Özledim be adam, gel..

Orenbaayyaaannn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2014
2.563
1.118
bugün sensizligimin 21. gunu. 21 gune sigdirdigim bir dogum gunu yasadim, 21 gune sigdirdigim bir bayram yasadim, 21 güne sigdirdigim koca bir mutsuzluk yaşadım.. en iyi arkadaşımı, abimi, babami, sevgilimi, mutluluğumu, huzurumu, nefesimi, omrumu yavaş yavaş kaybedisimi izliyorum simdi. geçtiğimiz yollardan tek gecisim canımı yakiyo, fotograflarimiza bakamiyorum, beraber dinlediğimiz şarkıları acamiyorum, bana herkes seni soruyo o gitti diyemiyorum. içim aciyo, kalbime bıçak saplasalar bu kadar yaralanmazdim be adam. kalbim yorgun, hayallerim yorgun, ruhum yorgun. ruhum agliyo be adam, bedenim etrafa sahte gulucukler sacma mecburiyetinde kalınca gözyaşlarım yağmur oluyor içime yağıyor, sel oluyor, beni de peşinden sürüklüyor. gel kurtar diyorum bağırıyorum ama duymuyorsun. boguluyorum diyorum tut elimden, ama yavaş yavaş parmak uçlarımdan kayan parmaklarını izliyorum. ruyalarimdasin be adam, önceden seni rüyamda gördüğüm zaman sanki yanimdaymis gibi hissederdim, sesini isitirdim, sarildigimi hissederdim, kokunu duyardım. simdi gördüğüm bi serap gibi oluşun bize inancın kalmadığından midir? aaaah bu ümit, bir omur heba etmeye kafi. yazamiyorum sana, içimde durdukça büyüyor kelimelerim, yağmurlar alev oluyor yakıyor bedenimi, bu ask ruhumu kul etmeye yetiyor. ask, ask, peki ask ne? ask, sensin sevgili. her baslangicimda sonumu bulduğum, her nefes alisimda senin için yaşadığım, her gözümü kapattigimda yanımda bulduğum sen'di ask. özledim be adam gel, seviyosan gel..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

okuyacagindan değil ya iste, yazıyorum bende içimde kalmasın diye. sana verdigim ask mektuplarini yazdığım kosemdeyim simdi, bir yandan gökyüzünü izliyorum bir yandan pinhani/yitirmeden kulagimda -sarıl her fırsatında o insana arkasından ağlayan olma..- Ben bu köşede senin resmini de çizmiştim sevgili, sana ask dolu sözler de yazmıştım. bu köşe bana hep seni hatırlatıyor, hatırlamak biraz abes kaçti gerci ben seni biran bile aklımdan cikarmiyrm ki hatirliyim. önceden seni düşünürken istemsiz gulerdim, gözlerimi kapatıp hayallere dalardim, önceden seni düşünürken senin de o an beni düşündüğünü bilirdim, aniden mesajinla gozgoze gelirdim, önceden seni düşünürken sanki yurumuyorum da ucuyomusum gibi hissederdim, elimi uzatsam ordaydin iste bana kalbimden daha yakındin. peki simdi sevgili? simdi nasıl hissediyorum biliyor musun? hani sıcak çayı hızla yudumlarsin da içini yaka yaka geçer ya öylesine içim aciyor iliklerime kadar hissediyorum, denizde bi dalga gelir agniden ağzını burnunu kapamaya fırsat bulamadan su yutarsin nefesin kesilir ya öylesine boguluyorum. sanma güçsüz bi kızım, bunca zaman güçlü olduğum için simdi ağlıyorum, bunca zaman güçlü olduğum icin kimseye belli etmiycem diye gulucukler saçıp espriler yaptığım için simdi bunları yazıyorum, içimde bi enkaz var evet ama dışardan dimdik bi binayim bu kızı kimse yıkamaz ya dedikleri, gülmek sana çok yakışıyor ömrün boyunca gül insallah dedikleri. biliyorum gecicek ama simdi herşey bos, içimdeki yangın sönmüyor her gün bir köz daha atiyorsun. mutsuzlugun dibini yaşıyorum, içimde. kimselere anlayamıyorum, bana herkes seni soruyor, elini tutamıyorum sarilamiyorum opemiyorum hatta konuşamıyorum denir mi hic? bir yildiz kaydı sevgili, ne istiyorum biliyor musun bu gece yanıma gel sarıl bana kulağıma güzel şeyler fısılda, ya da söylemekten keyif aldığın o sarkilari, bir elinle saclarimi oksa bir elinle elimi sımsıkı tut, kokunla uyuyayim, ama sakın ben uyumadan gitme..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence artik uzerinde daha fazla dusunup uzulme

