Göz Makyajı batıkentte güzel kaş alan kuaför:P

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

tolin

PITIRCIK MUNE!:D
Pro Üye
23 Ekim 2011
19.279
23.649
selam bdv people:KK3::KK3:
bakıyorumda gene herkeşler burda başka konularda yardım ıstıyoruz konuya bakan bıle yok bakmanız için ille bdv ye konumu acalım yanı konumu acalım:KK47::KK47::KK53:
neyse kızlar kaşlarım cok kotu durumda e malum yarın bayram batıkentte ıyı kaş alan bı kuafor tavsıyesı ıstıyorum acılll:KK3::KK3:

tolinciğim,konunu görev icabı ilgili bölüme taşımak zorundayım. :)
bilgine

eyvahh. zaten bir konuda acımasız insan damgası yedim şimdi.
konu taşırken eyvah diyorum şimdi yapma diyecekler. cidden bak.
gel ol anla duygularımı:)

olucam ama admin mi olucam editörmü henüz belli degıl kazen cok ısrar edıyo gel munenın yerıne sen gec diye ama şimdilik düşünüyorum kısmet:KK14::KK14::KK14::KK53::KK53:

olucam ama admin mi olucam editörmü henüz belli degıl kazen cok ısrar edıyo gel munenın yerıne sen gec diye ama şimdilik düşünüyorum kısmet:KK14::KK14::KK14::KK53::KK53:
hımm senin gözün yükseklerde. :KK53:
bence munenın yerine olma. işi kolay değil valla. sen edi ol en iyisi.

Kızlar Batıkentte güzel kaş alan arıyorsanız tek bir yer var oda BIANCO BIANCO BIANCO başka yer tanımam, nerdeyse bütün hepsini denedim kaş komusunda çok hassasım süreklide model değiştiririm ve Betül hanım nasıl istiyorsam hemen anlıyor ve istediğim kaşa en fazla 3 aldırmada kavuşuyorum, kaş kontürü de yapıyor eğitimlerini veriyor müşterileri arasında sanatçılar spikerler falan da var kaşına önem veren başka yere gitmesin.

Batikentte var mi memnun kaldiginiz bir yerler sac kesimi ve kas icin? kas icin she s yazmislar ama kesinlikle tavsiye etmem, oradaki kas alana kadina ince ve kavisli olmasin dedim, sanki ole olsun demisim gibi incecik ve kavisli bir kas yapti, kabus gibiydi...bir de anit ismerkezinin altinda bir yere gitmistim sac kesimi icin, guya mos da fln calismis zamaninda ama inanin hikaye... kimseye tavsiye etmem bu ikisini.. baska tecrube etmedim henuz.

ben kaş için bianco'ya gittim gerçekten iyi alıyorlar kaşı, 15tl verdim ama hakkını veriyorlar, Aslında Kaş kontürü yaptırmak istiyorum ama betül hanıma, ya da batıkentte başka bir yere kaş kontürü yaptıran varmı? Kalıcılığı ne kadar, kızarıklık oluyormu? deneyimli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

ben kaş için bianco'ya gittim gerçekten iyi alıyorlar kaşı, 15tl verdim ama hakkını veriyorlar, Aslında Kaş kontürü yaptırmak istiyorum ama betül hanıma, ya da batıkentte başka bir yere kaş kontürü yaptıran varmı? Kalıcılığı ne kadar, kızarıklık oluyormu? deneyimli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

Ben kontür yaptırmadım, kaşımı aldırdım kontür için de eskisinin silinmesini bekliyorum, ama çok araştırdım bende senin gibi Betül hanıma gittim işini çok iyi yapıyor, hemde tunalıda kızılayda yapanlar gibi fiyatıda şişirmiyor, Batıkentte başka yer bulamazsın, belki Ankara da bile zor bence, karar verir de benden önce yaptırırsanız bana resimleri gönderir misiniz?

Ben kontür yaptırmadım, kaşımı aldırdım kontür için de eskisinin silinmesini bekliyorum, ama çok araştırdım bende senin gibi Betül hanıma gittim işini çok iyi yapıyor, hemde tunalıda kızılayda yapanlar gibi fiyatıda şişirmiyor, Batıkentte başka yer bulamazsın, belki Ankara da bile zor bence, karar verir de benden önce yaptırırsanız bana resimleri gönderir misiniz?

Bende beğeniyorum zaten paramı toparlayım yaptırıcam artık, resimleri de atarım tabi canım:21:

Canım ben Ankarada kil tekniği yaptirdim yaptırmalı 1 ay oldu cok çok memnun kaldım. Senin gibi kızarır kızılaşır deye endişelerim vardı. Hatun hanım renk doğru tercih edilirse kizariklik kızıllık bunların hiçbiri olmaz dedi. Bakalım zamanla gorecegiz. Isterse bir sayfasını bir incele googleden Hatun kaş tasarım yazınca çikyor

Canım ben Ankarada kil tekniği yaptirdim yaptırmalı 1 ay oldu cok çok memnun kaldım. Senin gibi kızarır kızılaşır deye endişelerim vardı. Hatun hanım renk doğru tercih edilirse kizariklik kızıllık bunların hiçbiri olmaz dedi. Bakalım zamanla gorecegiz. Isterse bir sayfasını bir incele googleden Hatun kaş tasarım yazınca çikyor
Ben kafaya takmıştım, yaptığı işlerde çok güzeldi, Betül Koçer’e gittim çok memnunum, ama yakında İstanbula gidecekmiş, gitmeden yakalayın derim

Ben kafaya takmıştım, yaptığı işlerde çok güzeldi, Betül Koçer’e gittim çok memnunum, ama yakında İstanbula gidecekmiş, gitmeden yakalayın derim
Canım çok teşekkür ederim. 3 hafta evvel tavsiye üzerin e Hatun kaş tasarım da Hatun hanıma yaptırdım müthiş bir değişim yaşadım. Düşünenler varsa tavsiye ederim.

X