Nişanlisindan ayrılanlar nasil hayata tutundunuz

bu kadar para hesabına girdiğine göre bahane arıyormuş, bu olay sebep olmuş demek ki. baksanıza çözüm bile aramamış, dinlememiş bile, hemen hesapları kapatıp, masraflarını istemiş.
bugün şer olarak gördüklerimiz aslında bizim için en hayırlısı olabiliyor.

Canim once vicdan azavindan kivrandim dedim onu uzdum iste benim hatam eski sevgilim tehdiy ediyordu gecmis hatam yuzunden oldu bunlar diye hep icten ice kiziyordum ama daha ilk gun bütün eşyaları istedi benden masrafida soyleyince allahim bj boyle bir adammi dedim insan Pislik der mj parami gonder sonra defol git yazmis

ne terbiyesiz bi adam bu ya.
kızmasını falan anlıyorum.
ayrılmasını bile anlıyorum bi derece.
ama bana 5 bin tl gönder demesini anlayamam.
iyi ki kurtulmuşsun..

Ya iste hep sevdigim saydigim adam kizsa bile bu soylenir mi bunu soyleyince dunyam karardi

Para falan gonderme .Madem oyle sende haklarini ogren yanlis bilmiyorsam nisanli insanlarinda hakki var sende git manevi tazminat davasi ac evlilik vaadiyle nisanlandik delilli ispatli birsey olmadan benim gururumu kirdi etrafa mahcup etti diye.Sor avukatlara onlara yonlendirir seni canim.hiiicc uzulme gercek yuzunu gormussun erkenden

Para falan gonderme .Madem oyle sende haklarini ogren yanlis bilmiyorsam nisanli insanlarinda hakki var sende git manevi tazminat davasi ac evlilik vaadiyle nisanlandik delilli ispatli birsey olmadan benim gururumu kirdi etrafa mahcup etti diye.Sor avukatlara onlara yonlendirir seni canim.hiiicc uzulme gercek yuzunu gormussun erkenden

Yani canim daha anlatmadigim hakkima girdiği genc kizlik hayallerim gitti resmen:KK43:

Lütfen söyleyeceklerime üzülme. Dışarıdan emin ol daha iyi görüyoruz. Benim olaylarda da benim göremediğim bi çok şeyi buradaki arkadaşlar gösterdi. Şimdi bir adam aldatıldığını öğrendiğinde acı çeker gidip de parayı düşünmez. Bi doktor için 5bin ne Allah aşkına? Seni gerçekten sevse ve adam gibi adam olsa böyle bir durumda hakkını helal eder çeker giderdi. Hatta yani inanmazdı bile. Ayrıca o eski sevgilin nasıl bir günahın içinde? Yuva yıkmış resmen. Bana bu olanlar biraz bahane gibi geldi. Yani bu olay ayrılması ve seni suçlu yapması için mükemmel fırsat. Lütfen şükret, biraz kısmet işi bu durumlar.. Kendini de asla üzme çünkü değmez bu adam(!) için.

Aynen bunlari yazacaktim, erkek adam boyle mi davranir, bu nasil bir karakter?? Cimri mi, manyak mi nedir anlamadim, hicbir sey gonderme sakin, face den telefonundan her yerden engelle.

