evlendigimden beri her bayram zehir oluyo

iste ben bunu anlatamadim kendisine kizim biraz buyuk olsa kuxugu ona emanet eder denerim falan ama o da daha kucuk hemde kendisi gitti zaten kiyafet almaya benide yanina alip gidecegine neden bu kadar stres yarattiki hala anlamis degilim

Bir de siz burlikte gitmeyi teklif etmissiniz
ben cocuklari birakmamissinida
ben bir gun kendum ciktim
ayakkabi riskli oldgundan kizimi alip gittim birinde
sen kilik kiyaftmi deniceksin
cocyklarami bakicaksin xocuklarin basina bursey gelse Allah muhafaza
bence coluk coxuk ugrasmak istemedi hopp gutti aldi geldi

Ne olursa olsun Bayram günü sabahtan aileyi evde bırakıp çıkıp gitmek olmaz. Sana acımamış bari insan çocukları düşünür. Bir de akrabalara ayıp. Çok düşüncesizce bir hareket kocanın yaptığı. Yazık.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arkadaslar yarimm saat once mesaj attim kucuk cocugun mamasi bitti al diye simdide aradim acik yer varmi buldunmu diye arkadan amcasinin sesi geliyo ve kendi baktim bulamadim diyo yalan soyluyo birde telefonu kapatti ya halbuki aksam ustu her yer acildi bakalim bu gece evede gelmez kesin

aglamaktan basim zonkluyo yaa kizimi uyutmaya calisiyorum hayir baba gelecek ben bayramliklarimi giyip gezmeye gidicem diyo kizima ne kadar uzuldugumu anlatamamm

Döndü mü peki şimdi eve?

arkadaslar yarimm saat once mesaj attim kucuk cocugun mamasi bitti al diye simdide aradim acik yer varmi buldunmu diye arkadan amcasinin sesi geliyo ve kendi baktim bulamadim diyo yalan soyluyo birde telefonu kapatti ya halbuki aksam ustu her yer acildi bakalim bu gece evede gelmez kesin

Gercekten cok ilginc bi kocaniz var ya ben bile sinir oldum. Hadi trip atiyoda cocugun mamasini niye almamazlik yapiyo. Sorumsuz bir es galiba. Amcasinin sesi geliyo demissiniz. Bugun tek basina bayram gezmelerine gitti akrabalarina heralde.. Cidden bayrami rezil etmis sizede cocuklara. Geldiginde konusun sakince zor ama sinir olmadan konusun . Kiyafet konusundan ziyade cocuklar icin uzuldugunuzu bayramliklarini giyip dolasamadiklari icin uzgun olduklarini dile getirin.sonrada kendinizden bahsedersiniz cunku konu donup dolasip kiyafet mevzusuna gelir . Hakliyken haksiz duruma dusmeyin sakin olun.

Gercekten cok ilginc bi kocaniz var ya ben bile sinir oldum. Hadi trip atiyoda cocugun mamasini niye almamazlik yapiyo. Sorumsuz bir es galiba. Amcasinin sesi geliyo demissiniz. Bugun tek basina bayram gezmelerine gitti akrabalarina heralde.. Cidden bayrami rezil etmis sizede cocuklara. Geldiginde konusun sakince zor ama sinir olmadan konusun . Kiyafet konusundan ziyade cocuklar icin uzuldugunuzu bayramliklarini giyip dolasamadiklari icin uzgun olduklarini dile getirin.sonrada kendinizden bahsedersiniz cunku konu donup dolasip kiyafet mevzusuna gelir . Hakliyken haksiz duruma dusmeyin sakin olun.

gelecegini zannetmiyorum cok kotu oldum ya imdat diye bagirasim varr nefesim kesiliyo resmen allahindan bulsun insallah

Çok merak ettim geldi mi eşin? Sorumsuz bir eşin var tıpkı benim ki. Eşin hatalı. Eve geldiğinde hiç konuşma .onu yok say ve hayatına devam et. O sana kendini hatırlatsın

Çok merak ettim geldi mi eşin? Sorumsuz bir eşin var tıpkı benim ki. Eşin hatalı. Eve geldiğinde hiç konuşma .onu yok say ve hayatına devam et. O sana kendini hatırlatsın

Telefon acip konusmadiniz mi ne yapmaya calisiyormus?

