kizlar tasiniyoruz bi bakarmisiniz acil

UMUDUM_34

Bekle..Bekle...Hiç Pes Edermiyiz?
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2013
1.783
1.792
Arkadaslar acil yardima ihtiyacim var.tasiniyoruz ama evin yerleri berbat oteki.yani imkani yok biseyler yapmadan oturmamizin.yerleri laminant yaptiralim dedik cok pahaliya mal olucak.ustayla anlastik ama sonucta kendi evimiz degil arti yikilma ihtimali var.
Bir iki seneliginede milyarlar vermek istemiyorum.acaba laminant parkeleri kendimiz doseyemezmiyiz.yapan varmi aranizda lutfen acil oneriye ihtiyacim var.

Bide kizlar ev lojman evi 3 bin masraf yapip giricez.mutfak yerler boya fala nakliye haric vericez bu parayi.

Siz olsaniz napardiniz.sizin olmaya eve verirmiydiniz bu parayi nihayetinde icinde ben oturucam ama kafama takiyorum

Son düzenleme:
Laminant beceriniz yoksa zor. Kesme aletine vs para gider. Onun yerine daha ucuz döşemelerden bakın.

Serfloor alın. Parke desenlileride var. Bütün evi yaptırmadığıma pişman oldum ben. Laminat parkeden çok daha kullanışlı.

Laminant parke kac yil kullaniliyo bilmiyorum ama ev sahibiyle konustunuz mu hic.eger siz evden ciktiktan sonrada kullanilabilirse siz yaptirin ev sahibi kiradan dussun kabul ederse.bizde ev sahibiyiz.kendisi kirdigi musluk basini bile degistirip fiyatini kiradan dusurtenler var.

mineflo döşeyin o zaman
parke görünümlü olanlarından
arkadaşım geçen yaz döşedi harika duruyor

Laminant parke kac yil kullaniliyo bilmiyorum ama ev sahibiyle konustunuz mu hic.eger siz evden ciktiktan sonrada kullanilabilirse siz yaptirin ev sahibi kiradan dussun kabul ederse.bizde ev sahibiyiz.kendisi kirdigi musluk basini bile degistirip fiyatini kiradan dusurtenler var.

Aslinda ev kira degil lojman.simdi ben bu eve 3bin lira harcama yapicam nakliye haric.ama tayin cikar yada yikilma durumu olursa yanarim verdigim paraya

mineflo döşeyin o zaman
parke görünümlü olanlarından
arkadaşım geçen yaz döşedi harika duruyor

Canm minefloyu dusundum ama arastirdim biraz kullanisli degilmis temizligi zor oluyomus bide altina bocekler yuva yapiyomus.benm tasinicam bina eski oldugunda bocek sorunu olabilir diye dusundum

yapıştırmalar var araştırın bi onlar daha ucuzdur muhtemelen :KK31:

Arkadaşım laminantın m2 işçiliğine zaten 2-3 lira alınıyor yani sizin yapmanız maddi açıdan pek bişey kazandırmaz halıfleks yaptırabilirsiniz mineflonun laminantla arasında çok fiyat farkı yok

Parkeyi kendiniz yapabilirsiniz. Benim babam yapmıştı. 10-12 liraya parkeler var. Lojman da çok büyük değildir ucuza gelir.

Serfloor dosettim yeni nesil marleyde deniyor cok hos metrekaresini15dosettim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Serfloor alın. Parke desenlileride var. Bütün evi yaptırmadığıma pişman oldum ben. Laminat parkeden çok daha kullanışlı.

Serfloor nasil bisey acaba hic bilmiyorum.laminant gibi biseymi yoksa mineflo gibimi.supurgeligi falan varmi

Arkadaslar acil yardima ihtiyacim var.tasiniyoruz ama evin yerleri berbat oteki.yani imkani yok biseyler yapmadan oturmamizin.yerleri laminant yaptiralim dedik cok pahaliya mal olucak.ustayla anlastik ama sonucta kendi evimiz degil arti yikilma ihtimali var.
Bir iki seneliginede milyarlar vermek istemiyorum.acaba laminant parkeleri kendimiz doseyemezmiyiz.yapan varmi aranizda lutfen acil oneriye ihtiyacim var.

Bide kizlar ev lojman evi 3 bin masraf yapip giricez.mutfak yerler boya fala nakliye haric vericez bu parayi.

Siz olsaniz napardiniz.sizin olmaya eve verirmiydiniz bu parayi nihayetinde icinde ben oturucam ama kafama takiyorum

Cnm eger laminat yapabiliyorsaniz takip cikarmalilar var. Baska yerede tasinirsaniz orayada goturebilirsiniz. Ama mutlaka isin ehli birinin takmasi lazim.

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

Cnm eger laminat yapabiliyorsaniz takip cikarmalilar var. Baska yerede tasinirsaniz orayada goturebilirsiniz. Ama mutlaka isin ehli birinin takmasi lazim.

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

Dimi yaptiralim ama giderkende goturelim diyorum esim gerek yok diyo.ama niye kimsenin bi firca boya surmedigi yere ben lamibant yaptirip gidiyim.giderken goturucem valaa :)))

Kendiniz yaparsiniz zaten onun oyle cetrefilli bi olayi yok kilit yerlerinden birbirine gecireceksiniz o kadar. Ama isciliksiz cok farketmez fiyat konusunda diye düşünüyorum. Bizde oturduk lojmanlarda yerler hep karabetondu. Yapacak bi sey yoktu yani o zaman her girdiğimiz lojmana parke falan yaptirsaydik simdi kendi evimize hicbi masraf yapamazdik. Bence idare edilcek gibiyse bir sure durmayi deneyim

Kendiniz yaparsiniz zaten onun oyle cetrefilli bi olayi yok kilit yerlerinden birbirine gecireceksiniz o kadar. Ama isciliksiz cok farketmez fiyat konusunda diye düşünüyorum. Bizde oturduk lojmanlarda yerler hep karabetondu. Yapacak bi sey yoktu yani o zaman her girdiğimiz lojmana parke falan yaptirsaydik simdi kendi evimize hicbi masraf yapamazdik. Bence idare edilcek gibiyse bir sure durmayi deneyim

Ya iste bende oyle dusunuyorum.mutfak yaptiricaz mecbur mutfak denen bisey yok cunku.yerlerde dedigin gibi karebodur ve karatas okadar kotu yani.
Napiyimki yaptirmadanmi oturiyim.dediginiz gibi her gittigimiz yere biseylwrmi yaptiricaz

Bilemiyorum yaptirmadan oturulcak gibi degil.offff

Canm minefloyu dusundum ama arastirdim biraz kullanisli degilmis temizligi zor oluyomus bide altina bocekler yuva yapiyomus.benm tasinicam bina eski oldugunda bocek sorunu olabilir diye dusundum

yapıştırma olanlardan alın arkadaşım yapıştırma almıştı komple yapıştırdı böcek sorunu yaşamıyor
ayrıca vileda ile siliyor temizlik de kolay
eskisi gibi değil artık hiçbirşey,
herşeyin bir kolayı var

X