Gebelik testi yanıltır mı?

morkoyun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2014
3
0
gectigimiz mayisin 30unda regl olmam gerekiyordu fakat geciktirici hap kullandigim icin hapi kestikten iki gun sonra yani haziranin 10unda hasta oldum ve 18inde tam olarak bitti.temmuz ayi icerisinde de ayin 4 u ile 13 u arasinda iki defa ertesi gun hapi kullandim.fakat ayin 28i oldu hala regl gormedim.bunun nedeni kullandigim haplar mi? cunku bi hafta onceli gebelik testim negatif cikti. gebelik olabilir mi yoksa bu gecikme haplarin etkisi mi?

Canim ertesi gun hapi geciktirme yada erken adet gorduruyor biraz bekle gebelik testi yanlitabilirde ama snn su durumda sanmam tatlim.kac gun gecti ? Ne zaman yaptn testi

İlgin için teşekkürler canım marquesa Testi adetimin gecikmesinin 13. gününde (23 Temmuz)' da yaptım negatif çıktı, adetim bugünle birlikte 19. gecikme gününe girdi.

İlgin için teşekkürler canım marquesa Testi adetimin gecikmesinin 13. gününde (23 Temmuz)' da yaptım negatif çıktı, adetim bugünle birlikte 19. gecikme gününe girdi.

Cnm baya gecikmis gebe felan degilsin yoksa cikardi 13. Gecikmede sanirim ertesi gun hapindan gecikmis bnde bir kac kere kullandim bnmde uzamisti umarim gelir sende rahatlarsin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X