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok sevindm canım ne kadar süre sonra döndüü
Cok uzun surmedi aslinda bende unuttum valla cunku kisa bi sure icinde bikac kez ayrilip baristigimiz icin artik yasanan kotu seyleri hatirlamak bile istemiyorum aklimdan sildim olanlari simdi onumuze bakiyoruz. Ama galiba birbucuk ay icinde uc kez ayrildik birinde uc hafta birinde iki hafta birinde bir hafta sonra donmustu galiba :KK70: dengesizlik abidesi :KK70: :KK70:

Cok uzun surmedi aslinda bende unuttum valla cunku kisa bi sure icinde bikac kez ayrilip baristigimiz icin artik yasanan kotu seyleri hatirlamak bile istemiyorum aklimdan sildim olanlari simdi onumuze bakiyoruz. Ama galiba birbucuk ay icinde uc kez ayrildik birinde uc hafta birinde iki hafta birinde bir hafta sonra donmustu galiba :KK70: dengesizlik abidesi :KK70: :KK70:
Olsun yine birliktesiniz olur öyle şeyler

Hemde hiç geçmiyo 4 ay oldu
hatalı olan oydu yaniii neden bunu yapıyor anlamadım hatta şuan hastayım arkadaşım cumartesi mesaj atmış luine hasta belki aramak istersin demiş ama yok ne aradı ne sordu bende o sinirle mesaj attım ben olsaydım seni 10 defa aramıştım falan ekledim bişeyler daha ama hatırlamıyorum çok hastaydım o gün ama yine aramadı

hatalı olan oydu yaniii neden bunu yapıyor anlamadım hatta şuan hastayım arkadaşım cumartesi mesaj atmış luine hasta belki aramak istersin demiş ama yok ne aradı ne sordu bende o sinirle mesaj attım ben olsaydım seni 10 defa aramıştım falan ekledim bişeyler daha ama hatırlamıyorum çok hastaydım o gün ama yine aramadı
Arama canım arama boşver hastalığınıda bilmesin sizin ne kadar oldu ayrılalı

Arama canım arama boşver hastalığınıda bilmesin sizin ne kadar oldu ayrılalı
bu gün le 3 gün oldu durum aynen şu bu cuma seğil önceki cuma bana 27 tane gül göndermişti harikaydı
pazartesi günü akşam trabzona gidecekti uçak saat 7 de beni 6:30 da aradı kendine dikkat et diye gitti bidaha hiç aramadı yılbaşı akşamı aradı çok sesli bir yerdi seni duyamıyorum ama seni sevdiğimi unutma sakın dedi
daha aramadı cuma günü istanbula geldi öğleden sonra aradı beni sebep sordum kafa dinlemeye gittim dedi diskoya bara falan gittik takıldık arkadaşlarla dedi senin kafanı şişiren benmiydim yaa söylesene haksızmıyım

bu gün le 3 gün oldu durum aynen şu bu cuma seğil önceki cuma bana 27 tane gül göndermişti harikaydı
pazartesi günü akşam trabzona gidecekti uçak saat 7 de beni 6:30 da aradı kendine dikkat et diye gitti bidaha hiç aramadı yılbaşı akşamı aradı çok sesli bir yerdi seni duyamıyorum ama seni sevdiğimi unutma sakın dedi
daha aramadı cuma günü istanbula geldi öğleden sonra aradı beni sebep sordum kafa dinlemeye gittim dedi diskoya bara falan gittik takıldık arkadaşlarla dedi senin kafanı şişiren benmiydim yaa söylesene haksızmıyım
Ayrılık sebebi değil bu barışırsınız yine

ciddimisin ararmı yaaa ben onu faceden falanda sildim o derece sinir oldum tartıştık ben mesaj attım akşam ben yatıyorum diye tamam kib bay bay yazmış dalga geçer gibi normalde tarzı değil bu kelimeler bende koptum tabiii
Ben bilmiyorum canım ama bana göre ayrılık sebebi değil bu hayatında başka biri yoksa döner

X