2 ay nisanliydim nisanlimi eski sevgilim aradi nisanlim açıklamama musade etmeden sanki ben hala eski sevgilimi seviyormusum gibi aradan cekileyim triplerne girdi hakaret ederek biraktı o sinirle benden aldigi çöpü bile isteei yaptigini masrafida nakit hesabima yolla dedi 5 bin tl nakit...oysa ben o masraf yapmasun diye tun hayallerimden vazgecmistim sirf yanimda olsun yeter diye kendisi doktordu maddi durumu iyi olmasina karsin hicbirsekilde maddi beklenti olmadı herseyi kendim yaptim tun sikintilarina katlandim ailesi gelenekci bir ailydi aman ara bozulmasin diye elimden gelen saygiy gösterdim sadece sevdimm o da cok sevdi güya:KK43: bana hep yatakta bile görsen aciklama iste sor derdi ben ise iftiralara kurban gittim anneme sinek küçük ama mide bulandirir diyede ornek vermis eski sevgilim posman olup ya birsey yok fln demesine rağmen ispat kanit sunavak olmama ragmen cekti gitti...kac gundur sacim dökülüyor biraz once tansiyonum yerlerdeydi igne yaptirdim ben onu hayatimin sansi olarak gordum cok deger verdim sevildim ama yasadigim şeyler artik inanin ruh sagligimi bozdu:KK43: ben onum tum esyalarini yolladim zaten ne ziynet ne de nişan bohcam vardı ufacik seylerle mutluydum ama bu kadar yasanan sey tekrar nasil guler yüzüm kime güvenirim bilmiyorum 26 yasima girdim hicbirsey beni mutlu etmez hala geldi evlenen arkadaslarim acinasi gözlerle aaa ayrilmis diyor boyle dar bir cevredeyim iste:KK43:

canım ben 1 sene nişanlı kaldım . düğün günü ayrıldım .hemde birlikte olmuştuk. . . beterin beteri var kkendini bırakma.ben bile atlatabildiysem sende atlatabilirsin .şükür de Allaha sığın.ben dualara borcluyum herşeyi.intihara kadar geldim 56 kg dan 40 kg ya düştüm.serumlarla besleniyodum yemek yiyemiyodum . evim herşeyim gelinliğim hazırdı . ..ve herşeyimi adadığım adam ben ceyizlerimi evimizden toplamaya gittiğimde arayıp masraflarını ve taktıgı yüzüğü istedi.ama içim cok yanıyodu vermedim hicbirini gittim catır catır yedim.üstünede oh cektim .gurur yapmak bi işe yaramıyor böyle konularda.o benim herseyimi elimden aldı yüzük ne ki benim hayallerimin yanında. cok büyük haksızlıklara ugradım.yalanlarada. ben güvendim inandım kendimi verdim ama bu ayrılmamızı engellemedi . senin yaşadıgın herşeyi en agırıyla yaşadım. şimdi 1 sene olacak ayrılalı. hayatımda yeni birisi var.cok ama cok mutluyum onunla ...emin ol sende böyle olacaksın herşey daha yeni . bol bol dua et Allaha sığın sakın hayallerinden umutlarından vazgecme.şu an kendini bi yerde kısılmış boğulacak gibi hissettiğinide biliyorum ama hepsi gececek...en basitinden şunu düşün .sen ona cok deger verdin cok sevdin. ama o sana güvenmeyerek inanmayarak senin sevgini boşa cıkardı.düşünsene bu evlendikten sonrada gelebilirdi başına.o zaman olacakları düşün ve şu an ayrıldıgınız icin şükret.seven insan affedebilmek icin care arar sen gercekten suclu olsan bile.ama bu insan bi cırpıda herşeyi silebildiğine göre yeterince sevmemiş seni. inşallah yanılıyorumdurda barışırsınız. elbette acını cekeceksin yasını tutacaksın .kolay degil yaşadığın bu yuzden üzülme diyemem sana.ama en hafif haliyle yaşa acını. yıpraatma kendini degmiyor cünkü.ha ayrıca sakın ama saın bişey acıklamak icin ugraşma. sana inanmayacaktır ve seni süründürmeye calışacaktır. oluruna bırak sadece doğruyu söyle 1 defa.sonra kenara cekil.umarım hakkında hayırlısı olur.

