lütfen yardım ......

ahneslim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2014
26
9
merhaba arkadaşlar.15 temmuzda doktora gittim kese göründü hcg de 1500 cıktı.daha önce kimyasal gebelik yaşadığım için haftaya tekrar gel dedi.gittim kese yine göründü ama hcg 2300 olmuş.çok az artmis dedi.normale 1500 değerle kalp atışı duruluyormuş ama ben doğuda yaşıyorum görev icabı eşimin.alet yok haftaya dedi.çok canım sıkıldı.tekrar gibi kimyasal yaşamak istemiyorm Allah in izniyle.hcgsi yavaş yükselip bu şekil sağlıklı bi gebelik geçiren varmı lütfen cevaplarinizi bekliyorum inşaallah :-( rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin herkese inşaallah Allah a emanet olun

merhaba arkadaşlar.15 temmuzda doktora gittim kese göründü hcg de 1500 cıktı.daha önce kimyasal gebelik yaşadığım için haftaya tekrar gel dedi.gittim kese yine göründü ama hcg 2300 olmuş.çok az artmis dedi.normale 1500 değerle kalp atışı duruluyormuş ama ben doğuda yaşıyorum görev icabı eşimin.alet yok haftaya dedi.çok canım sıkıldı.tekrar gibi kimyasal yaşamak istemiyorm Allah in izniyle.hcgsi yavaş yükselip bu şekil sağlıklı bi gebelik geçiren varmı lütfen cevaplarinizi bekliyorum inşaallah :-( rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin herkese inşaallah Allah a emanet olun

canım kimyasal gebelik hakkında bilgim yok
ama beta konusunda şunu söyleyebilirim
banada ilk gebeliğimde doktor 1500 değerde kese ve kalp görülür demişti
benim değerim 1600 çıkmıştı ve göremedik deyip almıştı bebeği

şimdiki gebeliğimde 1766 da kese bile görünmedi
10.000 değerde 5. haftamda kese göründü kalp duyulmadı
6. haftada kalp duyuldu
doktorum kalp atışları herkesde aynı değerde görünmez bazı gebelerde 9. haftada kalp atışı duyduğumuz oluyor dedi.

stres yapma dua et iniallah değerin güzel katlanırda görürsün meleğini

her gebelik aynı seyirde ve oranda gidecek diye bir şey yok kimisi yavaş kimisi hızlı ilerler beta için söylüyorum
ben kimyasal geçen sene geçirdim şu an kimyaasal değil gebeliğin olsa değerlerin bu kadar yükselmezdi
bak ben umut olayım sana kimyasalın ardından 3 ay sonra normal hamile kaldım şu an gebeyim gün sayıyoruz desem yeri yolu yarıladık dilerim Allah sana da nasip eder

canım kimyasal gebelik hakkında bilgim yok
ama beta konusunda şunu söyleyebilirim
banada ilk gebeliğimde doktor 1500 değerde kese ve kalp görülür demişti
benim değerim 1600 çıkmıştı ve göremedik deyip almıştı bebeği

şimdiki gebeliğimde 1766 da kese bile görünmedi
10.000 değerde 5. haftamda kese göründü kalp duyulmadı
6. haftada kalp duyuldu
doktorum kalp atışları herkesde aynı değerde görünmez bazı gebelerde 9. haftada kalp atışı duyduğumuz oluyor dedi.

stres yapma dua et iniallah değerin güzel katlanırda görürsün meleğini

kızlar kalp 6+3 en erken duyulma zamanı kimisinde daha geç ama daha erkeni olmaz çünkü anatomiye ters.. Allah hayırlı evlatlar nasip etsin
benim neredeyse 2000lerde duyulmuştu yanlış hatırlamıyorsam

Cnm benim de 10.000 in üstündeydi değerim... 6+5 de duyduk... Değerden çok haftan önemlii... Karından ultrasoundda 7.haftada duyuluyormuş. Panik yapma bence. Kimyasal gebelikte değerin yükselmezdi..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar kalp 6+3 en erken duyulma zamanı kimisinde daha geç ama daha erkeni olmaz çünkü anatomiye ters.. Allah hayırlı evlatlar nasip etsin
benim neredeyse 2000lerde duyulmuştu yanlış hatırlamıyorsam

6. haftamda duydum 7. haftamda hastaneye yatış yaptım 6 haftalıkken değerim 10 bin çıktı birdaha betaya bakılmadı
doktorum espiri bile yaptı erkek mi ne erkekler erken canlanır diye
hayırlısı :))

