daha fazla sahiplenen taraf hep ben oluyorum:(

beyaz toprak

çirkin ama tatlı cadı=)
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
4.888
26
44
iyi geceler hanımlar yaşadığım bu durumdan çok sıkıldım artık biraz bana akıl ve destek verirseniz çok sevinirim biriyle güzel bir birlikteliğe başlıyorum ancak ilerleyen zaman içinde daha çok sahiplenen kıskanan taraf hep ben oluyorum sanırım bu durumu çok abartıyorum ki karşı taraf bu bana sırılsıklam aşık gözü benden başkasını görmüyor aklı fikri hep bende diyerek hepten salıyor durumu şuanda aynen böyle bir durum yaşamaktayım olayları tersine çevirmek için ne yapmalıyım

Uzak dur bebegım. Ne kadar o yanını gosterırsen o kadar havalanır karsı taraf.

Üstelik sen degerlisin bırak o seni sahıplensın.

Bos zamanlarinizda ona sariyorsaniz hobi edinin
ve fazla deger verip kovalamaca oyununa donusuyorsa iliski , hayatinizdaki oncelikleri yeniden gozden gecirin...

hani şarkıdada diyor yaa irem derici Üstüne düşüyorum kendini çekiyor,
Umarsamıyorum olay çıkıyor.

ben nerde olduğumun ne yaptığımın kiminle olduğumun neden geç cevap verdiğimin açıklamasını yapmam gerekiyor, karşı taraf ise müsait değil işte bu kadar basit bunu anlamalıymışım kendimi çok yoruyorum haklısınız değerli olan benim ama kıymet bilmeyen onlar...

iyi geceler hanımlar yaşadığım bu durumdan çok sıkıldım artık biraz bana akıl ve destek verirseniz çok sevinirim biriyle güzel bir birlikteliğe başlıyorum ancak ilerleyen zaman içinde daha çok sahiplenen kıskanan taraf hep ben oluyorum sanırım bu durumu çok abartıyorum ki karşı taraf bu bana sırılsıklam aşık gözü benden başkasını görmüyor aklı fikri hep bende diyerek hepten salıyor durumu şuanda aynen böyle bir durum yaşamaktayım olayları tersine çevirmek için ne yapmalıyım

Hayatta edindiğim ennnnn büyük tecrübelerden biriisi şu:Azıcık ilgi gösterceksin arkadaş nabza göre şerbet vereceksin...
Ne kimseyi fazla sıkacaksın ne de kendini sıkacaksın kasacaksın!
Oluruna bırakacaksınnn senin için ölürüm biterim hallerini asla ama ASLA göstermeyeceksin karşı tarafa zira hafife alıp ummadığınız şeyleri yapabiliyo...
Erkeklerin her dediğini yapmamalı birde..
İnanmamalı her laflarına muhakak altında bişiler aramalıyız.Yüzümüze gülüp arkamızdan çookkk işler çeviriyolar bunlar!
Havalı takılacağız pas vermicez ama vazgeçilmez kadın modunda olmalıyız...
O zaman nasıl pervaneee olurlar görürsünüz :KK14:

hani şarkıdada diyor yaa irem derici Üstüne düşüyorum kendini çekiyor,
Umarsamıyorum olay çıkıyor.

ben nerde olduğumun ne yaptığımın kiminle olduğumun neden geç cevap verdiğimin açıklamasını yapmam gerekiyor, karşı taraf ise müsait değil işte bu kadar basit bunu anlamalıymışım kendimi çok yoruyorum haklısınız değerli olan benim ama kıymet bilmeyen onlar...

seni üzene bas tekmeyi geç :KK14:
ne diye üzülüyorsun ki .. :KK51:

bugün biraz kendini geri çek mesela. msj atma o atmadan, ya da o aramadan arama. sorarsa da meşguldüm dersin malum bayram koşuşturmacası. bakalım ne olacak. tabi kökten de kesme irtibatı ama daha cool ve havalı dur. gelişmeleri de bize yaz bakalım :KK76:

bugün her sabah günaydın mesajı olurdu yazmamış bişey bende yazmadım oralıda olmadım öğleden sonra selam kelam yazdı hemen açıklamasınıda yaptı, nerelerdesin sesin soluğun çıkmamış desem ters cevap verirdi eminim umursamamak gerekiyor ve benim de bunu başarmam...

bugün her sabah günaydın mesajı olurdu yazmamış bişey bende yazmadım oralıda olmadım öğleden sonra selam kelam yazdı hemen açıklamasınıda yaptı, nerelerdesin sesin soluğun çıkmamış desem ters cevap verirdi eminim umursamamak gerekiyor ve benim de bunu başarmam...

nerelerdesin falan deme. hiç umursama. akşam da yazar belki, sen yine geçiştir. ayrıca kendine meşgale bul sürekli onu düşünme, bırak o düşünsün seni :KK6:

nerelerdesin falan deme. hiç umursama. akşam da yazar belki, sen yine geçiştir. ayrıca kendine meşgale bul sürekli onu düşünme, bırak o düşünsün seni :KK6:

dediğin gibi yapıyorum canım o yazdıkça cevap veriyorum en son senin benden soğuduğunu düşünüyorum dedi herşeyi fazla abartıyorum galiba:)))

ama cooll takilmak ta bazi erkelerde ise yaramiyo maalesef kacan bazen kovalanmayabiliyo ben esimin uzerine dusmedikce soguyor sanki ama ben uzerine dusunce sevgimi ona askimi belli edince daha cok deger veriyo beni goklere cikariyo ama ben cool olunca oda cool oluyo kisiye gore degisiyo bu bence

haklısın bazısıda öyle oluyor etkiye tepki meselesi ama bazende çok şımartınca kendilerini bişey sanıyorlar vazgeçilmez sanıyorlar çok sahiplenicisin çok sıkıyorsun heran senle ilgilenememki gibi saçma sapan yanıtlar alabiliyor insan bu seferde sinir oluyor geri çektinmide benden soğuyorsun oluyor anlamadım valla....

Gecen boyle yaptim adam ustume dusecegine benden daha soguk oldu ustune sen nasil konusursan oyle konusurum ben de dedi ahaha. Ben nezaman ilgiye bogarsam ozaman ilgi goruyorum bu taktikler benimkine yaramiyo:/

dediğin gibi yapıyorum canım o yazdıkça cevap veriyorum en son senin benden soğuduğunu düşünüyorum dedi herşeyi fazla abartıyorum galiba:)))

:KK1: olabilir. ama kendisi msj atmayınca işi olmuş oluyo, sen atmayınca soğumuş mu oluyorsun? madem öyle kendisi de ilgi alaka göstermeyi öğrensin :KK14:

:KK1: olabilir. ama kendisi msj atmayınca işi olmuş oluyo, sen atmayınca soğumuş mu oluyorsun? madem öyle kendisi de ilgi alaka göstermeyi öğrensin :KK14:

aslında pek ilgisiz bırakmıyor ama bazen ortadan bir iki saat kayboluyor bende bu durumdan rahatsız oluyorum ve nerelerde olduğunu merak ediyorum açıklama yapmıyor ozaman geliyor benimkiler ben kızıncada wc de olsam onu bile haber vermemi istiyorsun diyor

X