bayram gezmesini sevmemem anormal mi?

sevimlikartanesi

El-Latif,El-Cabbar,El-Mucib-Es-Semi
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2010
1.716
489
26 yaşındayım bekarim. Ailemle hiçbir yere bayram gezmesine cikmak istemiyorum - babannemgil disinda -çünkü garip geliyor. Artık eşim olsun onunla gezeyim istiyorum ama o da olmuyor. Annemler kiziyor illaki gel önemli yerlere diye. ( önemli yer dedikleri de halamlar ama icimden gelmiyor onlara gitmek) off ben cok mu kötüyüm ya içimden gelmiyor gitmek

26 yaşındayım bekarim. Ailemle hiçbir yere bayram gezmesine cikmak istemiyorum - babannemgil disinda -çünkü garip geliyor. Artık eşim olsun onunla gezeyim istiyorum ama o da olmuyor. Annemler kiziyor illaki gel önemli yerlere diye. ( önemli yer dedikleri de halamlar ama icimden gelmiyor onlara gitmek) off ben cok mu kötüyüm ya içimden gelmiyor gitmek

Bence hic de anormal degil.. bazi akrabalarimi ben de hic sevmem.cok zor gelir bayram ziyareti.. neyseki ayri sehirdwyim de artik bi telefon yetiyor.. ama mesela erkek arkadasimin akrabalarini cok severim, o yuzden de cok keyif alirim bayram ziyaretlerinden. Bu tamamen karsidaki kisilerle olan diyalogunuzla alakali bence

neden anormal olsun ben evli oldugum halde sevmiyorum bekarkende sevmezdim

Peki bekarken gitmez miydiniz bayramlaşmaya? Ve ailenizin tepkisi ne olurdu ? Benimkiler ısrar edip tavir yapiyorlar misal istedikleri yere ggitmezsem. Sirf onlar istedi diye gitmek tam bir iskence oluyor

Bence hic de anormal degil.. bazi akrabalarimi ben de hic sevmem.cok zor gelir bayram ziyareti.. neyseki ayri sehirdwyim de artik bi telefon yetiyor.. ama mesela erkek arkadasimin akrabalarini cok severim, o yuzden de cok keyif alirim bayram ziyaretlerinden. Bu tamamen karsidaki kisilerle olan diyalogunuzla alakali bence

Evet ben sevdiklerime koşa koşa gidiyorum ama haz etmediklerimi napiyim? Bizimkiler tavır yapiyor

eşimle de gezmek istemiyorum
kendim de gezmek istemiyorum
bayramı da istemiyorum
bütün bu olanları saçma buluyorum.
sevmediğim insanlara yalandan gülmek zorunda kalıyorum sırf ana babamın eşimin hatrı için.
bana kalsa hiçbirini arayıp sormam..
her bayramda eşimle aram bozuluyor, ruh sağlığım bozuluyor.
ve bayram ziyaretini de aşırı gereksiz buluyorum.
beni normalde aramayan, benim normalde aramadığım annemin dayısının oğlunun karısı neden bayramda evimize geliyor ki??????
ama bayram işte ne yaparsın... :2:
hııı evlenince de zor bu defa senin ailen benim ailem davası olabiliyor.

ah arkadaslar kımse sevmedıgını yazmıs ama gurbette olanlar ıcın ınanınkı cok zor ne kapını calanın oluyo nede gıdecegın bı kapın oluyo :KK43:belkı gun gelecek bu gunlerınızı arayacaksınız cunkı bekarken bende sevmezdım ama sımdı memleketımde olsamda bayram gezmelerını gıdebılseydım keske dıyorum

hic hoslanmiyorum bende cok sacma geliyoor :-) ama hep gezdim evlendim ikiye katlandi.hos degil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bayramın 3 günü de çalışıyorum,ya ben ne yapayım :)))
şaka maka çok özenme eşle bayram gezmelerine
çok sevmediğin,sana da bayılmayan onlarca akrabaya cicilik yapmak zorunda olmak var işin ucunda,göz hapsinde devamlı izlenmek,evden çıktıktan sonra hakkında konuşacaklarını bilmek falan...
tadını çıkart,en olmadı seneye bayramda tura katıl, hem sizin kız nerde sorusuna
tatile gitti cevabı alırlar da senin bekarlığı ve özgürlüğüyle mutlu bir insan olduğunu düşünürler-söylemek istediğin şeyi düşüneceklerine

Peki bekarken gitmez miydiniz bayramlaşmaya? Ve ailenizin tepkisi ne olurdu ? Benimkiler ısrar edip tavir yapiyorlar misal istedikleri yere ggitmezsem. Sirf onlar istedi diye gitmek tam bir iskence oluyor

çok zorlamazlardı en yakınlarıma giderdim uzak tanıdıklara gitmezdim
evlndim daha gıcık olmaya başladı bu bayram gezmesi eşimin tarafını hiç sevmiyorum
sürekli dedikodu başkalarının arkasından konuşmalar rahtsız ediyor beni
yapmacık gülücükler hiç gercekci durmuyor
neyseki bu bayram gurbette evimizdeyiz her ne kadar burda kimsemiz olmasada kafam rahat

X