evliliği bitiyor. ..

Eve gidin koyun esyasini kapiya. Çocuklu bi kadın evi terkedemez. Erkek paşa paşa gider.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sen niye çıkıyorsun ki evden
Bırak o çıksın gitsin
Ben çıkmadım valla eşimi kapı dışarı ettim
Mis gibi.

Eşim bebeği kacirmakla tehdit ettiği ve bana küfür hakaret ettiği için şikayetçi olmuştum.
Bu yüzden uzaklaştırma cezası var.

Eşiniz ayıp etmiş hata etmiş ama siz de hata etmişsiniz. Ne demek hemen uzaklaştırma? Çok zoruna gitmiş olabilir. Benim bir yakınım bu sebepten boşandı. Adam kaldıramadı karakollara düşmeyi. Çok da aşılmaz problemleri yoktu oysa. İnşallah sizin de öyle olmaz.

Acabalar var kafamda evet.
Ama bi yandan da şu an Kızın dan ve benden ayrı geçirdiği güzel zamanları var.
Hiç mi içinde merhamet yok sevgi yok acaba diye düşünüyorum.
Kızım huzursuz, sütüm kesildi kesilecek stresten, moralim bozuk, mutsuzum.
Böyle bir adamla ömür geçer mi diyor bir yanim.
Arada bebeğim olmasa asla dönüp bakmayacagim arkama.

O zaman geri adım atacaksın düzelir herşey tatlım arayı yumuşatacak aile büyükleri var mı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eşiniz ayıp etmiş hata etmiş ama siz de hata etmişsiniz. Ne demek hemen uzaklaştırma? Çok zoruna gitmiş olabilir. Benim bir yakınım bu sebepten boşandı. Adam kaldıramadı karakollara düşmeyi. Çok da aşılmaz problemleri yoktu oysa. İnşallah sizin de öyle olmaz.
Canım anneme kadar küfür etti.
Sabaha kadar gidip bir yerde kaldı sabahın 6 sinda gelip tehditlere devam etti.
Hiç pişman değilim.

O zaman geri adım atacaksın düzelir herşey tatlım arayı yumuşatacak aile büyükleri var mı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Ailesi siz halledin deyip kenara çekildi.
Benim Ailem konuşmaya çalıştıkça ayırıyor oldu.
Bugün annemle konuşurken yine saygısızlık yapmış.
Artık benim için de oluru yok.
Haftaiçi avukatla görüşüp dava mı açacağım.

uzak dur .. sinirle ne yapacağı belli olmaz derim ..:KK14:
gitme,güvende kal annende... ayrıldınız mı ?
:KK51:

Aslında evden çıkmaman gerekirdi
Ama madem çıktın dönme
Bir daha denemek isteğin varsa ; onu bekle
Hatasını anlayıp dönerse deneyebilirsin
Ama sen ona gitme
Gidersen geçici bir süre için düzelebilir ama her gerginlikte kapıyı çarpıp çıkar ve sen geldin diye kozlar elinde sanır
Sabırlı ol o yüzden, bekle bakalım bir dönsün tatilden

uzak dur .. sinirle ne yapacağı belli olmaz derim ..:KK14:
gitme,güvende kal annende... ayrıldınız mı ?
:KK51:
Gitmedim canım.
Bitti zaten kesin olarak.
Adam hiç hatasını kabul etmiyor.
Üstüne beni suçluyor.
Dayanılmaz bir egosu var.

Aslında evden çıkmaman gerekirdi
Ama madem çıktın dönme
Bir daha denemek isteğin varsa ; onu bekle
Hatasını anlayıp dönerse deneyebilirsin
Ama sen ona gitme
Gidersen geçici bir süre için düzelebilir ama her gerginlikte kapıyı çarpıp çıkar ve sen geldin diye kozlar elinde sanır
Sabırlı ol o yüzden, bekle bakalım bir dönsün tatilden
Gelmiş tatilden canım.
Evde keyif yapıyor adam.
Boş beşiği görünce hiç aklına gelmiyor muyuz dedim.
Evden giden sensin kime vicdan yapıyorsun diye bana çattı.
Artık bana ve ailesine yetisemedigjni bu yüzden kizindan ve benden vazgectigini söyledi.
Böyle bir adamla benimde isim olmaz.

