Konum eşimin ... izlemesi

Hala yüzleşme yasanmadi daha dogrusu beyefendi kendini uykuya verdi hala uyanmadi bense gece zar zor daldim uykuya noldu olan yine bana okuor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu genellemeye katılmıyorum. Ve bu genellemeyi cok abes buluyorum. Evet baZi erkekler izlemez. Benim esim izlemez. Hatta bu konuda konuştuğumuzda. "Kadınların o sekilde bir et parçası olarak kullanilio sergilenmesi ne kadar dogru,ayrıca çıplak halde görmenin bana günah olduğu bi kadını hayran hayran izlemem sence normal olabilir mı hele senin gibi harika bi karım varken,bu sana ve kendime saygısızlık olur" der. Ki tv de bile cok açık kadın veya sahne varsa yanındakilere çaktırmadan sırtını dönüp insanlarla konuşmaya gecer

Ne mutlu size :)

Arkdaşlardan biri benimki izlemez diyen yakalamamıştır demiş ya ona cevaben;
- benimki izlemez.
İzlememeli konusunu tartışmıyorum ben izlemesini istemem.

Izlemeyen erkek yoktur yakalanmayan erkek vardir.

Kizlar adam hala hic bisey yapmami gibi yuzu kizarmadan normal konusuyo guluyo ay kafayi yiycem annemlerlr sohbet edio kahkaha atiyo yarin annemler gidiyo yalniz olacagim nasil davranmaliuim.sizce

Kizlar adam hala hic bisey yapmami gibi yuzu kizarmadan normal konusuyo guluyo ay kafayi yiycem annemlerlr sohbet edio kahkaha atiyo yarin annemler gidiyo yalniz olacagim nasil davranmaliuim.sizce

Ah bu erkeklerin ..... yuzunden cektigi.. Izledikleri baska kadin degil, eylem arkadaslar, eylem.. Normal bir sey ..... izlemesi, sakin olun, bir nefes alin, aldatmiyor sizi adam. Sizi ordaki kadinlarla falan karsilastirmiyor. Bir tek kadin mi var orada ayrica, erkek de var, ve ..... izleyen kadinlar da var, o zaman erkek vucudu mu kullaniliyor oluyor bu durumda? Insanin en temek ihtiyaclarindan biri cinsellik, bu ..... olayini bu kadar buyuttukce adamlar da "merak ettim, ogrenmek icin baktim, bir daha bakmayacagim.." vs yalanlar soylemek zorunda kaliyorlar.

Arkadasim, kocana her zaman nasil davraniyorsan oyle davran. Eski konularini bilmiyorum, anladigim kadariyla cok baska problemleriniz de var, eminim bu konu digerlerinin yaninda hic kalir, bence problem bile degil ya neyse.. Cok istiyorsan al esini karsina, bu konudan NEDEN rahatsiz oldugunu acikla. Baska kadini izlemesi mi? Soyle, sor bakalim acaba o da baska kadindan dolayi mi izliyormus. Adama trip atma, soguk davranma, bu konu yuzunden cezalandirmaya kalkma lutfen. Esin gercekten senin nasil hissettigine onem veriyorsa, izlemeyi de birakabilir seni kirmamak icin. Ama sirf sen kirilma diye, bunu yapmak bir suc oldugu icin degil.

Evet ben demistim. Size de ne mutlu o zaman :)

Izlemeyen erkek yoktur yakalanmayan erkek vardir.

%100 katılıyorum :)

O filmleri izlemek göz zinasıdır ve evet zina yapmayan erkek vardır... bir konuda da genelleme yapmayın be...

Islamiyete gore evet.. peki herkes musluman mi olmak zorunda? Ayrica be nedir? Dogru duzgun konusun be desem hosunuza gider mi?

Burada o filmlerden dolayı sıkıntı yaşayan arkadaşların çoğu müslüman... genelleyen arkadaşlar gayri müslim mi merak ettim şimdi...

Tabi ki diyebilirsin, yazdıklarını benim hoşuma gitmesine göre ayarladığını sanmıyorum.. genellemecilerden gına geldi artık..

Ben simdi nasil bir tavır izlemeliyim kizlar hic bisey olmamis gibi saat 8den beri uyuo benim.annemler kaynanam.bizde

Sorun yok. Bosuna eliniz ayaginiz titremesin. Meseleyi kimseye anlatmayin. Anlattiginiz insanlar ayiplayip kendi eslerinin asla yapmayacagini falan iddia edeceklerdir. Herkes yapar cogu yakalanmaz. Ben sorun etmedigim icin izlese bile bilirim yani. Eger sizinle olan iliskisinde problem yoksa erken bosalma ya da isteksizlik gibi unutun gitsin.

