm falan ama sevgilim hep bana destek Üzgün ama hic bana belli etmyr.velhasili aradan 1ay geçti. Biz tartstk ben bitti dedim ayrldm ilk kez ayrlyrz ama icim yanyr yasayamyrm resmen.sonra bi kiki gun sonra tlfnm caldi ben geldim diye arams gittim yanina ama ayriyiz ama cok sevyrm.sonra sarldk birbrmze gitmycem seni birakmycam dedi gelms öylece sadece uzerndekiler ince bir ceket hava deli gibi kis.para kisitli ailsnin haberi yok.aradi ben gelmyrm dedi.acmyr tlfnlari.kaldi gitmyr hergün kalacak yere para ayrlyrz.oyle zor durmdayz ki sonra sansina buranin en büyük hastanelrnden birinden is teklifi geldi masasi güzel hemen basldi oraya sonra yurt ayarladk falan yerlsti buraya.bu arada annesi hergn aryr akrabalri aryr gel diye.sonra yaz geldi.bize cagrdm ailemle tansti babamlar cok begendi.sonra annesigili ikna etti gelmeye beni istemeye cikolata yaptrdi yuzuk aldi ailse gelecek tanscaz beni isteyecekler.biz tabi hazrlandik geldiler sehir disindan kaldlar ben ertesi gün istycekler diye Beklyrm kahvaltdayiz annesi daha yasi küçük askere gitcek falan dedi istemyrlar beni dunyala basma yikldi.babasi cok kibar annesde kibar kibarbistenycez diyor yani.neyse hazrlandilar gittler sevglmde gitti onlarla ama öyle perisaniz ki annmler üzülme dedi.neyse sonra ben attim evden disari kendimi sevgilim aryr actm yanima gek dedi gittim annesigili yolcu etms ben evlencem demis.gittim yanina sarldk okdar cok agladk hic hak etmemmstk.sonra eve gitti abimler falan geldi aksam yüzük taklcak dedik ya.neyse ertesi gun sevgilim giyinms takim elbisesini yaptrms cikolatsini cicegini geldi evimize trk basina istedi beni babamdan.babamda ben seni sevdm oglum siz istyosanz ben herzaman yannzdaym dedi.sonra yuzuk taktk.sonra düğün hazrlklari yaprz bu arada babasi aradi kizim ben yaninzdayim dedi.ama benim kalbn kirik.sonra biz ikimz calstk cabaldk krdi cektik kocaman bir ev kurdk kendmze.sonra dugnmzden bir gun once esmn ailesi geldi amcalar falan sonra dugnmz oldu tabi esimin annesi beni opyr sarlyr falan baktiki artik heesey nafile biz evlnyrz beni seviyr gelinm diyor.dugnmzn gecesi amcasi kalp krizo gecrdi tabii bizle alakali olarak değil rahatszlanms.sonra dugnm errsi gunu hastayi bizim eve cikardik balayindayiz ama evde kalablk bir aile amcalar hasta.onlara hizmet ettim bir hafta sonra kocamla bas basa kalabldk.sonra oteki yaz esimin memleketine gittik.guzel karslandm koca bir asiretin ilk gelini olmuşum. Herksle tanstm saygi gosterdm simdide 1bucuk yillik evliyiz iste bizim hikayemiz.ve kocam bana allahimin en güzel hediyesi o benim aldigim nefesim

benim de ünide 4 yıl gözümün önündeymişte görmemişim :)
aynı bölümde hemde sınıflar farklı sadece.
mezun olduk aradan geçen 4 yıldan sonra buldu bei feysden.
tanımadım bile sen kimsin dedim önce:)
ama şimdi bir yıldır birlikteyiz ve gercekten herseyin bir yeri zamanı varmış bunu gördüm.
okurken gelseydi eminim ki olmayacaktı çünkü ozmanlar ona yok buna yok kafa bi karış havada geziyordum.
iyi ki de zamanında çıktı karşıma

benim de ünide 4 yıl gözümün önündeymişte görmemişim :)
aynı bölümde hemde sınıflar farklı sadece.
mezun olduk aradan geçen 4 yıldan sonra buldu bei feysden.
tanımadım bile sen kimsin dedim önce:)
ama şimdi bir yıldır birlikteyiz ve gercekten herseyin bir yeri zamanı varmış bunu gördüm.
okurken gelseydi eminim ki olmayacaktı çünkü ozmanlar ona yok buna yok kafa bi karış havada geziyordum.
iyi ki de zamanında çıktı karşıma

Kaderinde varsa bir şekilde cikiyor iste karsina:))

X