Neden böyle oldu şimdi niye?

Elvan3

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2014
12
1
34
Merhaba arkadaşlar.Nolur bana birşey söyleyin kafam allak bullak.Ben uzaktan biriyle 6 ay konuştum üni. de okuyoruz yaşımız genç.Ama konuşmaya başladık hiç görüşmeden umursamazdı başlarda sonra umursar davrandı ben de ona çok ısındım hep dürüsttüm ona karşı o da bana öyle sandım ama değilmiş..
Ya kaç ay mesela bir türlü gelmiyordu bana senle ciddi istiyorum derdi sonraki aylar sevgili gibi hitaplar başladı o da istedi sonra görüşmeye geldi uzağız biz şehirdışnda geldi görüştük 3 gün gezdik bana sevgilimsin artık dedi ilk gün sordum ona öyle dedi.
Sonra yanımda herşey güzel oraya gitti ilgisizleşti birden sordum sevgili gibi değilde eskisi gibi bi denyelim belki düzeliriz dedi.
ağladım ben telde ağırdı dediği kabul ettim ama hiç yazmadı,tek tük yazdı.dayanamadım konuştum onla ve o da razıymış vazgeçti benden.
helalleştik bitirdik ama beni üzdü farkındaydı ve havada kaldı herşey ne oldu anlamadan birden bitirmek istedi bana sunduğu neden nasıl olcak ne zaman gelceğim belli dedğil dedi ki öyle ne zaman buluşcağımız belli değil ama denemedik daha bir haftada bitti oraya gidince.
O kadar ay konuştuk 1 haftada bitti adı konulunca.Şok oldum resmen beni yarıyolda bıraktı keşke diyorum o konuşmayı yapmasaydım onu izleseydim napcak diye, ama gitmeye razı oldu belliydi zaten.Şimdi 1 haftadır konuşmuyoruz bitti zaten o gece yzama dedim bana bi daha canım yandı bıraktı yarıyolda ona o kadar inanmışken .
Geçen az daha yazacaktım ona ama çevremdekiler sakın yazma o sana yazacak diyorlar ama nasıl oldu niye bitti hala şoktayım yazsam ona olmaz ben ona değer verdim çok hep ben uğraştım şimdi nasıl bir yol izlesem zaten sessizim bitt.Ama ilerde hiç yazmaz mı bu adam o kadar ay bu kız beni bekledi demez mi okul başlıcak ortamı da iyi bulur birini kesin beni unutur di mi?Ama ben çok içtendim hep dürüsttüm ona karşı ve kaç ay bekledim onu kendime ağlıyorum bazen safça düşündüm ama bıraktı gitti kolayca daha özlemez aramaz sormaz di mi?Ağrıma gitti çok hemde...Bazen düşünüyorum arasa dese ben seni az özledim bitirmeyelim diye ama ben değer veren taraf oldum yapmaz etmez ya hala inanamıyorum alıştım gibi uzakta zaten ama ne bileyim ilerde yazmaz mı etmez mi?İnandığıma pişman etti beni tanımamışım onu ona da dedim bunu bir de bana bu kadar ay beni tanımadın mı dedi tanısam böyle birşey yapacağını bilsem beklermiydim dedim keşke bekletmeseydim beklemeseydik dedi baştan alsaydım bu kararı dedi ya laflara bak.Ben de dedim o kararı tek alamazsın benle alırsın dedim şimdide aldık kararı dedim varsan vardım yoksan yokum dedi ipleri ona vermişim baştan beri ama bunu bana yaptı, ağrıma gidiyor beklet o kadar ay sonra gel sevgili olduk de git bitir offf off..

Son düzenleme:
Net konuşmak mümkün değil, çünkü bu davranışının altında yatan birçok sebep olabilir. Yaptığı tabii ki hoş değil hem de hiç. Bence siz mesaj atmayın, sessiz kalın. Allah'a havale edin. Her şey olacağına varıyor. Zamanla kokusu çıkar herhalde.

Net konuşmak mümkün değil, çünkü bu davranışının altında yatan birçok sebep olabilir. Yaptığı tabii ki hoş değil hem de hiç. Bence siz mesaj atmayın, sessiz kalın. Allah'a havale edin. Her şey olacağına varıyor. Zamanla kokusu çıkar herhalde.

6 ay ya 6 ay ben ona inandım bekledim bu mu sonucu?Ya bana değer vermiş olsa geldi 3 gün vakit geçirdik az çok yaşadık bişeyler ama bu nasıl vicdan olmadıysa istemiyorsa ne diye yanıma geldi nasıl ne denir şimdi buna ?Bu vicdan mı değer verse birden vazgeçermiydi hayrı ya nasıl 6 ay oynadı duygularımla ve ben hep dürüst oldum hep çok ağrıma gidiyor haketmedim işte hiç...O orda nasıl öğrencem gerçeği içim buruk çok hem de..İlerde hiç aklına gelmez mi ya nasıl vicdan nasıl rahat ediyorlar böyleleri hiç arayıp sormaz mı ya takipleştiğimiz yerlerden çıkarmadım onu öyle kaldı .

X