silik 2. çizgi acil yardım...:))

123gozde321

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
49
10
kızlar merhabalar adetime daha 4 gün var predictor marka erken gebelik testi aldım bugun yaptım ve 2.çizgi çok silikte olsa gördüm... bana yardım edermisiniz fotosunuda atayım çok silik ama gözle görülüyo yani hamilemiyim artık umutlanayımmı :)
$IMG-20140730-WA0000.jpg

kızlar merhabalar adetime daha 4 gün var predictor marka erken gebelik testi aldım bugun yaptım ve 2.çizgi çok silikte olsa gördüm... bana yardım edermisiniz fotosunuda atayım çok silik ama gözle görülüyo yani hamilemiyim artık umutlanayımmı :)
Eki Görüntüle 1204023

Canim k.bkma ama ben goremedim insallah hamileaindir ne kadardir istyrsun ki

Canim k.bkma ama ben goremedim insallah hamileaindir ne kadardir istyrsun ki

inş hamileyimdir canım... 4 senedir istiyorummmm:KK43:((( başka bi resim atayım bakayım bi canım çok silik bi çizgi hatta ben ilk atıyodum taam çöpe bi baktım ışıklı yere denk gelince bi çizgi gözüküyo anaaaammmm dedim acaba olabilirmi :))) heycan yaptım

inş hamileyimdir canım... 4 senedir istiyorummmm:KK43:((( başka bi resim atayım bakayım bi canım çok silik bi çizgi hatta ben ilk atıyodum taam çöpe bi baktım ışıklı yere denk gelince bi çizgi gözüküyo anaaaammmm dedim acaba olabilirmi :))) heycan yaptım

Ayyy canim insallah bende 2 senedir istyrm canim doktora gittiniz mi tup bebek filan ben gidecem kac yasindasin cok soru srdum k.bkma

Ayyy canim insallah bende 2 senedir istyrm canim doktora gittiniz mi tup bebek filan ben gidecem kac yasindasin cok soru srdum k.bkma

yok canım ya ne kusuru... ahah bizi ancak biz anlarız zaten olmayanlar olarak yaşım 23 canım senin yaş kaç ha birde bak plastiği çıkarıp öyle resim yükledim resme tıklayıp büyüyür ya ona büyütüp bakcanmı bi sana zahmet :)

ben adetım gectıkten 2 gun sonra yapmıstım
pembe bır bulut coktı sonra kayboldu
hamile değilim adet gecıkmesı yasıyorum sandım
tatıldeysım 15 gun sonra ıkan testı yaptırdım donunce pozıtıf cıktı
yanı canım hafıf pembe cızgı gorduysen vardır insallah :emir_bebek:
ama çok erken olduğu için sıkıl cıkmıs
yarın hemen sağlık ocagıda kan tahlılıne gıt

ben adetım gectıkten 2 gun sonra yapmıstım
pembe bır bulut coktı sonra kayboldu
hamile değilim adet gecıkmesı yasıyorum sandım
tatıldeysım 15 gun sonra ıkan testı yaptırdım donunce pozıtıf cıktı
yanı canım hafıf pembe cızgı gorduysen vardır insallah :emir_bebek:
ama çok erken olduğu için sıkıl cıkmıs
yarın hemen sağlık ocagıda kan tahlılıne gıt

inşşşş canım inş. yarın olmak bilmiyor:KK43:(((( 4 sene ya 4 sene hem umutlanmak istiyorum hemde ya değilse demeden geçemiyorum... yarın hemen gidicem sonucumu hemen sizlere söylüycem :) dua edin kızlar ya inşşş hamileyimdir

Ben gordum buyuk ihtimal cok yeni, bence bir hafta sonra bi'test daha yap:)

Hadi hayirlisi Allah dileyen herkese nasip etsin insallah...

yok canım ya ne kusuru... ahah bizi ancak biz anlarız zaten olmayanlar olarak yaşım 23 canım senin yaş kaç ha birde bak plastiği çıkarıp öyle resim yükledim resme tıklayıp büyüyür ya ona büyütüp bakcanmı bi sana zahmet :)

21 ysndayim canim erken evlnmisin bnm gibi testide gordum hafif bisiler gordum kan tahlilo yapsana adetin kac gun geciktiki erken diye boyle gozukmustur

Ben gordum buyuk ihtimal cok yeni, bence bir hafta sonra bi'test daha yap:)

Hadi hayirlisi Allah dileyen herkese nasip etsin insallah...
inş canım cevap attığınız içinde çok saolun ... Amin canım inş Allah isteyen herkese nasip eder...

