Nişanlisindan ayrılanlar nasil hayata tutundunuz

cok guzel ıfade etmıssınız..Bende attım yasıyorum mutluyum umutluyum hemde

Nisanlima eski sevgilim ebru iste beni seviyor 5 senelik sevgilimdi bilmem ne yanımda demis simdi demis ama ortada ne kanit ne birsey ben derdimi anlatmaya calistim bak dedim tehdit ediyor beni sacmaliyor kıskanyor bizi diye hemen ayrilik moduna gecip yuzyuze görmek bile istemeden terketti gitti:KK43: ben onun en zor gununde yaninda oldum sevdim korudum sorunlarına care oldum ailesi annesini aradim acmadi bile pislik dedi en son msjndada eski sevfilim ile ilgili de sana onunla mutluluklar fln yazmis benxe bir dinle saçmalama dedim hadi isine yazmis

Sana ne kendini aciklama firsati vermis nede medeni bir sekilde bitirmis. Nisanlin cocukca davranmis kusura bakma ama adam degilmis. Bahane bunlar. Bu sekilde böyle bitirilmez en azindan bir yüzyüze konusabilirdi. Ama o birde para derdine düsmüs..

Sükret böyle bir insanla evlenmedigin icin. Evet zor bir durum unutmakta kolay degil insanin ici aciyor ama malesef yapcak birsey yok. Olmadiysa vardir bir sebebi hayirlisi buymus demekki.

Topla kendini hayatinin sansi gormek ne demek oyle gorursen omur boyu fedakarlik yapacaksin demektir. Karsi taraf buna alisinca oyle gidiyor. Madde 2. Sebeplerin hakiki tesiri yoktur. Bu olay niye oldu kader sana ne anlatmak istiyor uzuntunu birak dinle bakalim

2 ay nisanliydim nisanlimi eski sevgilim aradi nisanlim açıklamama musade etmeden sanki ben hala eski sevgilimi seviyormusum gibi aradan cekileyim triplerne girdi hakaret ederek biraktı o sinirle benden aldigi çöpü bile isteei yaptigini masrafida nakit hesabima yolla dedi 5 bin tl nakit...oysa ben o masraf yapmasun diye tun hayallerimden vazgecmistim sirf yanimda olsun yeter diye kendisi doktordu maddi durumu iyi olmasina karsin hicbirsekilde maddi beklenti olmadı herseyi kendim yaptim tun sikintilarina katlandim ailesi gelenekci bir ailydi aman ara bozulmasin diye elimden gelen saygiy gösterdim sadece sevdimm o da cok sevdi güya:KK43: bana hep yatakta bile görsen aciklama iste sor derdi ben ise iftiralara kurban gittim anneme sinek küçük ama mide bulandirir diyede ornek vermis eski sevgilim posman olup ya birsey yok fln demesine rağmen ispat kanit sunavak olmama ragmen cekti gitti...kac gundur sacim dökülüyor biraz once tansiyonum yerlerdeydi igne yaptirdim ben onu hayatimin sansi olarak gordum cok deger verdim sevildim ama yasadigim şeyler artik inanin ruh sagligimi bozdu:KK43: ben onum tum esyalarini yolladim zaten ne ziynet ne de nişan bohcam vardı ufacik seylerle mutluydum ama bu kadar yasanan sey tekrar nasil guler yüzüm kime güvenirim bilmiyorum 26 yasima girdim hicbirsey beni mutlu etmez hala geldi evlenen arkadaslarim acinasi gözlerle aaa ayrilmis diyor boyle dar bir cevredeyim iste:KK43:

Seni bu kadar tanıyamamış bir insan için harap etme kendini. Baksana kanıt yok,birşey yok inanıvermiş. Hiç düşünmemiş bile iftira mı acaba diye.
Körü körüne inanmış.
Sana güveni bu kadar az işte.
O kadar pislikmiş ki maddi beklenti içerisine bile düşmüş gram üzülmeden.
Üzülmen gerektiği kadar üzül,üzülmelisin de. İçine atma,ağla. Ama sadece üzülmen gerektiği kadar üzül.
Zamanı geldiğinde seni sevecek doğru insan çıkacaktır karşına.
Sana güvenmeyen,paranın derdine düşmüş,konuşma hakkı bile tanımayan bir insanın artık hayatının merkezinde yeri yok.
Allah yardımcınız olsun.