Simdi geldi mi peki saat oniki oldu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba arkadaslar son durumu anlatayim esim dun gece saat 2 gibi geldi eve ben sadece bayram bayram neden boyle yaptigini cocuga neden mama almadigini sordum ve bana verdigi cevap

ben mamayi kendi eve gelsin diye bahane etmisim de yok sorun mama degilmis sorun kendisini aramammis da arayinca ne gecmis elime maksat kendini taciz etmemmis de bana para vermis elimde kartim varmis bayramligimi almaliymisim benden parami esirgemis kadin magazalarinda benim pesime dusup alisveris yapmak istemiyormuss herseyim varmis ya iste en son kefenine sarilsin kiyafet dedi gorecegin son bayram olsun dedi bana ve cocugumuzun mamasini da almadan gelmis

ve yarim saat sonra geldi ben agliyordum artik sabah olunca ceker giderim dedim kendi kendime cunku bayram gunu soyledigi sozlerden sonra nefret ettim ondan benden ozur diledi sinirlendigini beni kirmamak icin evden ciktigini soyledi biz bi aileyiz yapma boyle dedi ne yaptiysam artik ama ben konusmadim ayri odada kaldim onunla yuzunu bile gormek istemedim sabah kizimla kendime kahvalti hazirladim oda geldi oturdu yedi ben konusmuyorum hala sonra annemlere gidelim ayip oldu dedi hayir dedim odaya gecti ailesime soyledi heralde lale gelmeyecek diye 1 saat sonra kp geldi illa bize geleceksiniz diye neyse geldik simdi kv lerdeyiz ama benim aklim hala gece yaptiklarinda ve kara kara dusunuyorum simdi ne olacak nasil yuzyuze bakicaz diye

cok cikmazdayim cokkkk

iste en son kefenine sarilsin kiyafet dedi gorecegin son bayram olsun dedi bana ve cocugumuzun mamasini da almadan gelmis

böyle beddua mı olur bayram günü pes, madem bayramlara değer veren birisi, en azından sinirlenmiş olsa bile bayram hatrına bu lafları etmeyebilirdi, seni de bi şekilde ailesine götürmüş yine, hayret ne diyeyim, umarım gerçekten pişmandır

Erkeklerin geneli bu alısverıs olayından sıkılırlar bazıları bellı etmez bazıları acık acık tavırlarıyla rahatsızlıgını senınn gozune sokar.Ve genelli fevri davranır iş ise kadında biter her zamanki gibi..2 yavrun var onları dusun ve yuvanı toparla..

ay boyle bedduamu edilir hayret birsey
ay kus konusma bence hemen insan boyle bir koni yuzunden iki cocugunun annesine nasil bu sekikde konusuur
namuzsuzlukmu yapmissin hirsizlik mi yaomissin
ay cok kizdim

böyle beddua mı olur bayram günü pes, madem bayramlara değer veren birisi, en azından sinirlenmiş olsa bile bayram hatrına bu lafları etmeyebilirdi, seni de bi şekilde ailesine götürmüş yine, hayret ne diyeyim, umarım gerçekten pişmandır

Erkeklerin geneli bu alısverıs olayından sıkılırlar bazıları bellı etmez bazıları acık acık tavırlarıyla rahatsızlıgını senınn gozune sokar.Ve genelli fevri davranır iş ise kadında biter her zamanki gibi..2 yavrun var onları dusun ve yuvanı toparla..