Son düzenleme:
Eski sevgilim merhametliymis yine lzur diledi kiskancliktan yaptığımı soyleyecegim durumu ona aciklarim dedi ben dedi cidden o an sinirle hazmedemedim yaptim ozur dilerim dedi ne kanit ne birsey sundu bende tehdit ediyor beni dedim facebook hesabimi kirdi dedim hep anlatıyorum sana dedim duduagimda ucjk cikti dedim stresten gözünün onunde adamın eridim bittim stresten goremedi gercekleri yuzyuze konuşmak bile istememk ne demek en buyuk sucu bile islesem insan yuzyuzr halletmek ister... ne nişan bohcasi geldi ne taki ne birsey hicbirine deger vermedim ailesini bas taci yaptim ablama ailemide sevmiyordu demis...o esyalari da geri istedi benden en ufak seyleri hesap numarasini bile vermişti msjda ne kadsr dedim 5 bin tl yazmis en gec pazartesi demis üstüne bu arada ben öğretmenim ingilizce ogretmeni

ne sen ingilizce öğretmeni gibi hareket ediyorsun ne de o doktor gibi taleplerde bulunuyor öğrenci olmadığınızdan emin misin..ya da böyle dangalak bir herif için üzülmeye devam mı edeceksin..ha birde eski sevgilinden neden ayrıldın peşinde olduğuna göre bırakan sensin..eski sevgilinin mesleği ne..bilemedim bu topicte dopktor neden bu kadar ön planda ...salağın tekiymiş işte ilerde bol bol utanacağın bir heriften kurtulduğuna neden şükretmeyip durmadan ona açıklama yapıp duruyosun..pazartesiye kadar 5000 isteyen salak..yollama parayı sana 5000 verdiğine dair dekontu mu var..maddiyat üstüne mi kurulu bir nişanlılık yaşadınız..bu muhabbette bana saçma gelen çok şey var..tekrar ediyorum kullanılan cümleler meslekler ve yaşlar konusunda tereddüte girmeme sebep oluyor..eleştrim zoruna gidecekse kesinlikle cevap verme..sadece benim görüşüm zira bu.

Eski sevgilin ne diye nisanlini aramiski anlayamadim ayrica numarayi nerden bulmus

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayata tutunmak mı?? Sıkıntınız küçümsemek niyetindemdeğilim ama daha neler!!!Yazılan cevapların tümünü okumadım ama muhtemelen benzer şeyler yazılmıştır.İnsanlar evlat acısına alışıyorlar,sizi istemeyen,değer vermeyen bir adamdan ayrılmışsanız üstelik.Kendinize biraz kıymet verin

Cok ii olmus en ufak bi aksaklikta birakan insani napcaksin

Eski sevgilin ne diye nisanlini aramiski anlayamadim ayrica numarayi nerden bulmus

canım ben 1 sene nişanlı kaldım . düğün günü ayrıldım .hemde birlikte olmuştuk. . . beterin beteri var kkendini bırakma.ben bile atlatabildiysem sende atlatabilirsin .şükür de Allaha sığın.ben dualara borcluyum herşeyi.intihara kadar geldim 56 kg dan 40 kg ya düştüm.serumlarla besleniyodum yemek yiyemiyodum . evim herşeyim gelinliğim hazırdı . ..ve herşeyimi adadığım adam ben ceyizlerimi evimizden toplamaya gittiğimde arayıp masraflarını ve taktıgı yüzüğü istedi.ama içim cok yanıyodu vermedim hicbirini gittim catır catır yedim.üstünede oh cektim .gurur yapmak bi işe yaramıyor böyle konularda.o benim herseyimi elimden aldı yüzük ne ki benim hayallerimin yanında. cok büyük haksızlıklara ugradım.yalanlarada. ben güvendim inandım kendimi verdim ama bu ayrılmamızı engellemedi . senin yaşadıgın herşeyi en agırıyla yaşadım. şimdi 1 sene olacak ayrılalı. hayatımda yeni birisi var.cok ama cok mutluyum onunla ...emin ol sende böyle olacaksın herşey daha yeni . bol bol dua et Allaha sığın sakın hayallerinden umutlarından vazgecme.şu an kendini bi yerde kısılmış boğulacak gibi hissettiğinide biliyorum ama hepsi gececek...en basitinden şunu düşün .sen ona cok deger verdin cok sevdin. ama o sana güvenmeyerek inanmayarak senin sevgini boşa cıkardı.düşünsene bu evlendikten sonrada gelebilirdi başına.o zaman olacakları düşün ve şu an ayrıldıgınız icin şükret.seven insan affedebilmek icin care arar sen gercekten suclu olsan bile.ama bu insan bi cırpıda herşeyi silebildiğine göre yeterince sevmemiş seni. inşallah yanılıyorumdurda barışırsınız. elbette acını cekeceksin yasını tutacaksın .kolay degil yaşadığın bu yuzden üzülme diyemem sana.ama en hafif haliyle yaşa acını. yıpraatma kendini degmiyor cünkü.ha ayrıca sakın ama saın bişey acıklamak icin ugraşma. sana inanmayacaktır ve seni süründürmeye calışacaktır. oluruna bırak sadece doğruyu söyle 1 defa.sonra kenara cekil.umarım hakkında hayırlısı olur.

