Eşimin ailesi acil destek :(

çocuk için evliliğin rayına oturmuş olmasını beklemek zor bir mesele bizim 6 sene sonra oldu bebeğimiz hatta bebeklerimiz rayına oturan bir evlilikti hamile kaldım raydan çıktı. :KK37:
ya sen eşinle anlaşıyormusun sorun yok bence diğerleri dışarıdaki mesele evine gelip kapını kapatınca eşin ve sensin.onun anasını babasını ablasını dedesini nensesini sokarsan hiç bir evlilik yürümez

Bence hiçbir şey sağlıklı bir anneden daha önemli değildir.Oraya gitmek zorunda değilsiniz ve tavrınızı sonuç ne olursa olsun koyun derim.Sağlıklı anne ,sağlıklı bebek ve sağlıklı nice kuşaklar...Sevgilerimle.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bişe diyimii sana şanslısın iki ihtimalde güzel:) bağırıp çağırırlarsa en azından bir sene daha görmezsin:KK1::KK1: barışırlarsada iyimi olur sen düşün:KK1::KK1:
:) valla güldürdün benihoşuma gitti.gelin olmak zor zanaatmış benim harcım değilmiş. Değişme ihtimalleri veya yaşanan olaylardan ders alma ihtimalleri varmıdır? Biraz umutlanabilir miyim?

Bence hiçbir şey sağlıklı bir anneden daha önemli değildir.Oraya gitmek zorunda değilsiniz ve tavrınızı sonuç ne olursa olsun koyun derim.Sağlıklı anne ,sağlıklı bebek ve sağlıklı nice kuşaklar...Sevgilerimle.

gitmezsem eşim mutsuz sağlıksız huzursuz bir baba oluyor bu yüzden gitmek zorunda hissediyorum kendimi.Rabbimden içimdeki kini de alması için dua ediyorum.insanlar kendi yaptıklarından kendi utanmalılar ben insanlığımı yapıyorum tabiki mesafe şart hiç birşey eskisi gibi olamaz olmamalı da ama haftada bir iki saat ziyaretten bişe olmaz diye düşünüyorum.

:) valla güldürdün benihoşuma gitti.gelin olmak zor zanaatmış benim harcım değilmiş. Değişme ihtimalleri veya yaşanan olaylardan ders alma ihtimalleri varmıdır? Biraz umutlanabilir miyim?

umutlanabilirsin herşey gönlünce olur inşalalh
ders almazlarsada onlar düşünsün sen bebeğini düşün:KK16::KK16:

bu arada kendi memeleketimden değil ama evimin karşı sokağında oturuyorlar yani her hafta gitmek zorundayım:KK43::KK43::KK43: siz siz olun benim gibi iyi düşünüp dibdibe olmayın:KK37:
Seninle oturup saatlerce konuşabilirim.siz şimdi nasılsınız? Onları takıyor gibi gözüküp takmıyor musun? Eşim mutsuz.eksik hissediyor kendini.çok samimi değillerdi zaten ama ailesinin yüz çevirmesi zoruna gitti.eğer barışmaz isek çocuğumuzun kötü bir ailede yani küs halimizi kastediyor dünyaya gelmesini istemediğini söyledi.yani aldıralım gibisinden.çok kırıldım.

Bu arada eşlerimizin ailesine karşı hep alttan alan biz mi olacağız. Görüşmek için onlardan bir adım bekliyorum. Bir sıcak telefon görüşmesine bile razıyım.eşimin hatırı için

Seninle oturup saatlerce konuşabilirim.siz şimdi nasılsınız? Onları takıyor gibi gözüküp takmıyor musun? Eşim mutsuz.eksik hissediyor kendini.çok samimi değillerdi zaten ama ailesinin yüz çevirmesi zoruna gitti.eğer barışmaz isek çocuğumuzun kötü bir ailede yani küs halimizi kastediyor dünyaya gelmesini istemediğini söyledi.yani aldıralım gibisinden.çok kırıldım.

ben onları olduğu gibi kabullenmeye çalışıyorum bunu yaparken eşimle paylaşıyorum.beraber birer sigara içip dertleşiyoruz sabahlara kadar.sonra gerisi vız geliyor çok düşüncesiz benim eşimin ailesi iki bebekle onların peşlerinden koşmamı bekliyorlar sanki mecburmuşum gibi görümcelerim ilgi bekliyor gelinim ya enayiyim salağım.eşimde görüyor üzülüyor bana.sen ne zaman istersen gıderız zorlamam seni diyor ama gitmezsem mutsuz oluyor suratsız oluyor çekilmiyor senin deddiğin gibi bir tarafı eksik.gidince benden iş bekledikleri için elimi hiç bişeye vurmuyorum bebebekelrıme bakıyorum herşeyi görümcelerim yapıyor önüme cay da getiriyorlar demli olmuş diyorum gıdınce uyuz ediyorum onları:))yavaş yavaş benı istememye başladılar:))

Bu arada eşlerimizin ailesine karşı hep alttan alan biz mi olacağız. Görüşmek için onlardan bir adım bekliyorum. Bir sıcak telefon görüşmesine bile razıyım.eşimin hatırı için

canım onlar büyük ya aramazlar senin görümcen yok galiba

bende senınle konuşabilirim ama senin bebek karnında benimkiler yatak ta uyuyor uyanmalarınada az kaldı biz seninle bayram sonu devam edelim:))merak ederim ben şimdi seni:))

Belki ama genelde onların gözünde gelin mal demek.ataerkil eski kafa bir aile.anlamazlar:KK43:

Bence gidin ama 5 dakikada ayrılın ve sizinle eski samimiyeti kurabilecekleri bir ortamı oluşturmayın.
Ben yaptım ve 1 ay önce boşandık.
Bu erkek milleti deli gibi aşık da görünse malesef kendi anası babası için ilk karısını yarı yolda bırakıyor...

merhaba canım nasıl gecti bayramın barıştınızmı?

X