Konum eşimin ... izlemesi

umut_iklimi

Tanrı yağmurdadır ...
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2012
966
11
Kizlar eşimi bugun ... izlemis yakaladım ve kendisi hic bisey olamais gibi uyuyo su an kaynanm annemler bizdeler diger konularimi okuyanlar bilir artik bi bu eksikti bu pislikte cikti napcami bilmiorum elim ayagim titriyor bana bişiler soleyin lutfen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım diğer konunada yazdım
öncelikle kızmadan sinirlenmeden otur sakin sakin konuş
neden bu şekilde davrandığını sor
onu bu videolardan uzaklaştıracak olan senin ona karşı davranışların olacak
yani derdinin dermanı yine sende

Hoş geldin aramıza :KK50:
Benim eşim de yapmıştı ve neden diye sorduğumda '' Öğrenmek için'' gibi saçma bir cevap verdi. Sanki ergen ya da bakirdi. Geçmişinde yemediği halt yok, öğrenmek içinmiş peeeh :KK47:

İnşallah tekrarı olmaz arkadaşım :KK50:

Ah kizlar ah bilmiuorum.gercekten gecmiste de bi kez yakalamistim.bugun tekrar yakaladim ama.bas edemiyoeum galiba bu adam iyiliktende anlamio inanin annemler burda die ses etmedim.dovus olmasin die ama hala neden neden artık patlicam buraya da yazmasam catlicam

Çoğu erkek izler.. Benimki izlemez derseniz muhtemelen henüz yakalamadığınız içindir..
Erkekler bunu çoğu kadının düşündüğü gibi pis iğrenç olarak görmüyorlar. Cinselliği ergenliklerinde ilk olarak .....grafiyle öğreniyorlar.. O yüzden ilerleyen yaşamlarında da açıp seyretmeleri çok normal.. Çok fazla anlam yüklemeye gerek yok bence, canı ister izler o kadar..

Ben simdi nasil bir tavır izlemeliyim kizlar hic bisey olmamis gibi saat 8den beri uyuo benim.annemler kaynanam.bizde

Ben simdi nasil bir tavır izlemeliyim kizlar hic bisey olmamis gibi saat 8den beri uyuo benim.annemler kaynanam.bizde

ortada bir sorun yokki normal davranın bence. Çoğu erkek bunları izler playboy gibi dergiler neden var? Kadınlarda imkanları olunca izliyordur. Sizi aldatmamış sonuçta nevarki bunda dizi ve filmlerdede bir sürü aşırı sahne olabiliyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sakin olmaya calisiyorum kizlar ama tahammulum sınırda

Normal diyenlere ben şaşırıyorum ne demek normal Allah askina ya bu ergen genc defilki merak etti izledi diyelim hergun gordugu seyler yasadigi olaylar..erkeklere nedir bu taviz ya kadin yapsa normal mi karsilar acaba senin karin acip baska adamin orasina burasina bakacak ayip ya utanilacak bisey valla bikere bizim bilgisayarda biri izlemis babam zannettim soylemedigim laf kalmadi utanmiyor musun boyun kadar kizlarin var dedim ama gunahini almisim izleyen babam degilmis ne yazikki.demem o kigünah ya hu evde helali varken niye baska kkadinlara baksin bana simdi erkeklerin hali boyle kendilerini kontrol edemiyor diyenler cikacak., edecek arkadasim kadinlar nasil ediyorsa onlarda edecek erkektir aldatir erkektir yapar erkektir bakar diye diye bu durumlara geldik zaten edep ya biraz utanmalari lazim artik... valla bu durumu medeni bi sekilde karsilayanlara hayret ederim eger modernlik medeniyet kocanin elin karisina kizina bakmasina musade etmekse en medeniyetsiz ve yobaz insan benim... Konu sahibi kardesim Allah yardimci olsun ama sakin altta kalma bugun buna ses cikarmassin yarin aldatir bunada ses cikarma der ..

Son düzenleme:
Of bu erkekler.. Canım öncelikle sakin ol. Korkulacak bi şey yok. İzlese ne olacak? Çoğu yapıyor. Hatta doktor arkadaşlarım 3 erkek, nöbette açıp izliyorlardi birlikte, tesadüf içeri giren arkadaş yakalamıştı. Ama yine de hayır asla kaldıramam dersen, al karşına yargilamadan konuş. Ben de çıplak erkeklere bakayım, ... İzleyeyim bakayım neler varmış millette derdim hatta gel birlikte izleyelim hoş oluyor mu ben o erkeklere bakınca derdim ben olsam ama sen sakin deme :) bu yaptığının seni incittiğini söyle.. Ama kesinlikle kendine güvenir biçimde. Asla kendini o videolardaki kızlarla kıyas yapmadan.. Kendine guvenmen seni ona daha çok çekecektir sakın ağlama, perisan halde görünme. O evde yokken çıkar sinirini.

