Nasıl unutulur ?

Bu kadar agir sozler soyleseydi sevdigim sevgimi degil nefretimi kazanirdi.Susup oturdum diyorsun ben olsam cildirir dkka durmam onun yaninda agzinin payinida verirdim.Babam bile el kaldirmadi diyorsun onun o hakaretlerine susuyorsun valla ailene karsi buyuk haksizlik yaptigin.Onlar el bebek gul bebek buyutsunler elin oglu gelsin saydirsin sende sus.atma mesaj hicbirsey yapma anlasin hatasini aci cektir.millet 6 senelik iliskisini bitiriyor sen 8 aya degmeyen bir insana veriyorsun.Dusunsene evlendikten sonra gercek yuzunu gordugunu bnce fazla zorlama takmamaya calis onla ilgili herseyi yok et.

Kavga esnasında cevap vermedim bir kaç kez. Anlasın hatasını diye. Sonralardaa tutamadım kendimi o yüzden böyle koptuk zaten. Susmadığım için..Gerçekleri söylediğim için. Asla böyle bir insan değilim.Neden katlandım onu da bilmiyorum.Zaten artık çok seviyorum diyrmiyorum.Farkettim ki her hakaretinde sevgisini biraz bbiraz silmiş ve bırakmamış.Sadece alışkanlık kalmış. Ve evet evlenmden gördüğüm için çok şanslıyım.Allahıma şükürler olsun.

Benimde 3 senelik bi ilişkim var.3 sene içinde kaç defa ayrılıp barıştığımızı ben bile hatırlamıyorum.Hakaret dersen her kavgada fazlasıyla karşılıklı oluyo zaten :) İlgisizlik konusuna gelince ben şunu fark ettim ki hakikaten kaçan kovalanıyor. Ben ilgisiz olduğum dönemlerde karşı taraf aşırı ilgili ben ilginin dozunu arttırınca onda bi geri çekilme oluyo. Sonuç dersen şu anda hala beraberiz :KK70: Ama sevgimi alışkanlıkmı ondan bende çok emin değilim.O olmayınca mutsuzum onlada olmuyo. Durum böle olunca da her geri dönmek istediğinde çok fazla direnemeyip barışıyosun.
Şunu söyleyebilirim ki ayrı olduğunuz dönemde tamamen hayalindeki gibi kafana uygun onun yerini dolduracak biri çıkmazsa karşına yine barışırsın

Şimdi düşünemiyorum birisini.Arkadaşlarım aptalsın kimleri geri çeviriyorsun diye kızıyorlar.Ama hazır değilim ve geri dönsekte olmayacağını biliyorum.Söyledikleri çok yaraladı beni.Sevgiliniz sizi seviyormuş ki dönmüş.Ben sevdiğini düşünmüyorum artık.
Mesela taktik yapamam ben. Düşeri üzerine,kıskanırım. Beceremem ki tktik yapmayı.
Hakkıımızda hayırlısı olsun.

Dönmek istemiyorum. Yenilir yutulur şeyler değil söyledikleri.
Başka birini de şuan almak istemiyorum hayatıma. Şuan tanışmak isteyen,yakınlaşmak isteyen bi kaç kişi var.Normalde hiç ilgilenmem zaten ama iş böyle olunca iyice soğudum herşeyden.

Arkadas olarak gorus en azindan senden hoslanan kisiyle en azindan oyalanmis olursun bi sekilde. Gecicek hepsi atlatacaksin 1 hafta sonra bakicaksin kabuk baglamis 1 ay sonra bakmissinki o kim diyeceksin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Şimdi düşünemiyorum birisini.Arkadaşlarım aptalsın kimleri geri çeviriyorsun diye kızıyorlar.Ama hazır değilim ve geri dönsekte olmayacağını biliyorum.Söyledikleri çok yaraladı beni.Sevgiliniz sizi seviyormuş ki dönmüş.Ben sevdiğini düşünmüyorum artık.
Mesela taktik yapamam ben. Düşeri üzerine,kıskanırım. Beceremem ki tktik yapmayı.
Hakkıımızda hayırlısı olsun.

taktik değil aslında biraz duygularına hakim olmaya çalışacaksın sen umursamaz onu önemsemiyomuş gibi davrandıkça bu sefer karşı taraf hırs yapıyo kıskan ama belli etme sadece. Anlattıklarından yola çıkarak benim erkek arkadaşımla hemen hemen aynı gibi görünüyo karakteri sinirlenince ağzına geleni sayar sonra yumuşar özür diler falan eğer oda öleyse geri döner mutlaka.hakkınızda hayırlısı olsun.

Arkadas olarak gorus en azindan senden hoslanan kisiyle en azindan oyalanmis olursun bi sekilde. Gecicek hepsi atlatacaksin 1 hafta sonra bakicaksin kabuk baglamis 1 ay sonra bakmissinki o kim diyeceksin

Bi arkadaşım var ilgisi vardı ama son bir yılda hiç konuşmamıştık. Şimdi ayrıdığımı öğrendi.Görüşmek istedi. kadaşça görüşmek istiyorum aslında. İyi biri. Ve yardımcı oldu bana dinledi.
Ama sanki ona ihanet edecekmşim gibi hissediyorum hala.
Yanlış birşey yapmam biliyorum kndimi ama onun haberi olmadan gitmeyi de istemiyorum.
Ve o kim ki diyecceğim günü iple çekiyorum.
Aslında aşk bitti sanki bende. Uzaklaştırmış kendini.Alışkanlık var. Oda dediğiiniz gibi zamanla geçecek