ay boyle bedduamu edilir hayret birsey
ay kus konusma bence hemen insan boyle bir koni yuzunden iki cocugunun annesine nasil bu sekikde konusuur
namuzsuzlukmu yapmissin hirsizlik mi yaomissin
ay cok kizdim

destekleriniz icin sagolun arkadaslar ben kendi icin degil kp kapiya kadar geldigi icin gittim oraya

ve az once yasadigimiz seyi anlatiym kv delerden geldik bizi eve birakacak kendide bi yere gidecekmis bende dedimki madem oyleymis bi yere gideceksen bizi neden alip geldin ben kardesimi aramistim gelip bizi alacakti oradan buraya kadar niye geldikki dedim kardesim kv de lere cok yakin o yuzden dedim ve o sinirle kapiyi kapattim ve tam arkami donmus binaya girecekken cocuklarla belime yumrukla vurdu iki kez bana dediki cik cik eve cikta sana gosteriym dun gece seni dovmedim diye boyle yapiyorsun demi dedi bende cek git burdan yukari cikmiyorum ben dedim yukari ciksak ne yapacagi belli degildi cunku bana o gidene kadar kapida durup yukariya cikmadimm sonra o gitti yukari ciktim ne yapicam bilmiyorum soktayim kucagimda cocukla vurdu bana ya kizimda yanimda onun yaninda ustelik binanin onunde nasil yapar bana bunu ya

kv yi aradim bilmiyorum ne yapacagimi o da sakin ol kizim ben geliyorum dedi allahimm yardim et bana

Esinin yaptigi affedilir gibi degil ..

Ama sende kendi basina herseyi yapabildigini ve ona ihtiyacin olmadigini goster. Belliki kendini bisey sanmis beraber alalim diyince kendi gidip kendine almis ..
sende birak cocuklari ona git istedigin gibi alisverisini yap.

Peki eskiden tartıstıgınızda esin hic bu tarz sozlu ya da fiziksel siddette bulunuyor muydu sana?

destekleriniz icin sagolun arkadaslar ben kendi icin degil kp kapiya kadar geldigi icin gittim oraya

ve az once yasadigimiz seyi anlatiym kv delerden geldik bizi eve birakacak kendide bi yere gidecekmis bende dedimki madem oyleymis bi yere gideceksen bizi neden alip geldin ben kardesimi aramistim gelip bizi alacakti oradan buraya kadar niye geldikki dedim kardesim kv de lere cok yakin o yuzden dedim ve o sinirle kapiyi kapattim ve tam arkami donmus binaya girecekken cocuklarla belime yumrukla vurdu iki kez bana dediki cik cik eve cikta sana gosteriym dun gece seni dovmedim diye boyle yapiyorsun demi dedi bende cek git burdan yukari cikmiyorum ben dedim yukari ciksak ne yapacagi belli degildi cunku bana o gidene kadar kapida durup yukariya cikmadimm sonra o gitti yukari ciktim ne yapicam bilmiyorum soktayim kucagimda cocukla vurdu bana ya kizimda yanimda onun yaninda ustelik binanin onunde nasil yapar bana bunu ya

kv yi aradim bilmiyorum ne yapacagimi o da sakin ol kizim ben geliyorum dedi allahimm yardim et bana

kaynananı aramakla iyi yapmışsın, o varken bişey yapamaz, ilk defa mı şiddet uyguluyor yoksa öncesi var mı

Esinin yaptigi affedilir gibi degil ..

Ama sende kendi basina herseyi yapabildigini ve ona ihtiyacin olmadigini goster. Belliki kendini bisey sanmis beraber alalim diyince kendi gidip kendine almis ..
sende birak cocuklari ona git istedigin gibi alisverisini yap.

su an gercekten ne yapacagimi bilmiyorum ben cok caresizim aklimdan hersey geciyor ve yanimda iki kucuk cocugum var allahim sen aydinloga cikar beni insallah

X