Kavga sonrası duygularım karma karışık

Minchat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2014
24
0
Arkadaşlar merhaba, neredeyse 3 aylık bir ilişkim var. 3-4 gün öncesine kadar aramızda ufak tefek anlaşmazlıkların dışında hiç sorun olmamıştı. Hatta kavgamızdan bir kaç gün öncesinde de biz niye hiç kavga etmiyoruz acaba demiştim, o da bende aynı şeyi düşündüm bugün demişti. Ama 3-4 gün öncesinde kavga ettik. Artık kendimize nazarımız mı değdi ne olduysa oldu işte. Kavga sebebimiz ise eski sevgilisi. Kız sevgilimi twitterdan takip etmiş sevgilimde geri takip yapmış. Sonr işte ben bunu görünce takibi geri al falan dedim neden vs dedi istemiyorum dedim. Sonra bu önce lafı dolandırdı biraz ve sora öğrendim ki kızın ailevi bir problemi varmış, bunlar daha önceden beraberken sevgilim yardım edeceğine ve kimseye söylemeyeceğine söz vermiş. Ben üstelemesem bunu söylemeyecekti sanırım. Sonra bi baktım instagramda takipleşmişler artı fecedende arkadaş olmuşlar. Kafam karıştı açıkcası. Sorunu olan ve eski sevgilisine mesaj atacak durum da olan bi kız neden instagramdan eski sevgilisini takip eder. Sadece twitter veya sadece faceden hallolmuyor mu bu sorun. Neyse işte baya çıkıştım ben erkek arkadaşıma. Normalde söylemek istediklerimi daha farklı bir dille söylemek varken işi yokuşa sürdüm biraz. Her neyse sonra bu daha önce yaşadıklarımzdan dolayı beni neden kontrol etmek istiyorsun, neden sürekli bir şeyler yapmamı istiyorsun vs dedi. Ki bende bunu farketmiş ve bu davranışımı az bi zaman önce terk etmiştim. Sonuç olarak haklıyken haksız duruma düştüm. Sizce kim ne kadar ve nereler de haklı. Lütfen bir şeyler söyleyin düşünmekten çıldıracağım yakında.. :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar merhaba, neredeyse 3 aylık bir ilişkim var. 3-4 gün öncesine kadar aramızda ufak tefek anlaşmazlıkların dışında hiç sorun olmamıştı. Hatta kavgamızdan bir kaç gün öncesinde de biz niye hiç kavga etmiyoruz acaba demiştim, o da bende aynı şeyi düşündüm bugün demişti. Ama 3-4 gün öncesinde kavga ettik. Artık kendimize nazarımız mı değdi ne olduysa oldu işte. Kavga sebebimiz ise eski sevgilisi. Kız sevgilimi twitterdan takip etmiş sevgilimde geri takip yapmış. Sonr işte ben bunu görünce takibi geri al falan dedim neden vs dedi istemiyorum dedim. Sonra bu önce lafı dolandırdı biraz ve sora öğrendim ki kızın ailevi bir problemi varmış, bunlar daha önceden beraberken sevgilim yardım edeceğine ve kimseye söylemeyeceğine söz vermiş. Ben üstelemesem bunu söylemeyecekti sanırım. Sonra bi baktım instagramda takipleşmişler artı fecedende arkadaş olmuşlar. Kafam karıştı açıkcası. Sorunu olan ve eski sevgilisine mesaj atacak durum da olan bi kız neden instagramdan eski sevgilisini takip eder. Sadece twitter veya sadece faceden hallolmuyor mu bu sorun. Neyse işte baya çıkıştım ben erkek arkadaşıma. Normalde söylemek istediklerimi daha farklı bir dille söylemek varken işi yokuşa sürdüm biraz. Her neyse sonra bu daha önce yaşadıklarımzdan dolayı beni neden kontrol etmek istiyorsun, neden sürekli bir şeyler yapmamı istiyorsun vs dedi. Ki bende bunu farketmiş ve bu davranışımı az bi zaman önce terk etmiştim. Sonuç olarak haklıyken haksız duruma düştüm. Sizce kim ne kadar ve nereler de haklı. Lütfen bir şeyler söyleyin düşünmekten çıldıracağım yakında.. :KK43:

Eski sevgili ordan burdan takip edilmez. Siz boyle birsey yapsaniz anlayis gorur muydunuz? Bahaneler kanmayin, hakliyken haksiz duruma dusmediniz bence, o kendine oyle bir cikis yolu bulmus. Size ustu kapali bana karisamazsin mesaji veriyor.

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

Eski sevgili ordan burdan takip edilmez. Siz boyle birsey yapsaniz anlayis gorur muydunuz? Bahaneler kanmayin, hakliyken haksiz duruma dusmediniz bence, o kendine oyle bir cikis yolu bulmus. Size ustu kapali bana karisamazsin mesaji veriyor.