Son düzenleme:
allah razi olsun arkadaşlar.bir şey daha sorcam size.ilk dr gittigimizde ultrosonda kese aşağıda dedi.dinlen dikkat et dedi.tabi ben de dinlendim.tekrar gittigimizde kese yukarı cikmis dedi ama kana bakinca hcg yukselmemis dedi.sagliksiz gebelik olabilir dedi.eğer öyle olsa kese yukarı doğru çıkar mi kese.kendime olumlu pay çıkarmaya çalışıyorum galiba :-(

6. haftamda duydum 7. haftamda hastaneye yatış yaptım 6 haftalıkken değerim 10 bin çıktı birdaha betaya bakılmadı
doktorum espiri bile yaptı erkek mi ne erkekler erken canlanır diye
hayırlısı :))

nasıl peki şu an durumunuz?
6 haftanın içindesinizdir 6+3te başlıyor kalp çalışmaya

arkadaşlar bugun biraz kanamam oldu bir kaç damla.biraz da bel agrim oldu.gittim yazmistim hcg degerimi 2400du persembe.bugün 2070 olmuş :-( çok üzüldüm çok ağladım ama kısmet tabi.rabbim ne dilediyse o olur elbet.şuan ben progestan kullanıyorum sizce devam edeyimmi arkadaşlar lütfen cevap bekliyorum..tekrar çıkar mi sizce hcg degerim.

Cnm sana soyleyecegim belki uzecek seni. Kesinlikle niyetim seni uzmek degil. Ablamin ilk hamileliginde onunda degerleri yukselmiyirdu. Herhafta surekli doktora gidiyordu. En sonunda doktor dedi dusuk yapacaksin ve yaptida. Rabbin evlat acisiyla kimseyi sinamasin. Guclu olman dilegiyle

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

arkadaşlar bugun biraz kanamam oldu bir kaç damla.biraz da bel agrim oldu.gittim yazmistim hcg degerimi 2400du persembe.bugün 2070 olmuş :-( çok üzüldüm çok ağladım ama kısmet tabi.rabbim ne dilediyse o olur elbet.şuan ben progestan kullanıyorum sizce devam edeyimmi arkadaşlar lütfen cevap bekliyorum..tekrar çıkar mi sizce hcg degerim.

Cnm uzulmee sakinnn benimde hamileligim hep kanamali gecti progestan kullandim dewamli allahima sukurler olsun dogurdum bebegimi bende hep aglardim ama sunu diyim 9 ay yattim ben hasta gibi annem geldi yemegimi dahi yatagima getirdiler bi wc icin kalktim sende yat kalkma ama benim hcg ayarlarimda dusme yoktu doktoruna sormalisin cnm her haftada kontrolu ihmal etme we ve bebegin hareketlerini dewamli kontrol et

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Icmeye devam et bi kc gun sonra yine test yaptir dusmussen artik bise yapamazsin ama dusuyor senin deger nasip dicek sn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet diger gebeligimde öyleydi maalesef :-( rabbimin sınavı bana.hepinize ayrı ayri teşekkür ediyorum cevaplarınız için.Allah im sizinde evlatlarınızi size bağışlasın olmayanlarada hayırlısıyla nasip etsin inşaallah.Allah a emanet olun

evet diger gebeligimde öyleydi maalesef :-( rabbimin sınavı bana.hepinize ayrı ayri teşekkür ediyorum cevaplarınız için.Allah im sizinde evlatlarınızi size bağışlasın olmayanlarada hayırlısıyla nasip etsin inşaallah.Allah a emanet olun

Canim ben de gecen ay boyle oldum kimyasaldan sonra hamile kalma ihtimalin cok artiyormus ve dogru cikti 7 aydir 1 dusuk 1 kimyasal geciren ben su an 7 haftalik hamileyim insallah sen de hamile kalirsin

arkadaşlar birde ben biraz teknoloji ozurlu biriyim.teker teker cevap yazmayi bilmiyorum acık konuşmak gerekirse.kusura bakmayın o nedenle iyi bayramlar

inşaallah hayırlısıyla zambak.rabbim seninde meleğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.peki doktor kontrolünden geçtiniz mi.yani düşük sebebi araştırıldı mi

inşaallah hayırlısıyla zambak.rabbim seninde meleğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.peki doktor kontrolünden geçtiniz mi.yani düşük sebebi araştırıldı mi

Sagliksiz gebelikmis canim ondan dolayi vucut atmis disari

X