Kavga esnasında cevap vermedim bir kaç kez. Anlasın hatasını diye. Sonralardaa tutamadım kendimi o yüzden böyle koptuk zaten. Susmadığım için..Gerçekleri söylediğim için. Asla böyle bir insan değilim.Neden katlandım onu da bilmiyorum.Zaten artık çok seviyorum diyrmiyorum.Farkettim ki her hakaretinde sevgisini biraz bbiraz silmiş ve bırakmamış.Sadece alışkanlık kalmış. Ve evet evlenmden gördüğüm için çok şanslıyım.Allahıma şükürler olsun.
O cocuk arkadas olarakta konusabiliriz demis ama kesin ilk basta arkadas olarak baslariz sonra dertlesiriz sonra sevgili oluruz diye dusunuyordur.Her hareketinde her sozlerinde bi umut beslicek.Onunla unutmak icin oyalanma kesinlikle.Egerki sevmeye baslarsan en azindan hoslanirsan baslarda, boyle bir adim atabilirsin karsilikli olur hic olmazsa.

Bi arkadaşım var ilgisi vardı ama son bir yılda hiç konuşmamıştık. Şimdi ayrıdığımı öğrendi.Görüşmek istedi. kadaşça görüşmek istiyorum aslında. İyi biri. Ve yardımcı oldu bana dinledi.
Ama sanki ona ihanet edecekmşim gibi hissediyorum hala.
Yanlış birşey yapmam biliyorum kndimi ama onun haberi olmadan gitmeyi de istemiyorum.
Ve o kim ki diyecceğim günü iple çekiyorum.
Aslında aşk bitti sanki bende. Uzaklaştırmış kendini.Alışkanlık var. Oda dediğiiniz gibi zamanla geçecek

Surekli onu dusunursen donersin aliskanlik kotu ama zamanla gecicek hepsi

Alışkanlıkldan bile vazgeçmek çok zorken siz sevgilinizden ayrılmışsınız. Anladığım kadarıyla arada aşk yol zaten. Her şeyin çaresi zaman. Varlığına olduğu gibi yokluğuna da alışacaksınız.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Alışkanlıkldan bile vazgeçmek çok zorken siz sevgilinizden ayrılmışsınız. Anladığım kadarıyla arada aşk yol zaten. Her şeyin çaresi zaman. Varlığına olduğu gibi yokluğuna da alışacaksınız.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim tarafımda hep aşk vardı.Onda olduğuna inanmasam sürdürmezdim eminim. Ama saygı çok başka birşey. O yitirilince aşkın bi önemi kalmıyor. Çok aşığım diye çekemezdim. Ama alışkanlık aşktan daha kötü birşey. Çok daha uzun süre gerekiyor unutabilmek için

Ciddi ciddi kendimi cektim diyorsunhz ama nasilsin diyerek mesaj atmakla olmaz canim.tamamen iletisimi kes facebooktan sil takip etme.onun gonderdigi mesaja anlam yukleme erkekler duz dusunur bayram diye gondermis bi anlami olmayabilir.bunalmis anladigim kadariyla ona ve kendine zaman ver ikinizde kafanizi toplayip dinlenin.sana hakaret eden turlu seyler soyleyen adami dusunup bana bunlari nasil yapti diye uzuleceginize benim uzulmemi bile haketmiyor diyin.kendinizi degerli gorun .hic donmeyecegini dusunerek bunu kabullenmeye calisarak hayatiniza devam etmeye calisin kendinizi bu duruma alistirin sayet donerse supriz olsun ne yapacaginizi ozaman dusunursunuz.ama ondan tamamen uzak durun en azindan degistiginizi gorsun.kaybetmekten korksun.Sizin icin konusmak uzaktan bunlari soylemek kolay demeyin suan ayriligimin 4.gunundeyim ve bu soylediklerimi uyguluyorum :))

Ciddi ciddi kendimi cektim diyorsunhz ama nasilsin diyerek mesaj atmakla olmaz canim.tamamen iletisimi kes facebooktan sil takip etme.onun gonderdigi mesaja anlam yukleme erkekler duz dusunur bayram diye gondermis bi anlami olmayabilir.bunalmis anladigim kadariyla ona ve kendine zaman ver ikinizde kafanizi toplayip dinlenin.sana hakaret eden turlu seyler soyleyen adami dusunup bana bunlari nasil yapti diye uzuleceginize benim uzulmemi bile haketmiyor diyin.kendinizi degerli gorun .hic donmeyecegini dusunerek bunu kabullenmeye calisarak hayatiniza devam etmeye calisin kendinizi bu duruma alistirin sayet donerse supriz olsun ne yapacaginizi ozaman dusunursunuz.ama ondan tamamen uzak durun en azindan degistiginizi gorsun.kaybetmekten korksun.Sizin icin konusmak uzaktan bunlari soylemek kolay demeyin suan ayriligimin 4.gunundeyim ve bu soylediklerimi uyguluyorum :))

İlk ciddi ilişkim o yüzden nasıl davranacağımı bilmiyorum ve duygularımı kontrol edemiyorum.Ama öğreniyorum.Mesela nasılsın yazdığıma pişman oldum ve cevap atmasın diye dua ettim.Takip etmeyi bıraktım.Bu ikinci günü. Beni önemsediğini de zannetmiyorum.
Bunaldı evet ama ben üzülürken o kafasını dağıtıyorsa,mutluysa geri dnmesin zaten.
Zamanla alışacağım.Allah size de kolaylık versinn. :)

X