Burada o filmlerden dolayı sıkıntı yaşayan arkadaşların çoğu müslüman... genelleyen arkadaşlar gayri müslim mi merak ettim şimdi...

Tabi ki diyebilirsin, yazdıklarını benim hoşuma gitmesine göre ayarladığını sanmıyorum.. genellemecilerden gına geldi artık..

Size ne kim musluman kim degil yahu? Kimseye soyle yazmayin boyle yapmayin deme hakkiniz yok ki. Bu hakki nerden buluyorsunuz kendinizde?ozgur bir ulke ve ozgur bir platform degil mi burasi? Bence evet her erkek izler. Bu benim sahsi fikrim. Sizce istisnalar vardir olabilir bu da sizin sahsi fikriniz. Ama kalkip da benim fikrimi beyan etmemem gerektigini soylerseniz burada ozgurlugume mudahale etmis olursunuz. Ben size diyor muyum her konuya dini karistirmayin "be" diye? Demiyorum. Dememeliyim. Bilmem anlatabildim mi...

Tavsiyelerinizi dinleyip hic bisey olmamis gibi davraniyorum.kizlar oda sürekli muhabbete gitmeye vs. Calisiyo ama elimde degil kisa cevaplar verip cokmmuhattap olmamaya calisiyorum icimdeki sesi zor tutuyorum

Size ne kim musluman kim degil yahu? Kimseye soyle yazmayin boyle yapmayin deme hakkiniz yok ki. Bu hakki nerden buluyorsunuz kendinizde?ozgur bir ulke ve ozgur bir platform degil mi burasi? Bence evet her erkek izler. Bu benim sahsi fikrim. Sizce istisnalar vardir olabilir bu da sizin sahsi fikriniz. Ama kalkip da benim fikrimi beyan etmemem gerektigini soylerseniz burada ozgurlugume mudahale etmis olursunuz. Ben size diyor muyum her konuya dini karistirmayin "be" diye? Demiyorum. Dememeliyim. Bilmem anlatabildim mi...

Olur mu, ben bütün kadınlar gerizekalıdır gibi bir genelleme yapsam, fikrime saygı mı duyarsın karşı mı çıkarsın?

Ben her konuya dini karıştırmam, burada açıklama gerekiyor çünkü inanan insanlar için normal bir durum değil izlenmesi...

Kimsenin dini de beni ilgilendirmiyor, genelleme yapmadan yorumda bulunursanız daha doğru olur...

Olur mu, ben bütün kadınlar gerizekalıdır gibi bir genelleme yapsam, fikrime saygı mı duyarsın karşı mı çıkarsın?

Ben her konuya dini karıştırmam, burada açıklama gerekiyor çünkü inanan insanlar için normal bir durum değil izlenmesi...

Kimsenin dini de beni ilgilendirmiyor, genelleme yapmadan yorumda bulunursanız daha doğru olur...

Saygi duyarak karsi cikarim arkadasim. Sana boyle soyleme diyemem. Hakkim yok boyle bir sey soylemeye.
Merak etmissiniz ya biz genelleme yapanlarin gayri muslim olup olmadigini, o yuzden sizi ilgilendiriyor diye dusundum haliyle.

şimdii diyelim siz türkiyede yaşıyorsunuz eşiniz de televizyonda japonyayı gösteren bir belgesel izliyor. aslında türkiyedeki hayatından memnun, japonyaya taşınmayı düşünmüyor. ziyaret etmek isteyebilir ama ziyaret etmesinin ödemek istemediği bir bedeli var. ama japonya belgeseli izlemek hoşuna gidiyor. çünkü dünya büyük.

haha bayıldım:))

Çoğu erkek izler.. Benimki izlemez derseniz muhtemelen henüz yakalamadığınız içindir..
Erkekler bunu çoğu kadının düşündüğü gibi pis iğrenç olarak görmüyorlar. Cinselliği ergenliklerinde ilk olarak .....grafiyle öğreniyorlar.. O yüzden ilerleyen yaşamlarında da açıp seyretmeleri çok normal.. Çok fazla anlam yüklemeye gerek yok bence, canı ister izler o kadar..

Düşüncelerime tercüman olmuşsun canım.. Ben p*rno seyredebilirim, nişanlım da seyredebilir, bunda sakınca görmüyorum..

X