böyle sormadan etmeden ayrılması çok kötü zaten ileride sorunlarınız olurdu bu tür bi huya sahipmiş
boşver sonuçta evlensen boşansan daha mı iyiydi canım anlıyorum hayallerin yok artık ama bazen kısmet işte
kısmet değilmiş hayırlısını iste
gerçekten bu nasıl bir adam böyle sorumsuz düşüncesiz çocuk resmen
kaç yaşındaydı düğün ne zamandı?

Ay bu ne böyle yaa hadi işine falan çocuk gibi.. Boşver kurtulduğun iyi olmuş.. Nişanlısını telefonda terkeden adamdan hayır mı gelir

Sana ne kendini aciklama firsati vermis nede medeni bir sekilde bitirmis. Nisanlin cocukca davranmis kusura bakma ama adam degilmis. Bahane bunlar. Bu sekilde böyle bitirilmez en azindan bir yüzyüze konusabilirdi. Ama o birde para derdine düsmüs..

Sükret böyle bir insanla evlenmedigin icin. Evet zor bir durum unutmakta kolay degil insanin ici aciyor ama malesef yapcak birsey yok. Olmadiysa vardir bir sebebi hayirlisi buymus demekki.

Topla kendini hayatinin sansi gormek ne demek oyle gorursen omur boyu fedakarlik yapacaksin demektir. Karsi taraf buna alisinca oyle gidiyor. Madde 2. Sebeplerin hakiki tesiri yoktur. Bu olay niye oldu kader sana ne anlatmak istiyor uzuntunu birak dinle bakalim

Seni bu kadar tanıyamamış bir insan için harap etme kendini. Baksana kanıt yok,birşey yok inanıvermiş. Hiç düşünmemiş bile iftira mı acaba diye.
Körü körüne inanmış.
Sana güveni bu kadar az işte.
O kadar pislikmiş ki maddi beklenti içerisine bile düşmüş gram üzülmeden.
Üzülmen gerektiği kadar üzül,üzülmelisin de. İçine atma,ağla. Ama sadece üzülmen gerektiği kadar üzül.
Zamanı geldiğinde seni sevecek doğru insan çıkacaktır karşına.
Sana güvenmeyen,paranın derdine düşmüş,konuşma hakkı bile tanımayan bir insanın artık hayatının merkezinde yeri yok.
Allah yardımcınız olsun.

Ya annemede demis iste kızım istese onunla olurdu se inle niye nisanlansin demis birde bana msjlarda akilli ol seni rezil eder gercekleri ailene açıklarım demis bende bir dinle cok yazik ediyorsun dedigimde pislik gibi davrandi eski sevfilim cidden tehdit etti defalar a kendisine anlattim kac kez tum herseyi biliyordu detaylarina kadar ilk baslarda unutmamaistim yaşadıklarımı o acilarimi bile anlatrim paylastim kendisiyle depresyonda olduguu biliyordu simdi sanki hic bilmoyormjs gibi davrandi ailesi bi kez aramadi kendi esyalari istedi çöp bile kalmasın onda demis bende neyi vardi ki ben ailesine olanca itinayj gosterdim hic abartmiyorum..ben konuşmaya calisirken bana yazma bana birsey rahatsiz etme diyordu engeliyordu whatapptan fln simdi engeli kaldirmis o zaman konuşmama bile izin vermedi

Demek ki tıp bitirmekle de olmuyor adam dar kafalıysa dardır muhtemelen bahane etti gönlü evlilikte değilmiş... Ayrıca neden hayatının şansı olarak gördün ki başka adam mı yok sevgiyi hakedecek

canım sadece merak ettiğim için soruyorum yorumumu sonra yapıcam konuyla alakası yok ama nişanlım doktor demişsin senin mesleğin ne

Boyle seylere karsiyim normalde ama eski sevgiline dunyayi zehir et nisanlin cok karaktersizmis sukret uzak dur okudukca sinirleniyorum