Gelmiş tatilden canım.
Evde keyif yapıyor adam.
Artık bana ve ailesine yetisemedigjni bu yüzden kizindan ve benden vazgectigini söyledi.

kilit cümle bu olsa gerek kızımdan vazgeçtim

insan çocuğundan nasıl vazgeçer, bunu söylerken ciddiyse gerçekten, tekrar birliktelik için çaba sarf etmen beyhude

kilit cümle bu olsa gerek kızımdan vazgeçtim

insan çocuğundan nasıl vazgeçer, bunu söylerken ciddiyse gerçekten, tekrar birliktelik için çaba sarf etmen beyhude
Evet bende sevgiyi ve geri kalan bütün duyguları bir anda bitiren son söylediği bu cümle oldu.

Merhaba kızlar daha öncede paylaştığım konu bu.
Ailem dışında sizlerin fikirlerini almak istiyorum.
Eşim eve gelmediği Için bende annemin evine geldim.
5 gündür annemdeyim eşim arada 4 buçuk aylık bebek olmasına rağmen gelip bir kez görmedi ve tahmin ediyorum ki tatile gitti.
6 ay uzaklaştırma cezası var ama eve yine geldiği için ben anneme geldim.
Evin bütün eşyaları benim adıma ve bir kısmının hala borcu var.
Evim evde olmadığım için daha da rahat davranıyor.
Evde İçmeler arkadaş getirmeler falan.
Sizce evime gitmeli miyim?
Anbemdeyim fakat Evimi düzenimi çok özlüyorum.
Oturduğu sitede güvenlik var.
Eşim de saldırgan biri değildir.
Bir yanım evine git sahip çık bebeğin var eşine tutumlu tavrın bazı sorunları asacaksiniz diyor.
Bir yanım sana hakaret eden 5 gündür bebeğini ve seni de arayip sormadan adamı neden kazanmaya çalışıyorsun diyor.
Sizin fikriniz nedir.
tabiki evine gt otur düzenini kur ve onu eve alma :KK20: barısmayı da düşünme zor olur ama unutursun zamanla. cocugunu da kendine bağla. zaten şimdi senden alamaz küçük oldugu için sana verirler büyüyünce de ben annemi istiyorum derse gene sana veriler

evlilik yuva kurmak kolay değil.....dayak falan görmediysen git evine derim ama senin evine sen yokkken arkadaşlarını toplayıp içmesi tuhaf... çünkü orası aile evi..bekar evi değil...ayrılsanız bile saygı göstermeli

Karakoldan uzaklaştırma aldığınıza göre amaç boşanmak olmalı.
Ama siz bir ders vermek istediniz sanırım,oda işe yaramamış.
Yani bu kadar yüzgöz olduktan sonra akıllanıpta evliliğine devam etmesi normal olmazdı zaten.

Gelmiş tatilden canım.
Evde keyif yapıyor adam.

Kızını senden bu şartlar altında almalarına imkan yok.Sosyal medya hesaplarının şifresini değiştir.Onun ulaşabileceği şeyler kalmasın eğer varsa.İyi bir boşanma avukatıyla anlaş.Günlük tutmaya başla, gün be gün içini dök.Bilgisayara da tutabilirsin.Bir gün neler hissedip neler yaşadığını kızın bilmeli.Yarınlar nelere gebe.Bunları hele bu cümleleri hak etmiyorsun.Bir gün kızın bir şeyleri anlayamadığında bunlar ona rehberlik edecek.Bu babaya karşı doldurmak değil.Zaten insan büyüyünce ebeveynlerinin "aile olabilme yeteneği" olup olmadığını, hangisinin bunu başaramayacağını anlıyor.Ben bunu bu tablodaki çocuk olarak yazıyorum elbette.Hayat sana güzel günler versin, zorlukların gün gelecek uzakta kalacak.

X