Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Bayanlar oturma odasina kose mi yoksa normal oturma grubu mu almaliyim

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Selam kosemi oturma grubumu

• Ankete Katılan
    5
Ben köşe aldım canım oturma odama Odam küçük olduğu icin:S Esin ve sen için güzel oluyorda misafir gelince yanyana boncuk gibi diziliniliyor (açıklamam çok güzel oldu :KK3: :KK3: )

bende kose aldim hepuykusuzum un dediği gibi boncuk gibi dizilecez :p

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kesinlikle köşe diyorum ama seyirlik, küçük, oturma alanı daracık daracık, yastıklara boğulmuş bir köşe olmasın oturulacak yerlerinin minderleri rahat olan geniş bi köşe tercih edebilirsin, hem evinde en rahat olması gereken en çok vakit geçireceğin yer hele bir de çok geniş değilse koltuk takımıyla boğulmuş olmaz. benim evimde yataş enza boogie var çok rahat tek dezavantajı yatağa dönüştürülememesi ama pufu var ek olarak o pufla birlikte yatağa dönüştürülebiliyor. gerçi ben pufu satın almadığım halde misafirim geldiği zaman açılamamasına rağmen 1 kişiyi çok rahat yatırabiliyorum oturma kısmı oldukça geniş. boncuk gibi dizilme kısmına gelirsek evet öyle bir durum oluyor :) ama genelde misafirin salonda ağırlandığını düşünürsek sıkıntı olmaz ben sadece annem kardeşlerim filan geldiği zaman oturma odasına alıyorum o yüzden sorun yaşamadım o konuda :))

bende köse aldim daha kullanisli oldugunu dusunyrum hem yatak olusu hm sandikli olmasi zaten salonda koltuk takimi oluyo otrma odasnda farklilik olsun diye dusunyrum bn:)

Önerileriniz varsa yada foto bekliyorum
Bence odan küçükse küçük bi oturma grubu falan almalısın köşe takımını asla tavsiye etmem annemde var bellonadan almıştık otururken tam köşe oluyorsun bi köşeyi kapan rahat oturuyor tavsiye etmem bizimde odamız küçük herkes köşe köşe dedi ama keşke almasaydık altını temizlemesi de zor çekerken falan:44:

ben de köşe takımlarına bayılıyorum, ama kullanışlılık açısından temizlik açıından zor olduğunu söylüyorlar, odan hep aynı şekilde kalacak bir de değişiklik de zor olur. Ama rahat rahat uzanması var o ayrı konu. Ne karar verdin canım, alınca bize de yaz, merak ettim doğrusu?

Bence normal al tatlım köşeliler başlarda kullanışlı duruyor ama bi çok rahatsızlığı var örneğin evin dekorasyonu hep aynı kalır , kısıtlı olarak değiştirebilirsin

X