Lütfen söyleyeceklerime üzülme. Dışarıdan emin ol daha iyi görüyoruz. Benim olaylarda da benim göremediğim bi çok şeyi buradaki arkadaşlar gösterdi. Şimdi bir adam aldatıldığını öğrendiğinde acı çeker gidip de parayı düşünmez. Bi doktor için 5bin ne Allah aşkına? Seni gerçekten sevse ve adam gibi adam olsa böyle bir durumda hakkını helal eder çeker giderdi. Hatta yani inanmazdı bile. Ayrıca o eski sevgilin nasıl bir günahın içinde? Yuva yıkmış resmen. Bana bu olanlar biraz bahane gibi geldi. Yani bu olay ayrılması ve seni suçlu yapması için mükemmel fırsat. Lütfen şükret, biraz kısmet işi bu durumlar.. Kendini de asla üzme çünkü değmez bu adam(!) için.

canım sadece merak ettiğim için soruyorum yorumumu sonra yapıcam konuyla alakası yok ama nişanlım doktor demişsin senin mesleğin ne

Boyle seylere karsiyim normalde ama eski sevgiline dunyayi zehir et nisanlin cok karaktersizmis sukret uzak dur okudukca sinirleniyorum

Lütfen söyleyeceklerime üzülme. Dışarıdan emin ol daha iyi görüyoruz. Benim olaylarda da benim göremediğim bi çok şeyi buradaki arkadaşlar gösterdi. Şimdi bir adam aldatıldığını öğrendiğinde acı çeker gidip de parayı düşünmez. Bi doktor için 5bin ne Allah aşkına? Seni gerçekten sevse ve adam gibi adam olsa böyle bir durumda hakkını helal eder çeker giderdi. Hatta yani inanmazdı bile. Ayrıca o eski sevgilin nasıl bir günahın içinde? Yuva yıkmış resmen. Bana bu olanlar biraz bahane gibi geldi. Yani bu olay ayrılması ve seni suçlu yapması için mükemmel fırsat. Lütfen şükret, biraz kısmet işi bu durumlar.. Kendini de asla üzme çünkü değmez bu adam(!) için.

Eski sevgilim merhametliymis yine lzur diledi kiskancliktan yaptığımı soyleyecegim durumu ona aciklarim dedi ben dedi cidden o an sinirle hazmedemedim yaptim ozur dilerim dedi ne kanit ne birsey sundu bende tehdit ediyor beni dedim facebook hesabimi kirdi dedim hep anlatıyorum sana dedim duduagimda ucjk cikti dedim stresten gözünün onunde adamın eridim bittim stresten goremedi gercekleri yuzyuze konuşmak bile istememk ne demek en buyuk sucu bile islesem insan yuzyuzr halletmek ister... ne nişan bohcasi geldi ne taki ne birsey hicbirine deger vermedim ailesini bas taci yaptim ablama ailemide sevmiyordu demis...o esyalari da geri istedi benden en ufak seyleri hesap numarasini bile vermişti msjda ne kadsr dedim 5 bin tl yazmis en gec pazartesi demis üstüne bu arada ben öğretmenim ingilizce ogretmeni

ya kararsız kaldım nişanlını hemen kötulemek istemiyorum ama verdiği tepkiler normal değil :26: ama acaba gercekten eski sevgiline inandı mı o yuzden mi böyle yaptı yoksa inanmadı da bunu bahane mi etti. bence bunu düşün bi deri. cunku insan sinirle o incinmişlik hayal kırıklıgıyla herseyi yapabilir. belki hepimiz yaparız. ama yeterli delil oldugu halde inanmamazlıktan geldiyse ya da bunu bahane ettiğini düşünüuyosan ne istiyosa ver gtsin tum baglantını kopar:44:

ya kararsız kaldım nişanlını hemen kötulemek istemiyorum ama verdiği tepkiler normal değil :26: ama acaba gercekten eski sevgiline inandı mı o yuzden mi böyle yaptı yoksa inanmadı da bunu bahane mi etti. bence bunu düşün bi deri. cunku insan sinirle o incinmişlik hayal kırıklıgıyla herseyi yapabilir. belki hepimiz yaparız. ama yeterli delil oldugu halde inanmamazlıktan geldiyse ya da bunu bahane ettiğini düşünüuyosan ne istiyosa ver gtsin tum baglantını kopar:44:

