Düğünüm var acil yardımmm!!

cicina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2014
5
0
Merhabalar yardımınıza ihtiyacım var 😔 benim 3 ay sonra düğünüm var 173 boyunda 85 kiloyum. Fazla kilolarımdan kurtulmak istiyorum ama yememi bi türlü engelleyemiyorm yemek yerken sinirlerim bozuluyo ama kendimi durduramıyorm ne yapmam gerekiyo lütfen bana yardımcı olur musunuz 🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hirslanman gerekiyor gercekten hirslanmazsan diyeti tabi bozarsin. Kendini motive et.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhabalar yardımınıza ihtiyacım var 😔 benim 3 ay sonra düğünüm var 173 boyunda 85 kiloyum. Fazla kilolarımdan kurtulmak istiyorum ama yememi bi türlü engelleyemiyorm yemek yerken sinirlerim bozuluyo ama kendimi durduramıyorm ne yapmam gerekiyo lütfen bana yardımcı olur musunuz 🙏

Gerçekten istemek gerekiyor. Ben de bugün başladım diyete. Çok zor şey kilo vermek.

Bi zayıf gelinlere bi de şişman gelinlere bak yeterince motive olursun sanırım.

düğünde kilolu bir gelin olarak gelinlik giydiğini ve hiç yakışmadığını hayal et ve daha da azim et önünde.daha 3 ay var yarın obür gün dersen düğün gelir.çok pişman olursun mesela ben 1.5 ayda 18 kilo verdim açtığım konuya bakabilirsin
cnm başarılar.

ben evlendıgımde 68 kıloydum stresten ogun karnım sıstı 75 gıbı gorunuyordum. butun resımlerde ıgrencım. hcbırıne bakmak ıstemıyorum. bende stresten yıyen bırıyım. ama o stresını yuruyusle at. tak kulaklıkları hem dınle hem hayalını kur (zayıflamanın ) ve yürü. ben bin pişmanım. iğrencim ya.. zaten gelınlıgımde ıgrenc oldu makyajımda. kara bır gun gıbı gelıyo bana. oyuzden öyle yememezlık yapma sıksık ye bol su iç az ye ve yürü. aradada evde dans et nebıleyım yüz.

birde gelinlik almayı sonlara bırak yada arkadan ipli tercih et zayıflarsan son zamanlardada sorun olmasın. bırde almadıysan ıkı parca degıl tek parça al onlar zayıf gösterıyo. mesela ben straplez gıydım omuzlarım falan maşallah gorunuyo oraya bı dantel kol gıbı bırsey olabılır

Öncelikldicina, post: 36329734, member: 613568"]Merhabalar yardımınıza ihtiyacım var 😔 benim 3 ay sonra düğünüm var 173 boyunda 85 kiloyum. Fazla kilolarımdan kurtulmak istiyorum ama yememi bi türlü engelleyemiyorm yemek yerken sinirlerim bozuluyo ama kendimi durduramıyorm ne yapmam gerekiyo lütfen bana yardımcı olur musunuz 🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]
Oncelikli

Öncelikldicina, post: 36329734, member: 613568"]Merhabalar yardımınıza ihtiyacım var 😔 benim 3 ay sonra düğünüm var 173 boyunda 85 kiloyum. Fazla kilolarımdan kurtulmak istiyorum ama yememi bi türlü engelleyemiyorm yemek yerken sinirlerim bozuluyo ama kendimi durduramıyorm ne yapmam gerekiyo lütfen bana yardımcı olur musunuz 🙏

i[/QUOTE]
Merhabalar cicina, simdii o gelinligin icinde prenses gibi görünmek istiyormusun sen bana once bunu söyle bakalım ?? Yapabilirsin fit bir görünüme sahip olmak icin spor yap yeme demiyorum cok sağlıksız cunku yemeden kilo verilmez soyleyeyim ya da verdiğin kilo kalıcı olmayacaktır spor yap dikkat et mekik cek mezdeke bile oynayabilirsin evde kendini yormadan sistemli bir sekilde yaparsın ayrica muthis bir gelin olursun kendine guvenim artar Mutluluklar bu arada :)))

Merhaba canım,
Tebrik ederim, inşallah çok güzel bir gelin olursun.
Daha güzel bir gelin olabilmek için de kilo vermeye ihtiyacın var tabi ki :)
Motivasyonunu yüksek tut, başarabilirsin bunun için yeterli zamanın var. Sağlıklı beslenme alışkanlıklarını hayat tarzı haline getirmen gerek. Sabah güzel kahvaltını yap. Tabi kızartmasız, nutellasız, reçelsiz bir kahvaltıdan bahsediyorum. Zeytin, peynir, domates, salatalık bolca yiyebilirsin. Ekmeğini de azaltmalısın :) Öğlen bol salatayla birlikte ızgara beyaz veya kırmızı et tercih edebilirsin. Akşam hafif bir porsiyon sebze yemeğiyle beraber günü tamamlarsın.
Tabi evleneceğin için koşuşturman çok olacak. Aralarda çok acıkırsan diye çanta bir elma at, biraz ceviz, biraz badem bulundur mutlaka. Dışarıda yememeye özen göster. Şeker eklenmiş içeceklerden de soyula kendini.
Bunları uygularsan başarırsın. Kolay gelsin :KK54:

X