Bu neden beni kontrol etmek istiyorsun mesajları vs önceden de vardı ki haklı olduğunu bende farkettim çünkü bu kontrol manyaklığım yakında gerçekten psikolojik soruna dönüşecek. Ama çıkış yolu bulma konusunda haklı olabilirsiniz. Bilmiyorum kafam karışık gerçekten. Şuan ikimizde eskisi gibi konuşmak istiyoruz ama sanki ikimizi de geri çeken bir şeyler var.. Gurur yapıyoruz belki de

Bu neden beni kontrol etmek istiyorsun mesajları vs önceden de vardı ki haklı olduğunu bende farkettim çünkü bu kontrol manyaklığım yakında gerçekten psikolojik soruna dönüşecek. Ama çıkış yolu bulma konusunda haklı olabilirsiniz. Bilmiyorum kafam karışık gerçekten. Şuan ikimizde eskisi gibi konuşmak istiyoruz ama sanki ikimizi de geri çeken bir şeyler var.. Gurur yapıyoruz belki de

Neden kontrol etme ihtiyaci duydugunuza bakmanizi tavsiye ederim. o guveni vermemis de ondan mi yoksa kuruntudan ve takintidan mi.
Gurura gerek yok ama sinirlarinizi iyi cizip neyi istemediginizi belirtirseniz kafaniz agrimaz. o eski sevgiliyle iletisim devam edecekse bunu kabullenip kabullenmeyeceginizi kendinizes sorabilirsiniz.

Neden kontrol etme ihtiyaci duydugunuza bakmanizi tavsiye ederim. o guveni vermemis de ondan mi yoksa kuruntudan ve takintidan mi.
Gurura gerek yok ama sinirlarinizi iyi cizip neyi istemediginizi belirtirseniz kafaniz agrimaz. o eski sevgiliyle iletisim devam edecekse bunu kabullenip kabullenmeyeceginizi kendinizes sorabilirsiniz.

Öyle bi kontrol etme değil. Nasıl anlatsam şunu yap bunu yap gibi. Mesela dini konuşlarda bir şeyler açıklamış şöyle şöyle yapman gerekiyor vs gibisinden bir şeyler söylemiştim. Anlatabildim mi bilmiyorum ama bunun gibi genelde.
Eski sevgili konusunda da başta itiraz etsemde sonra haksızlık ettiğimi düşündüm, her zaman ki gibi tüm iyi niyetimi kullanarak yardım et ama bir daha herhangi bir şekilde muhabbetinin olmasını istemiyorum, bunu ona da söyle dedim

Son düzenleme:
Çok saçma bence erkek arkadaşınız sorunları var diye bir kılıf uydurmuş bana kalırsa...
Bence siz haklısınız ve tavrınızdan taviz vermeyin.
Hatasını anlarsa ne âlâ....

Çok saçma bence erkek arkadaşınız sorunları var diye bir kılıf uydurmuş bana kalırsa...
Bence siz haklısınız ve tavrınızdan taviz vermeyin.
Hatasını anlarsa ne âlâ....

Yok sorunları olduğuna inanıyorum kızın, bu konu da o da ben de fazlasıyla hassasız yaşadıklarımızdan dolayı ama kızın niyeti farklı geliyor bana. Kız oynak biraz, bence geri dönmek istiyor. Büyük konuşmak istemiyorum veya kendini beğenmiş biri gibi görülmek istemem ama iş erkek arkadaşımın ikimiz arasında tercih yapmasına gelirse o kızın lafı bile olmaz zaten. Ama erkek arkadaşımında hala böyle yardım etmesini anlamış değilim. Dediğim gibi yaşadıklarımızdan dolayı aile meseleleri ikimiz içinde hassas bir konu olduğundandır belki de

Öyle bi kontrol etme değil. Nasıl anlatsam şunu yap bunu yap gibi. Mesela dini konuşlarda bir şeyler açıklamış şöyle şöyle yapman gerekiyor vs gibisinden bir şeyler söylemiştim. Anlatabildim mi bilmiyorum ama bunun gibi genelde.
Eski sevgili konusunda da başta itiraz etsemde sonra haksızlık ettiğimi düşündüm, her zaman ki gibi tüm iyi niyetimi kullanarak yardım et ama bir daha herhangi bir şekilde muhabbetinin olmasını istemiyorum, bunu ona da söyle dedim

Ben boyle konularda iyilikten maraz dogacagini dusunurum.
Cok iyi niyetlisiniz, coook guvenmemek lazim. Adam evlenip bosanmamis ki cocuk da yok neyin destegi neyin yardi mi? Haksiz degilsiniz unutmayin.