Cok asiri duskun ve seviyordu nikah yapacaktik zaten bahane sanmiyorum ama inandi yani akafaisnda kurmus herseyi

2 ay nisanliydim nisanlimi eski sevgilim aradi nisanlim açıklamama musade etmeden sanki ben hala eski sevgilimi seviyormusum gibi aradan cekileyim triplerne girdi hakaret ederek biraktı o sinirle benden aldigi çöpü bile isteei yaptigini masrafida nakit hesabima yolla dedi 5 bin tl nakit...oysa ben o masraf yapmasun diye tun hayallerimden vazgecmistim sirf yanimda olsun yeter diye kendisi doktordu maddi durumu iyi olmasina karsin hicbirsekilde maddi beklenti olmadı herseyi kendim yaptim tun sikintilarina katlandim ailesi gelenekci bir ailydi aman ara bozulmasin diye elimden gelen saygiy gösterdim sadece sevdimm o da cok sevdi güya:KK43: bana hep yatakta bile görsen aciklama iste sor derdi ben ise iftiralara kurban gittim anneme sinek küçük ama mide bulandirir diyede ornek vermis eski sevgilim posman olup ya birsey yok fln demesine rağmen ispat kanit sunavak olmama ragmen cekti gitti...kac gundur sacim dökülüyor biraz once tansiyonum yerlerdeydi igne yaptirdim ben onu hayatimin sansi olarak gordum cok deger verdim sevildim ama yasadigim şeyler artik inanin ruh sagligimi bozdu:KK43: ben onum tum esyalarini yolladim zaten ne ziynet ne de nişan bohcam vardı ufacik seylerle mutluydum ama bu kadar yasanan sey tekrar nasil guler yüzüm kime güvenirim bilmiyorum 26 yasima girdim hicbirsey beni mutlu etmez hala geldi evlenen arkadaslarim acinasi gözlerle aaa ayrilmis diyor boyle dar bir cevredeyim iste:KK43:

Belli ki ayrılmak için bahane ariyormuş bu da güzel bahane olmuş. Çok şanslısın ki evlenmeden gördün gerçek yüzlerini .. onun da ailesinin de

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ya aynen bende 2 sene nişanlıydım her zamanki küçük tartışmamızdan dolayı bitti dedim çok zoruma gitmişti yaptığı.. ertesi gün ayrılmak istemiyorum demiş bana değil başka birine ama söylememelerini istemiş bana bilmezden geldim atlamayım dedm 5 gün sonrada arkadaşına altınları göndersin demiş.. Çok seviyorum ayrılmazdım eğer gelse ben hatalıydım dese affederdim.. Aksine 1 ay sonra da biriyle çıkmaya başladı.. 2 sene deli gibi sevdiğin, sevildiğin insan nasıl oluyor da bana hesap sormadan ayrılmama razı oluyor nerde aşk nerde sevgi anlamıyorum ben bunları ah bir çözsem altına paraya da ihtiyacı yoktu dediğin gibi.. Erkeklerin nasıl bir sevgi yada düşünce yapısı var bilsem 2 buçuk ay oldu ruh halim çok düzensiz iyi olduğum zamanlar kötü olduğum zamanlar var .. Zaman diyorum geçer inşallah böyle insanlarla evlenmekte bize yazık ederdi tek bildiğim bu.. Çok zor canım çok ama arkadaşların dediği doğru ne acılar var kaç yıllık eşinden ayrılan .. Allah yardımcımız olsun...:KK14:

Buda erkekler arasinda yeni moda oldu galiba.. Sana sukadar masraf yaptim hemen nakit yatir.. Doktor moktor ama cahil ve cimri bir nisanlin varmis. Bir yandan sevinmelisin ondan kurtulduguna. Baksana adam sana guvenmiyor. Biri bir iftira aticak olsa sana hemen bosardida seni bu manyak...

