Vücuttaki ödemi atma!!!

sturkeri

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
14
14
Arkadaşlar son aylarda çok fazla miktarda kortizon aldım. Hastanede yattığımda özellikle 2000 mg geçik damardan aldım ve vücudum şişti. Bir kısmını su içerek atmama rağmen hala şişliklerim mevcut..Nasıl atabilirim. Bildiğiniz doğal yöntemler var mı acaba?:KK43:

Arkadaşlar son aylarda çok fazla miktarda kortizon aldım. Hastanede yattığımda özellikle 2000 mg geçik damardan aldım ve vücudum şişti. Bir kısmını su içerek atmama rağmen hala şişliklerim mevcut..Nasıl atabilirim. Bildiğiniz doğal yöntemler var mı acaba?:KK43:

AYY CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN,KORTİZON AĞIR BİR HORMON...Ben bu ay Klomen denilen bir hap aldım o da yumurtlama hormonu ve ben de ödem yaptım, hormonlar çok fena yaaaa....Anlıyorum halinden,ancak benim bildiğim vücuttan ödem atmanın en iyi yolu tuzu tamamen kesmektir ben öyle yaptım,bir de maydonoz suyu içenler var, ananas yiyenler var vs. maydonoz suyunu hamileysen veya hamilelik şüphen varsa kullanma ama canım...

Çoook geçmiş olsun...üzülme, bayaa ağır bir hastalığın olmalı kortizon kullandığına göre...Geçmiş olsun...:KK5:

canım ben gecen gun sahurda sadece kiraz yedım su içip yattım (kiraz sapıda ödem attırıyo ya) aman allahım oruc oldugum halde aksama kadar wc. ye cıktım yanı gun boyu su bıle ıcmedım bayagı bı idrar söktürdü ve bıkmadan usanmadan 4 lt. kadar su ıc vucut atar odemı

bu tarifi lokman hekim tavsiye etti daha önce denedim faydasını gördüm bugün tekrar başladım;
2 kupa sıcak suya, 4-5 adet kakule, 4-5 adet karabiber, 4-5 adet karanfil ve 2 dal tarçın koyup biraz bekletip ister sıcak ister ılık içiyoruz . Şifa olsun

Lahana corbasi diyeti miydi Yeşilçay miydi neydi o da ödem attiriyir diye duydum ben :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım merhaba öncelikle geçmiş olsun, Canan Karatay'ın ödem attıran çayını deneyebilirsin.
Ayrıntılı bilgiye şuradan ulaşabilirsin.

Canan Karatay Ödem Attıran Çay Tarifleri

Canan Karatay Ödem Attıran Çay Tarifleri

Zayıflamak için uygulanan diyet listelerine destek olan ödem söktürücü çaylar, genellikle aç kalarak veya bir takım besinleri tüketerek vücuttan atılmakta zorlanan ödemlerin kısa sürede en etkili şekilde vücuttan atılmasını sağlamaktadır.
Uzmanlara göre, vücudumuzda bulunan yağların içerisinde önemli miktarda ödem denilen vücut sıvısı bulunduğundan, kilo vermek ve zayıflamak için ne yapılırsa yapılsın, ödemler vücuttan atılmadığında, başarılı sonuç almak çok mümkün değildir.

Evinizde şifalı bitkilerle hazırlayabileceğiniz ödem söktürücü çaylar ile bunu pekala başarabilirsiniz. İşte uygulamak isteyenler için ödem söktürücü çay tarifleri:

Ödem söktürücü bitkisel çay tarifi – 1
Malzemeler
• 1 tutam ısırgan otu
• 1 tutam mısır püskülü
• 8-10 adet kiraz sapı
• 3-4 adet defne yaprağı
• 10 adet maydanoz sapı
• 1 litre su
Hazırlanışı: Kaynayan 1 litrelik suya malzemeleri belirtilen ölçüde ilave ettikten sonra yaklaşık olarak 15-20 dakika daha kaynatın. Kaynattıktan sonra süzün ve ılık ılık için. Ödem söktürücü bitkisel çaydan günde en az 3 kere için.

Ödem söktürücü bitkisel çay tarifi – 2
Malzemeler:
• 1 su bardağı süt
• 1 demet ince kıyılmış maydanoz
Hazırlanışı: Bir bardak süte, bir demet ince kıyılmış maydanoz ilave edin ve karışımı ocağa koyarak süt yarıya ininceye kadar hafif ateşte kaynatın. Ödem söktürmek için bu çaydan sadece gündüzleri iki saatte bir iki çay kaşığı kadar içmelisiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer kendiniz karışım hazırlamakta zorlanacaksanız hazır form çaylarının içindeki bitkiler de ödem attırmaya yönelik diye biliyorum.
Bol su içmeyi ihmal etmeyin :KK3:

X