silik 2. çizgi acil yardım...:))

Hamileydim degerlerim 200 e kadar yükseldi sonra tutunamadı kaybettim, bu ayada bekliyorum benim adetleri düzensizleşti iki düşükten sonra gecen ay 37, gün adet oldum dğn 30, gündü normal gebelik testi yaptım bir sey cık adı çok üzüldüm agladım harap ettim kendimi uyuyakalmışım 2 saat sonra hafif bir cizgi vardı testte sanki teselli eder gibi sence ben hamile olabilirmiyim 2 saat sonra silik çizhi çıktı dünkü testimd bak Eki Görüntüle 1204106

olabilir canım neden olmasın burda kaç defa okudum onu bikaç saat sonra beliren silik çizgiyi ve yanlış hatırlamıyorsam hepside hamileydi bendede silik var ama kararsız kaldım çünkü baya silik farkettiysen ... inş hamişizdir canım yarın baktırcam sende baktır inşşşş sevinirizcanım..

olabilir canım neden olmasın burda kaç defa okudum onu bikaç saat sonra beliren silik çizgiyi ve yanlış hatırlamıyorsam hepside hamileydi bendede silik var ama kararsız kaldım çünkü baya silik farkettiysen ... inş hamişizdir canım yarın baktırcam sende baktır inşşşş sevinirizcanım..

Canım işine karışmak istemem am bence kopkoyu kırmızı çizgiyi görünce kanda baktır, ben mayıs ayında işte o silik çizgileri görünce kanda baktırdım ilki 42 cıktı dr hamile diyemeyiz 2 gğne bir tekrarla dedi iki gün sonra 56 sonra 82 sonra 112 ve 200 dü 10 günde hiç düzenli artmadı, boşuna dr akadar gidip olumsuz seyler duyunca insan üzülüyor bence bekle 1 hafta normal test yap çizgiler koyulaşınca muhtemelen degerin 500lere çıkar o zaman dr da hamileliği kabul eder. Erken gebelik testleri 20 ml hcg yi ölçebiliyormuş bu hamilelik demek ama dr lar 500lere çık adan olumlu konuşmuyorlar ben çizgilerin koyulaşmasını bekleyecegim. Hakkımızda hayırlısı olsun Allah bşzede saglıklı bebekler nasip etsin inşallah

Canım işine karışmak istemem am bence kopkoyu kırmızı çizgiyi görünce kanda baktır, ben mayıs ayında işte o silik çizgileri görünce kanda baktırdım ilki 42 cıktı dr hamile diyemeyiz 2 gğne bir tekrarla dedi iki gün sonra 56 sonra 82 sonra 112 ve 200 dü 10 günde hiç düzenli artmadı, boşuna dr akadar gidip olumsuz seyler duyunca insan üzülüyor bence bekle 1 hafta normal test yap çizgiler koyulaşınca muhtemelen degerin 500lere çıkar o zaman dr da hamileliği kabul eder. Erken gebelik testleri 20 ml hcg yi ölçebiliyormuş bu hamilelik demek ama dr lar 500lere çık adan olumlu konuşmuyorlar ben çizgilerin koyulaşmasını bekleyecegim. Hakkımızda hayırlısı olsun Allah bşzede saglıklı bebekler nasip etsin inşallah

anladım canım teşekkürler... varmı yokmu diye beynimi yedim :)))))) en azından varsa briaz daha dikkat ederim galiba ay ne bileim bilemedim ki... aslında 10 u geçince gebelik başlıyo diye biliyorum 10 bile çıksa sigarayı bırakıcam :))) değer az olsada sorun etmem canım da bileyimki sigarayı ozaman bırakabileyim oofff daha adetimi bekleyemedim 4 gün varda sabırsızım :KK70::KK70: bilemedim bilemedim bilemedim... yarın bi kan vereyimde hayırlısınla beklerim bidahakine 10 gün sonra giderim hastaneye :))) yoksa çatlıcam meraktan

bencede hamilesin çok çok yeni olduğun için o kadar silik çıkmış :) Allah tamamına erdirsin.:KK49:

inşallah canım ya teşekkür ederm iyi dileklerin için :))

bende bundan 3 yıl kadar önce test yaptığımda seninkinden hafif koyu çıkmıştı 2. çizgim ama adetim geçmişti şimdi oğlum 2 yaşına giricek inşallah senin adet günün geçmediği halde ikinci çizgin silikte olsa görünüyo yarın koşa koşaa kan testi yaptırmaya :):KK16:

kızlar merhabalar adetime daha 4 gün var predictor marka erken gebelik testi aldım bugun yaptım ve 2.çizgi çok silikte olsa gördüm... bana yardım edermisiniz fotosunuda atayım çok silik ama gözle görülüyo yani hamilemiyim artık umutlanayımmı :)
Eki Görüntüle 1204023

Canim bencede bebisin var. Benimde adetim iki gun gectinden sonra ayni boyle cikmisti olmadi sanmistim. Sonra bir baktim silik ikinci cizgi var ayni gun test yaptirdim kanda suan 3.5 aylik hamileyim bi test yaptir canim ins hamilesindir.

kızlar merhabalar adetime daha 4 gün var predictor marka erken gebelik testi aldım bugun yaptım ve 2.çizgi çok silikte olsa gördüm... bana yardım edermisiniz fotosunuda atayım çok silik ama gözle görülüyo yani hamilemiyim artık umutlanayımmı :)
Eki Görüntüle 1204023

Silikte olsa ikinci cizginin cikmasi mucize canim. Hamile olmayan beta hcgsi yukselmeyen birinde cikmasi imkansiz. Umarim hamilesindir

Canim bende tup bebek yaptirdim ve beta hcg yapilmasina daha var diye evde gorumcemle bereber test yaptik ayni senin gibi ikinci cizgi silikti kan testi yapildiginda hamileydim ama erken dusuk yasadim canim senin cizgin benimkinden daha belirgin bence umitlen hamile olman olsiligin cok yuksek cunku doktor bana idrar testinde goruyorsan vardir dedi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Silikte olsa ikinci cizginin cikmasi mucize canim. Hamile olmayan beta hcgsi yukselmeyen birinde cikmasi imkansiz. Umarim hamilesindir
demi ya çikmazdi demi hamile olmasam ay iyice umutlandim

Canim bende tup bebek yaptirdim ve beta hcg yapilmasina daha var diye evde gorumcemle bereber test yaptik ayni senin gibi ikinci cizgi silikti kan testi yapildiginda hamileydim ama erken dusuk yasadim canim senin cizgin benimkinden daha belirgin bence umitlen hamile olman olsiligin cok yuksek cunku doktor bana idrar testinde goruyorsan vardir dedi

çok uzuldum canim :KK43: keske hepimz hamile olsakta bide kucagmiza alsak

Tatlim cizgini gordum insallah hamilesindir adetin gecince yap daha net cikar insallah

insallah cnim. yarn dayanamicm gidicem hastaneye sonucumu hemen paylaşirm cnim

demi ya çikmazdi demi hamile olmasam ay iyice umutlandim

çok uzuldum canim :KK43: keske hepimz hamile olsakta bide kucagmiza alsak

insallah cnim. yarn dayanamicm gidicem hastaneye sonucumu hemen paylaşirm cnim

Bizede bildir tatlim merak icindeyim insallah bebegin tutunmustur sana muck :)

X