Kizlar odaya felan gitmedim pijamalarim giydim bebeğimle diger odadayim bilemiyorum ve suan kafam.o kadar karisik ki annemler olmasa.zaten cok kotu kapisirdim ama su an tepki versem napacagim düşünüyorum

Off bu erkekler hic biseye degmezmis ne yapılan fedakarliklara ne de cekilen acılara

Kizlar eşimi bugun ... izlemis yakaladım ve kendisi hic bisey olamais gibi uyuyo su an kaynanm annemler bizdeler diger konularimi okuyanlar bilir artik bi bu eksikti bu pislikte cikti napcami bilmiorum elim ayagim titriyor bana bişiler soleyin lutfen

Aman hic elini ayagini titretme bacim benimki de izliyor... : )) Ilk yakaladigimda onune koydum tableti..Dedim ki izledigin ..... filmlerinde kesitler face me dusmus nereye tikladin !!! Rezil oldum !!! Bir de disim agriyordu o gun..gece once beni disciye goturdu yazik : )) sonra utancindan gitti evden 3 saat sonra geldi..bir kac ay sonra yine yakaladimmmm tablete iki video kaydolmus yanlislikla..esprisini bile yaptik aramizda : ) izlesin amaaaan gulup geciyorum ben..isin tuhafi ilk uyduya baglandigimizda boyle bir kanala denk geldik yanlislikla..ben kanalda 10 sn den fazla kalinca "sapik misin" : ) dedi bana..biz izleyince sapik oluyoruz onlar izleyince ogrenci oluyorlar : )) izlesin bosveeer hic takilma gul gec..

şimdii diyelim siz türkiyede yaşıyorsunuz eşiniz de televizyonda japonyayı gösteren bir belgesel izliyor. aslında türkiyedeki hayatından memnun, japonyaya taşınmayı düşünmüyor. ziyaret etmek isteyebilir ama ziyaret etmesinin ödemek istemediği bir bedeli var. ama japonya belgeseli izlemek hoşuna gidiyor. çünkü dünya büyük.

şimdii diyelim siz türkiyede yaşıyorsunuz eşiniz de televizyonda japonyayı gösteren bir belgesel izliyor. aslında türkiyedeki hayatından memnun, japonyaya taşınmayı düşünmüyor. ziyaret etmek isteyebilir ama ziyaret etmesinin ödemek istemediği bir bedeli var. ama japonya belgeseli izlemek hoşuna gidiyor. çünkü dünya büyük.

: )))))) Harika..

:KK53::KK53::KK53::KK53:
Sizden iyi siyasetçi olar :KK9::KK9::KK9::KK9:

Çoğu erkek izler.. Benimki izlemez derseniz muhtemelen henüz yakalamadığınız içindir..
Erkekler bunu çoğu kadının düşündüğü gibi pis iğrenç olarak görmüyorlar. Cinselliği ergenliklerinde ilk olarak .....grafiyle öğreniyorlar.. O yüzden ilerleyen yaşamlarında da açıp seyretmeleri çok normal.. Çok fazla anlam yüklemeye gerek yok bence, canı ister izler o kadar..

Bu genellemeye katılmıyorum. Ve bu genellemeyi cok abes buluyorum. Evet baZi erkekler izlemez. Benim esim izlemez. Hatta bu konuda konuştuğumuzda. "Kadınların o sekilde bir et parçası olarak kullanilio sergilenmesi ne kadar dogru,ayrıca çıplak halde görmenin bana günah olduğu bi kadını hayran hayran izlemem sence normal olabilir mı hele senin gibi harika bi karım varken,bu sana ve kendime saygısızlık olur" der. Ki tv de bile cok açık kadın veya sahne varsa yanındakilere çaktırmadan sırtını dönüp insanlarla konuşmaya gecer

Türkiye'den memnun olabilir Japonya'yı görüp aklının bi kenarına yazmışsa ve turkiye de ki her sorunda aklıma Japonya'ya taşınmak düşüyorsa o zaman sorun başlıyor zaten. Ama Japonya belgeselini hic görmemiş olsa orayı hic öğrenmez ve Türkiye'de yaşadığı sorunları çözüm yoluna gider kaçış yoluna gitmez. Sizin mantığınızdan da bu sonuc cikiyor

Birkere gizli bir (hollanda kanaldinda) belgesel gibi birsey izledim. Genc kizlari nasil zorladiklari, nasil iskence yaptiklarini, 12 13 yasindaki biraz yasindan buyuk gozuken kizlari nasil zorladiklarini izledim. Kizlara bunlari yaptirmak icin zorla ilac veriyorlar vs vs. Lutfen izlemeyin izletmeyin!! O insanlarin isteyerek yaptigini dusunmeyin. 95 % zorlaniyor.. O filmlerdeki kizlarin kendi kizkardesiniz yada cocugunuz oldugunu dusunun. O belgeseli bulabilirsem linkini buraya vericem!

X