Akrabam ve küslük

kakarakubara

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2011
844
60
Hayirli bayramlar arkadaslar bayram icin memlekete ailemin yanina geldik arefe gunu esimle carsiya indik o arada telefonu evde unutmusum bi akrabada kapiya gelmis beni aramislar acan olmayinca geri donup gitmisler bu arada davetiye dagitiyorlar kendileri nisan icin bende eve geldim direk cok susadigim icin uyudum(hava burada 40 derece cunku) iftardan 15 dk once tele baktigimda cagriyi gordum aradim acmadilar facebooktan msj attim donus olmadi dun bayram icin teyzeme gittiklerinde kakarayla ve ailesiyle irtibati kopariyoruz artik demisler onlarda tepki gostermis belki musait degildi diye simdi 3unde nisan var nasil bir yol izlemeliyim bilmiyorum(bu arada bu sahis erkek ) ;(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kapi acmadiniz diye mi tum bunlar? Boylelerine keske daha once kapi acmasaymissiniz.

İlginç..ama size direkt bişey söylemedilerse gidin nişana..baktınız ortam gergin geri dönersiniz..

İlginç..ama size direkt bişey söylemedilerse gidin nişana..baktınız ortam gergin geri dönersiniz..

Teyzelerime anaaneme soylemisler annem az once aradi acmadilar ilk ikincide actilar sizin oradaydik gidiyoruz dediler annemde gelseydiniz bayramlasirdik dedi gecen gun kapiyi acmadnZ dedi annem konuyu anlatti tel evdeymis bizde duymadik keske direk gelseydiniz dedi bisey demediler sonrasnda

acaba telefonunuzu aradılarda zil sesini duyup (kapıya yakın bir yerde unuttuysanız tabi telefonu) bilerek açmadı gibisinden mi düşündüler böyle bi ihtimalde olabilir belki bilmiyorum ama

acaba telefonunuzu aradılarda zil sesini duyup (kapıya yakın bir yerde unuttuysanız tabi telefonu) bilerek açmadı gibisinden mi düşündüler böyle bi ihtimalde olabilir belki bilmiyorum ama

Hayir asagidan otomatike basmislar oyle diyolar

pardon.. Arkadasta ayni soruyu sormus. Cevap vermissiniz..
Ya boyle insanlara sinir oluyorum. Belki evdeyim ve a amiyorum. Belki o an rahatsizim,ddustayim,ev daginik vs vs. Insanin kapiyi veya telefonu acamama durumu olabilir. Mesela ben cebimi hep sesizde tasirim ve tum etrafima soylerim. Ben sonra gorunce donuyorhm diye. Arayip ulasamayanlar bozulhyorsa da kusura bak.asinlar bu benim tercihim ve yasamim.elimdd telefon surekli ulasilabilir olmak istemiyorum.
bazi insanlar kompleksinden boyle ulasamayinca falan hemen sahsi algilar. Yerinixde olsam o kisileri afar telefonda ks
endim konusurdum. Eger havadan sudan konusuyorlarsa ben de alttan alirdim. Diklenirlerse de nisana gider ama dostlugumu bitirirdim..

Ya boyle insanlara sinir oluyorum. Belki evdeyim ve a amiyorum. Belki o an rahatsizim,ddustayim,ev daginik vs vs. Insanin kapiyi veya telefonu acamama durumu olabilir. Mesela ben cebimi hep sesizde tasirim ve tum etrafima soylerim. Ben sonra gorunce donuyorhm diye. Arayip ulasamayanlar bozulhyorsa da kusura bak.asinlar bu benim tercihim ve yasamim.elimdd telefon surekli ulasilabilir olmak istemiyorum.
bazi insanlar kompleksinden boyle ulasamayinca falan hemen sahsi algilar. Yerinixde olsam o kisileri afar telefonda ks
endim konusurdum. Eger havadan sudan konusuyorlarsa ben de alttan alirdim. Diklenirlerse de nisana gider ama dostlugumu bitirirdim..

Ailem tepki gosterdi kizim keske yanina alsaydin diye ama zaten esimle cikmism ne diye alayimki yanima telefonu dedim annem aradi ilk sert konustular annem konuyu soyleyince yumusadilar bide dun teyzemler bundan kusuyorsaniz kusun aradiginz bir bayan musait olamayabilir demis

X