21 ysndayim canim erken evlnmisin bnm gibi testide gordum hafif bisiler gordum kan tahlilo yapsana adetin kac gun geciktiki erken diye boyle gozukmustur

canım adetime daha 4 gün var ...aynen erken evlendim 19 yaşındayken:) yarın bi gidiim kan veriiim :)))))

inş canım cevap attığınız içinde çok saolun ... Amin canım inş Allah isteyen herkese nasip eder...

canım adetime daha 4 gün var ...aynen erken evlendim 19 yaşındayken:) yarın bi gidiim kan veriiim :)))))

Ayyyy gelismelerden haberdar et olur mu bu ay bisiler yaptin mi ilac gilan tedavi yani

Ayyyy gelismelerden haberdar et olur mu bu ay bisiler yaptin mi ilac gilan tedavi yani

tamam canım haberdar ederim :))))) valla canım bu ayı bırak ben hiç bi ay bişey yapmadım :)))) açıkçası umutsuzdum bide pco var bende bide haşimato troidi var bide bir yıl deyip olmadıktan sonra hiç umudum kalmadıydı :))) sürpriz oldu:) ama bu ay bi farklıydım canım ateşim vardı 37 lerdeydi atesim benide o şüphelendirdi:)o yüzden test alıp yaptım :))))

Eki Görüntüle 1204023

Canım hamile olma olasılığın yüksek bence mayıs ayında bende adete 2 gün kala aynı markayı kullandım hiç bir sey çıkmadı sabah baktım teste hafif çizgi belirmişti 1 hafta sonra normal test yaptım daha belirgindi bak gödereyim fotosunu seninkine benziyor üstelik saatler sonra çıktı $asset-1.jpeg $asset.jpeg

Eki Görüntüle 1204023

benimde boyle 2. cizgi silik çıkmıştı.hemen evime yakin ssk anlasmasi olan ozel bi hastaneye gittim.33 tl ye beta testi yaptirabiliyosun istesigin hersaat.bayramdada aciller acik oldugu icin laboratuvarlar aciktir diye dusunuyorum.sonuclari 1 saat icinde cikiyor.telwfonla yada mail yoluyla ogrenebiliyosun

benimde boyle 2. cizgi silik çıkmıştı.hemen evime yakin ssk anlasmasi olan ozel bi hastaneye gittim.33 tl ye beta testi yaptirabiliyosun istesigin hersaat.bayramdada aciller acik oldugu icin laboratuvarlar aciktir diye dusunuyorum.sonuclari 1 saat icinde cikiyor.telwfonla yada mail yoluyla ogrenebiliyosun

yaaaa öylemi :) peki benim sigortam yok kaç liradırki

peki sonuç olarak hamilemisin canım :)))

Hamileydim degerlerim 200 e kadar yükseldi sonra tutunamadı kaybettim, bu ayada bekliyorum benim adetleri düzensizleşti iki düşükten sonra gecen ay 37, gün adet oldum dğn 30, gündü normal gebelik testi yaptım bir sey cık adı çok üzüldüm agladım harap ettim kendimi uyuyakalmışım 2 saat sonra hafif bir cizgi vardı testte sanki teselli eder gibi sence ben hamile olabilirmiyim 2 saat sonra silik çizhi çıktı dünkü testimd bak Eki Görüntüle 1204106

yaaaa öylemi :) peki benim sigortam yok kaç liradırki

o zaman biraz pahali olabilir:KK43: genelde testlerde cizgi ciktiysa yanılma payi az oluyor.yanilma daha çok cizgi cikmadiginda.ben oyle biliyorum.Insallah hamilesindir.eger hamileysen silik cikmasi gebeligin cok yeni oldugunu gosteriyo sanirim.benim silik cizgi çıktığında adetime 4 gun vardi.kan testi yaptirdim 56 cikmisti cok yeniydi

X