Bebek İkinci El nike adidas kiz erkek cocuk ayakkabisi ariyorum

nurem82

biz hep rengarengarenkkk
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2009
159
0
41
Arkadaslar merhaba ..kizim 4.5 yasinda 27 numara giyiyor oglumda 1.5 yasinda 21.22no giyiyor..az kullanilmis her ikisinede uyabilecek temiz ayakkabi esofman takimida olabilir..elinde olan arkadaslar yarrimci olursa gercekten cok sevinirim..cok aradim bi turlu nasip olmadi bende konu acmak istedim.ilginize simdiden tskkr ederim..

Merhaba bende bunlar var ...

Nike 21 numara 20 tl
Adidas 22 numara 30 tl
New balance 23,5 numara hediye geldi sadece bir kez evde giyildi sifir sayılır 55 tl ....

Merhaba adidaslari begendim..new balance lacivertmi siyahmi cok net goremedimde..bu arada benim.oglanin ayaklarinin ust kismi braz etli her ayakkabi olmuyo suan giydigi lcw marka 21 numara tam oluyo nikeler kucuk gwlir gibime geldi.. adidas olabilir yipranma falan varmi uts kisminda fotolar ben telden giriyorum cok net degil de..

Merhaba adidaslari begendim..new balance lacivertmi siyahmi cok net goremedimde..bu arada benim.oglanin ayaklarinin ust kismi braz etli her ayakkabi olmuyo suan giydigi lcw marka 21 numara tam oluyo nikeler kucuk gwlir gibime geldi.. adidas olabilir yipranma falan varmi uts kisminda fotolar ben telden giriyorum cok net degil de..
Benim oğlumunda ayakları etli öyuzden ikisi sizin icin uygun new balance ve adidaslar özellikle adidaslari ben icim cok rahat ederek giydirdim acırmi diye düşünmeden hatta aynısının 25 numarasında var suan sürekli onları giyiyor cok rahat ediyor zaten hava alabilen bir ayakkabı yazlık ben tavsiye ederim tombis ayaklara bu modeli.new balancelara tahminim suan size tam olur cunku onun kalibi dar diger ayakkabılara göre 23,5 numara ama bence 22,5 daha iyi olur oglumun birde new balance var 26 numara normalde adidaslarida 24,5 25 giyiyor cunku

Bu arada new balance lar siyah renk.nikelar dediğiniz gibi size dar gelir kalibi ince ayaklara 21 olur ama tombis ayaklara 20 de falan olur

Canim ben cocuk ayakkabisinda siyah rengi pek sevmiyorum bitek adidasi begendim esime gosterdim o da yipranmis gibi geldi bize..ilhine cok tskk ederim..elinde bize uyabilecek baska urunlerin varsa bakmak isterim.oyuncak kiyafet de olabilir..

Arkadaslar merhaba ..kizim 4.5 yasinda 27 numara giyiyor oglumda 1.5 yasinda 21.22no giyiyor..az kullanilmis her ikisinede uyabilecek temiz ayakkabi esofman takimida olabilir..elinde olan arkadaslar yarrimci olursa gercekten cok sevinirim..cok aradim bi turlu nasip olmadi bende konu acmak istedim.ilginize simdiden tskkr ederim..

Merhaba

Bende bunlar var eğer düşünürseniz.

$image(1).jpeg $no 28.jpg

Mrb ayakkabi guzel gorunuyor..esime gosterip size donerim..ben kk dan ilk defa bisey alicam eger olursa yani..ayakkabi geldi denedik olmadi diyelim.iade oluyormu burda yoksa bizdemi kaliyor ?

Canim ben cocuk ayakkabisinda siyah rengi pek sevmiyorum bitek adidasi begendim esime gosterdim o da yipranmis gibi geldi bize..ilhine cok tskk ederim..elinde bize uyabilecek baska urunlerin varsa bakmak isterim.oyuncak kiyafet de olabilir..

Canim alinda yıpranma diil az giyildi o ara ayakları çabuk büyüdüğü icin üstündeki kvrilan yerden bahsediyorsan orası file olduğu icin öyle duruyor ayakta düzgün duruşu ama tabi siz bilirsiniz bu arada ben neo modelini önermiyorum tombis ayaklara daroluyor yani ben cok beğendiğim halde neo modelinin giydiremedim birde iade burda genelde alıcı geri gonderirsekargosunu karsilargonderirbizgeneldeboyleyapiyoruz hayirli alisverisler:)

Mrb ayakkabi guzel gorunuyor..esime gosterip size donerim..ben kk dan ilk defa bisey alicam eger olursa yani..ayakkabi geldi denedik olmadi diyelim.iade oluyormu burda yoksa bizdemi kaliyor ?

Merhaba,

tabiki, kargo karşılamak kaydı ile paranızı aynen geri iade ederim. sorun olmaz yani ayakkabı bu tabiki ayağına olmaz ise yapacak bişey yok..

Sevgiler
Ceren

Mrb ben telden girdigim icin alinti nasil yapilir bilemedim :)) ilk adidas yayinlayan arkadasim haklisin file kismini sonradan anladim yipranmis degil evet..neo model dedigin sonraki arkadasin ekledigi model mi :)) her iki adidasi da begendim aslinda ama esim bugun kinetix den almis 23 numara hemde..az kalsin o bile olmicak nerdeyse.bizim oglan biraz iri ayakli olacak zannedersem..simdilik.kinetix lerle idare ederiz bi sure daha..ilginize cokk tskkr ederim..sevgilet ikinize de :))

X