Ağda sonrasi sivilce.. Yardimmm :(

smysmy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2014
42
5
Kizlar iki defa kollarımı aldırdım ikisinde de kolumun ust kismi omuzlarıma dogru bi sivilcelenme oldu görseniz 100 tane resmen :KK43: bu nasil gecer ne sürebilirim ? Acıyor bide

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Öncelikle eli hafif birisine gidin :26:
Sonrasında ise tonik sürün cilt tonikleri var ya yüze sürülen onlar epey iyi geliyor

Yeni alindigi için kabarmis sadece, bolca krem surun bi kac saate geçer

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

fucidin gibi antibakteriyel bir krem sürün. ağda yaptırmadan önce bölgeyi alkolle temizleyin.

Cok tesekkur ederim umarım bundan sonra tekrarlamaz :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim üst kol alınca hep oluyor o yüzden yarım alıyorum.
Belimi de alıyorum belim de komple sivilce oluyor. Alkolle silsem de oluyor. Alan kişiyle alakalı bıraz herhalde.

Alan kişiden ziyade cildinin hassaslığı bu, ne zaman üst kol alsam karşılaşırım bu sıkıntıyla. Üniversite hastanesine kadar gittim bunun yüzünden. Et gibi oluyolar resmen uyutmuyo, yatırmıyo acıdan... Gittiğim doçent kıl köklerinin aşırıı uyarılmasıyla alakalı olduğunu söylemiş, ve çoğunun izinin kalacağını söylemişti. Çok iz kalmadı ama hala izleri ve geçmeyen sivilceler var tabii ki. Bana Benzamicyn vermişti sanırım, bi de adını hatırlamıyorum ama acısını alması için pembe renk ferahlatıcı tonik tarzı bi şey vermişti ha bi de Ketoral sanırım öyle bi şampuan var aslında kepek için ama bana banyoda omuzlarını bunla yıka demişti. Açıkçası lafın özü, gerçi bayram şansına, bence doktora git ve az izli şekilde atlat :)

Ben cay ağacı yagi suruyom kasinti sivilce gecirio

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba benim cildim hem karma hemde hassas yüzümde hemde sırtımda çok fena sivilce ve siyah nokta lekeler çiller ne ararsan vardı ve özellikle böyle ağrılı sivilceler çene kenarında ve burnumun kenarında sıksamda sıkmasamda orda öyle kalıyordu ve onu bile söndürdü inanamadım 1 haftada söndü LR WORLD cilt ürünleriyle kuruttu resmen ürünler Almanyadan gelior ve gerçekten 26 yaşıma kadar sivilce ile cebelleştim en sonunda kurtuldum.Eğer kullanmak istersenhaceryakali@gmail.com adresinden veya LR Hacer İnce facebook ekleyip bilgi alabilirsiniz.ben sürekli foruma giremiorum çalıştığım için o yüzden mail adresi ve facebook verdim.
resimlerdende görebilirsiniz cnm farkı bendeki hem sivilceleri kuruttu hemde lekelerin rengi açıldı 15 günlük kullanımda...
980621-b649073157d9dac17f8a7a0222666817.jpg
980624-81bfc9edb8d86ddfca342304c26faf53.jpg
980623-b918e7115fa4e6ceb34f764602da5ec6.jpg
Eki Görüntüle 1404210

X