usandim bu cinsellik mevzusundan

Ne dedigin belli degil ki senin. İlk başta 'biz opusmekten ote gitmemis bi ciftiz benimle ciddi dusundugunu biliyorum ' dedin .. Sonrada ' o opucukler yatakta olunca opucukten cikiyor ' demissin ..
Sanirim uni.desin o cocugun hormonlari tavan yapmistir simdi.
Zaten biseyler yasamissiniz yuz bulup astarini istiyordur.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Sizin ciddi dusunen bir cift olmaniz meseleyi normallestirmez...

Sizi istemediginiz bir muameleye maruz birakmasi, ne oldugu onemli degil, cok tatsiz...

Rahatsizliginizi bu sekilde belirtin, cinsellik uzerine konusmasindan ziyade siz istemediginiz halde devam etmesinden hoslanmadigini soyleyin...

Yoksa guzel, cekici vs oldugunuzu, dayanamadigini soyleyecek, devam edecek...

Bu arada evli ciftlerde bile karsi tarafla rizasi olmadan iliskiye girmenin adi tecavuzken onun yaptiginin sozlu taciz oldugunu unutmayin...

Kimse kimseye istemedigi bir seyi yapamaz, yaptiramaz...

İster evlenecek isterse evli olsun...

Telden begenemedim, burdan yazayim aynen katiliyorum! :) elleriniz dert gormesin.

Konu sahibi, on sevismenin ilk safhalari tamam, sira fantaziyi kabul ettirme de. Zamanla ilerler hatta sonuca baglanir bu olay...
Istemiyorsaniz (prensip olarak) simdiden gardinizi alin derim.

Yaslariniz kac? Gerçi yaş cok muhim değil benim o zamanlar 28 yasinda olan erkek arkadaşım da böyle muhabbetlere giriyordu, kendimi tele kiz gibi hissediyordum ama başkasıyla konusmasin diye katlaniyordum. Şimdi düşünüyorum da çok saçma bir dusunceymis ve bundan sonra asla böyle muhabbetlere giren biriyle olmaz

yani sadece opusmek derken masum opucukten bahsetmiyorum yani acik acik yazmak istememem ama bi de o opucusmeler yatakta olunca opucuklukten cikiyo yanii

biz her anlamda cok yakin bi ciftiz onun rahatligi var galiba

Adam finishe ulaşamayınca çenesine vurmuştur.

Ne dedigin belli degil ki senin. İlk başta 'biz opusmekten ote gitmemis bi ciftiz benimle ciddi dusundugunu biliyorum ' dedin .. Sonrada ' o opucukler yatakta olunca opucukten cikiyor ' demissin ..
Sanirim uni.desin o cocugun hormonlari tavan yapmistir simdi.
Zaten biseyler yasamissiniz yuz bulup astarini istiyordur.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yani nasil yazsam bilemedim ki kendimi ifade edemedim galiba

on sevisme falan yok allah askina ya kiyafetler falan varken yatakta opusunce olay biraz daha sehvetli hala geliyo dogal olarak

Son düzenleme:
kizlar anlatmaya da utaniyorum ama benim erkek arkadasim asiri derecede cinsellige duskun

biz opusmekten ote gitmemis bi ciftiz benimle ciddi dusundugunu biliyorum

ama bu konuda cok rahat aklina ne gelirse acik secik erotik hemenn soyluyo benim gogsum kalcam balik etliligim tahrik ediciligim dilinden dusmuyo

hele bi dustaydim duymadim teli falan diyim niye beni cagirmadinn sana soyle yaparadim boyle yapardim kendinden geciyo telefonda ya ben karsilik vermememe ragmen:KK47:

yapmiyoruz bari konusalim napiyim seni cok istiyorum cok arzuluyorum falan diyo ama ben cook rahatsizim bu soruna bi cozum bulamadim

onu da anliyorum daha once yasamadigi icin bi aclik bi merak var ama bu kadar da olmaz ya bana dediklerini kari kocalar birbirine demiyodur hiic utanmasi yok

kac defa rahatsiz oldugumu belirttim ama hala devam az once telde konustuk 1 saat sonra ararim biraz islerim var dedim gel ozel seyler konusuruz bu gece seni canim cok istiyo dedi :KK47: ben de sinirlendim kapattim teli bi hisimla buraya konu actim

kizlar bu sorunu nasil bertaraf ederimm

onu cok seviyorum ama bu huyu beni sogutmaya basladi artik sapik gibi yaa:KK47::KK47:

sizde soramadınız mı bu da adetlerinizden mi diye?

brz sert olabilirim ama erkek arkadaşınız resmen terbiyesiz ve saygısız acaba kendi kardeşlerine böyle davranılsa ne yapardı çok merak ediyorum.

sizin ilişkiniz ciddi problemler içermiyormu, butün bunları ama seviyorum diye kapatacak olamazsınız..

daha geçen konunuz yokmuydu sevgilim ailesiyle yaşamamızı istiyor diye. Tek derdiniz böyle konuşması olsa keşke ama bence daha büyük sorunlarınız var söylim ben :KK34:

Ben size hak verdim. Cinsel icerikli konusmalardan nefret ederim. Hele ki erkek arkadasinizin kurdugu cumleleri bana nisanlim soylese benim icin kabul edilemez.
Oturup ciddi ciddi konusun. Tavrinizi koyduktan sonra hemen yumusuyorsaniz ondan da devam etme cesareti gosteriyor olabilir.

yani sadece opusmek derken masum opucukten bahsetmiyorum yani acik acik yazmak istememem ama bi de o opucusmeler yatakta olunca opucuklukten cikiyo yanii

biz her anlamda cok yakin bi ciftiz onun rahatligi var galiba

e sen adamı gaza getirmişsin zaten :KK53::KK53:

X