lütfen yardım(acil!) yavru güvercin buldum

yyakamozz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2013
5
0
Yolda giderken yere düşmüş bir kuş yavrusu buldum güvercin yavrusu olduğunu düşünüyorum .Çevrede koyacak yüksek bi yer bulamadım veterinerde açık değildi kedi yer diye eve getirdim. Kursagı doluydu buldugumda.2 saat oldu acıkmıs mıdır bilmiyorum.Sürekli uyuyor :) dokununca gözlerini açabiliyo. Sarı tüyler azalmış, gri tüyleri çıkmaya başlamış.Cennet papaganı besliyorum ama güvercinler hakkında hiç bir bilgim yok .Şimdi küçük bir kutunun içinde duruyor.Balkonda mı durmalı evde mi bilemedim. Bu kuşu nasıl büyütebilirim,kaç günlüktür acaba nasıl beslemem gerekiyor? cevapları bekliyorum lütfen yardımcı olun. $20140726_194327.jpg

Ortam sicakligina dikkat et, usumesin.
Ben de pek bilmem guvercin bakimini ama yavru kuslar sicagi seviyor.
Yanina sicak su dolu kavanoz koy, sogudukca degistirirsin.

Ortam sicakligina dikkat et, usumesin.
Ben de pek bilmem guvercin bakimini ama yavru kuslar sicagi seviyor.
Yanina sicak su dolu kavanoz koy, sogudukca degistirirsin.

cevap için teşekkür ederim odada duruyor şimdi pamuklada sardım sıcacık:) umarım yaşar. beslenmesi sorun oluyor yarın bi şırınga alıp onunla beslemeyi deneyecegim

Yolda giderken yere düşmüş bir kuş yavrusu buldum güvercin yavrusu olduğunu düşünüyorum .Çevrede koyacak yüksek bi yer bulamadım veterinerde açık değildi kedi yer diye eve getirdim. Kursagı doluydu buldugumda.2 saat oldu acıkmıs mıdır bilmiyorum.Sürekli uyuyor :) dokununca gözlerini açabiliyo. Sarı tüyler azalmış, gri tüyleri çıkmaya başlamış.Cennet papaganı besliyorum ama güvercinler hakkında hiç bir bilgim yok .Şimdi küçük bir kutunun içinde duruyor.Balkonda mı durmalı evde mi bilemedim. Bu kuşu nasıl büyütebilirim,kaç günlüktür acaba nasıl beslemem gerekiyor? cevapları bekliyorum lütfen yardımcı olun.Eki Görüntüle 1202279

Oy oy oy cok tatli.:nazar: Daha kucuk oldugu icin uyuyordur. Sicak tut lutfen, balkonda usuyebilir. Ben cavdar ekmegi ile besliyordum. Acaba kendi yiyemeyecek durumda mi? Burdan link yazmam kurallarla aykiri canim ama yavru guvercin besleme diye google a yazarsan bir suru video bulabilirsin. Kolay gelsin. :KK16:

Oy oy oy cok tatli.:nazar: Daha kucuk oldugu icin uyuyordur. Sicak tut lutfen, balkonda usuyebilir. Ben cavdar ekmegi ile besliyordum. Acaba kendi yiyemeyecek durumda mi? Burdan link yazmam kurallarla aykiri canim ama yavru guvercin besleme diye google a yazarsan bir suru video bulabilirsin. Kolay gelsin. :KK16:
Teşekkür ederim . dün kendisi yiyemedi gagasını acıp yedirdim.Bugün yemini verecekken gagasını açtı agzına bıraktım :) önüne koydugumda suyu içiyor ama yemi agzına alamıyor didikliyor gagası ile:)

Teşekkür ederim . dün kendisi yiyemedi gagasını acıp yedirdim.Bugün yemini verecekken gagasını açtı agzına bıraktım :) önüne koydugumda suyu içiyor ama yemi agzına alamıyor didikliyor gagası ile:)

Korkmustur yavas yavas alisiyordur sana. Cok tatli ya. Ben olsam birakmazdim hic. :KK34:

X