Haklısınız ama şimdilik konuyu açmıyoruz ikimizde, olayın üzerinden biraz zaman geçince bahsettiğiniz sınırlar konusunu belirteceğim güzelce. Çok teşekkür ederim ayrıca, söyledikleirniz yardımcı oldu gerçekten

Direk ayrilik sebebi. Burda konu acacagina ona iki kelime bitti yazsaydin canim yolun basindayken

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Senin düşüncen saygı duyarım tabii ki ama o kadar da değil bence

Bu erkeklerin yaraticiligi felaket.
1) Eski kiz arkadasim kanser uzulmesin diye konusuyorum.
2) Yardima ihtiyaci var.

Bin yerden takiplesmeye gerek yok telefon denilen bi'icat yapmislar.
Bariz yalan soyluyo.

İnanma kilifina uydurmaya calisiyor ve sen sevdigin icin bu yalana inanmak istiyorsun. Ayni sebepten iliskisini bitirmis biri olarak konusuyorumki sadece faceine bakmis eklememis bile ki kiz zaten evli ama bu bkmasi bile bana gore hata .ben nasilki bakip merak etmiyorsam eski sevgilimi oda bakmayacak.biten bitmistir ...

nekadar sacma bir neden.okadar ciddi problem varken cep tlf dan direkt ulasabilir heran.sosyal paylasim sitelerinde takiplesmeler ne alaka.ayrica bitmis gitmis bir iliskiden kalan sorunlarla ilgilenecek kadar modern degilim kusura bakmayin,birakin gidin bence..

Sırf yardım etmek için ordan burdan takipleşmek bana çok saçma geldi . Eski adı üstünde bitmiş gitmiş hayatında siz varsınız artık bunun farkına varması lazım . İlişkinin başında böyle bir sorun çıkması ve iki tarafın buna ne tepkiler vereceği çok önemli bence . Ayrıca erkek arkadaşınız tavrı ile sınıfta kalmış .

Ah bu eski sevgililerrr bende aynı dertten müzdariptim ayrıldım sonunda.Benimki de bana dediki sen nerden biliyosun onu neden faceden kabul ettiğimi kuruntulusun falan bla blaa.....ben yermiyim yememmm...yok arkadaş öyle eskis evgili falannn ayrılll..yarın bigün gene karşına çıkacak bu kız defolsun gitsin eski sevgilisine çok meraklıysa....Unutamıyolar anacımmm ne yaparsak yapalım yokk

Ben kesinlikle prim vermemen taraftariyim
Bende esim sevgilimken boyle bi durumla karsi karsiyaydim, bana da eski sevgilisinden icin yok kardesi intihar etti zor durumda felan dedi acidim, sonradan baktim ki o konusmalarda hic aci yok aksine kiz bunu ayartmaya calisiyor surada bekliyorum seni hala seviyorum diye onu okuyunca kapadim telefonlari, oncesinde defalarca duzgunce konusmustum cunku .
Sonra dedim ki sen yardim etmek amacin degil alternatifsiz yasamayan bir erkeksin ben yokum o zaman artik dedim o da o an herseyi bitirdi tum eski sevgililerini sildi , ama bu dedigim zamanda 8,9 aylik beraberdik ve beni sevdigini soyluyordu, o anda soylemistim yani.
Bence uste cikmasina izin verme, yuzde yuz haksiz cunku

Hepiniz haklısınız valla ne diyeyim.. :KK43:
Biraz zaman geçsin adam akıllı konuşacağım kesinlikle. Bazen ben abartıyorum zannediyorum ama sizden bunları görünce haklı olduğumu hatırlıyorum tekrar. Teşekkürler herkese

Yok sorunları olduğuna inanıyorum kızın, bu konu da o da ben de fazlasıyla hassasız yaşadıklarımızdan dolayı ama kızın niyeti farklı geliyor bana. Kız oynak biraz, bence geri dönmek istiyor. Büyük konuşmak istemiyorum veya kendini beğenmiş biri gibi görülmek istemem ama iş erkek arkadaşımın ikimiz arasında tercih yapmasına gelirse o kızın lafı bile olmaz zaten. Ama erkek arkadaşımında hala böyle yardım etmesini anlamış değilim. Dediğim gibi yaşadıklarımızdan dolayı aile meseleleri ikimiz içinde hassas bir konu olduğundandır belki de

Bence fazla iyi niyetlisiniz gibi geliyor bana 😀
Sorunu olan insan heryerden arkadaşlık teklif etmez bence amaç farklı...
Bu konularda çok iyi niyetli olmamak lazım canım insanın başına hep iyi niyetten geliyor ne yazık ki...

Bence fazla iyi niyetlisiniz gibi geliyor bana 😀
Sorunu olan insan heryerden arkadaşlık teklif etmez bence amaç farklı...
Bu konularda çok iyi niyetli olmamak lazım canım insanın başına hep iyi niyetten geliyor ne yazık ki...

Kızın niyeti farklı zaten, o bariz bir şey. Haklısınız aslında iyi niyetimden kaybettiğim şeyin sayısı çok..

X