Buda erkekler arasinda yeni moda oldu galiba.. Sana sukadar masraf yaptim hemen nakit yatir.. Doktor moktor ama cahil ve cimri bir nisanlin varmis. Bir yandan sevinmelisin ondan kurtulduguna. Baksana adam sana guvenmiyor. Biri bir iftira aticak olsa sana hemen bosardida seni bu manyak...

Canım ya aynen bende 2 sene nişanlıydım her zamanki küçük tartışmamızdan dolayı bitti dedim çok zoruma gitmişti yaptığı.. ertesi gün ayrılmak istemiyorum demiş bana değil başka birine ama söylememelerini istemiş bana bilmezden geldim atlamayım dedm 5 gün sonrada arkadaşına altınları göndersin demiş.. Çok seviyorum ayrılmazdım eğer gelse ben hatalıydım dese affederdim.. Aksine 1 ay sonra da biriyle çıkmaya başladı.. 2 sene deli gibi sevdiğin, sevildiğin insan nasıl oluyor da bana hesap sormadan ayrılmama razı oluyor nerde aşk nerde sevgi anlamıyorum ben bunları ah bir çözsem altına paraya da ihtiyacı yoktu dediğin gibi.. Erkeklerin nasıl bir sevgi yada düşünce yapısı var bilsem 2 buçuk ay oldu ruh halim çok düzensiz iyi olduğum zamanlar kötü olduğum zamanlar var .. Zaman diyorum geçer inşallah böyle insanlarla evlenmekte bize yazık ederdi tek bildiğim bu.. Çok zor canım çok ama arkadaşların dediği doğru ne acılar var kaç yıllık eşinden ayrılan .. Allah yardımcımız olsun...:KK14:

Belli ki ayrılmak için bahane ariyormuş bu da güzel bahane olmuş. Çok şanslısın ki evlenmeden gördün gerçek yüzlerini .. onun da ailesinin de

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aci ceken bir adamin altin ve hesap numarasi ile birlikte para istemesi ne kadsr dogru inanin hic bilmiyorum:KK43: Telefonla aradim aradim acmadi msj attim cevap yok burasj dar bir cevre bilindik bir aileyiz nisan atmak olay olur dedim kolay mi bu kadar hersey evet bu kadar kolay yazmis bana dedim yuzyuze konusalim oyle bitsin beni rahatsiz etme yazma birsey icimde zerre birsey yok sana yazmis...yalan soyledin fln filan dedi bende herseyi yanlid anliyorsun oturup konuşalım dedimm unutmakta cok zorlanıyorum denilenleri yazdiklariklarini bir de cok ama cok duskundu bana cok bagliydik...ailesine cok duskundu silesi ile ic icelerdi hic yanlarından gitmedi anne babasi nisanliyken bile zor görüştük soz günüm tek bir resmim bile yoktu teklif edilmedu cektirelim disarda diye gelin gibi hissettirilmedim yine ayni gün kayinvalidem erkenden kaldirip götürdü damadi araba yok akrabalari birakacagiz diye hepsine goz yumdum borclari vardi abilerine kredi falan çekmiş bana gelince hersey maddiyatti dört dörtlük ceyiz aldim karsi taraf anlamadi bile...Iftar daveti burda once erkek evi yapar aman cani sikilmasin bu konuya diye ben davet ettim onlari dorr dörtlük ağırladım hemde doğum günümde normalde bizim basbasa olmamız gereken bir gundu. O gun bile kayınvalidem nisanilimin arabasinj alip yegenini doguma götürmüş kendi gelmedi ustune ben aradim annem gelmiyor musun diye dogum günümü kutlamadi ertrsi gün ben aradim sordum anne neden gelmedin diye yani boyle ilginc ilginc bir dizi olay oldu nefret ettim evlilikten aile ilişkilerinden

bu kadar para hesabına girdiğine göre bahane arıyormuş, bu olay sebep olmuş demek ki. baksanıza çözüm bile aramamış, dinlememiş bile, hemen hesapları kapatıp, masraflarını istemiş.
bugün şer olarak gördüklerimiz aslında bizim için en hayırlısı olabiliyor.

X