Aci ceken bir adamin altin ve hesap numarasi ile birlikte para istemesi ne kadsr dogru inanin hic bilmiyorum:KK43: Telefonla aradim aradim acmadi msj attim cevap yok burasj dar bir cevre bilindik bir aileyiz nisan atmak olay olur dedim kolay mi bu kadar hersey evet bu kadar kolay yazmis bana dedim yuzyuze konusalim oyle bitsin beni rahatsiz etme yazma birsey icimde zerre birsey yok sana yazmis...yalan soyledin fln filan dedi bende herseyi yanlid anliyorsun oturup konuşalım dedimm unutmakta cok zorlanıyorum denilenleri yazdiklariklarini bir de cok ama cok duskundu bana cok bagliydik...ailesine cok duskundu silesi ile ic icelerdi hic yanlarından gitmedi anne babasi nisanliyken bile zor görüştük soz günüm tek bir resmim bile yoktu teklif edilmedu cektirelim disarda diye gelin gibi hissettirilmedim yine ayni gün kayinvalidem erkenden kaldirip götürdü damadi araba yok akrabalari birakacagiz diye hepsine goz yumdum borclari vardi abilerine kredi falan çekmiş bana gelince hersey maddiyatti dört dörtlük ceyiz aldim karsi taraf anlamadi bile...Iftar daveti burda once erkek evi yapar aman cani sikilmasin bu konuya diye ben davet ettim onlari dorr dörtlük ağırladım hemde doğum günümde normalde bizim basbasa olmamız gereken bir gundu. O gun bile kayınvalidem nisanilimin arabasinj alip yegenini doguma götürmüş kendi gelmedi ustune ben aradim annem gelmiyor musun diye dogum günümü kutlamadi ertrsi gün ben aradim sordum anne neden gelmedin diye yani boyle ilginc ilginc bir dizi olay oldu nefret ettim evlilikten aile ilişkilerinden

Canim benim insallah bende boyle hissederim Rabbim o gunleri yasatsin zaman gerek ama

Canim benim insallah bende boyle hissederim Rabbim o gunleri yasatsin zaman gerek ama

Cok ii olmus en ufak bi aksaklikta birakan insani napcaksin

Hayata tutunmak mı?? Sıkıntınız küçümsemek niyetindemdeğilim ama daha neler!!!Yazılan cevapların tümünü okumadım ama muhtemelen benzer şeyler yazılmıştır.İnsanlar evlat acısına alışıyorlar,sizi istemeyen,değer vermeyen bir adamdan ayrılmışsanız üstelik.Kendinize biraz kıymet verin

Canim hayata tutunmak soyle ben cok hayal kirikliklari yasadim guven sorunlarım oldu simdi insanlara evlilige cocuk yuva kurma dusuncelerine cok uzagim hani kaldirarıyorum haksizligi hic dinlememesini hemde nikah günüm oldu bu olay nikah günüm bitti dedim ispatlarim falan fila sinek kucuk mide bulandirir demis anneme sonrasinda defol git pislik gibi msjlar hani ben onu aldatmisim gibi tepkiler verdi dinlemeden anlamadan kanıt gormeden normalde bu konuda birbirimize sonsuz guvenirdik gözümle gorsem inanmam derdi sende inanma derdi hep simdi bu kadar kesin hükümlü önyargılı olmak cok zor zamanımda birakmasi zor geldi iste onunla sectigim eşyalari kullanmak bile istemiyorum

X