Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler elbiseme kombin yardımı lütfen

sosyolog34

SabırsızlıklaBekliyorum<3
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2013
2.414
309
33
kızlar elbiseme nasıl kombin yapabilirim
sizden ayakkabı makyaj-oje çanta kombini istiyorum
ilk resim stüdyo çekimi olduğu için üst payetli kısmı biraz mor gibi çıkmış ama asıl rengi tülünün rengi fuşya
$Adsýz.jpg
bu resim de benim çektiğim resim flaş olduğu için parlamış biraz farklı çıkmış
$S5004027.jpg

Son düzenleme:
kızlar elbiseme nasıl kombin yapabilirim
sizden ayakkabı makyaj-oje çanta kombini istiyorum
ilk resim stüdyo çekimi olduğu için üst payetli kısmı biraz mor gibi çıkmış ama asıl rengi tülünün rengi fuşya
Eki Görüntüle 1204234
bu resim de benim çektiğim resim flaş olduğu için parlamış biraz farklı çıkmış
Eki Görüntüle 1204235

fuşya ya pudra rengi yakışıyo pudra çanta ayakkabı ojelerin bej olabilirmi acaba makyajında gözler ön planda likitle far kullanmadan açık bi renk ruj

Cnm bence bu elbiseye bu ayakkabi olmaz gibi yani renk olarak cok.mu bogar bilmiyorum ama ben parlak yada simli pullu lacivert giyerdim

elbisenin üst tarafı da pullu bide pullu ayakkabı alınca çok şatafatlı olmasın :44::44:
aslında lacivert güzel olur ama fuşya da çok dikkat çekiyo lacivertte çok dikkat çekiyo ikisi bir olur mu ki:44::44:

Elbise çok güzel öncelikle bayıldımm.
Bence bu elbiseye uygun renk lacivert ayakkabı lacivert çanta. Hatta daha dikkat çekeyim derseniz parlament mavisi ile bile kombin edebilirsiniz

Mustafa Kemal'in askeri.

Elbise çok güzel öncelikle bayıldımm.
Bence bu elbiseye uygun renk lacivert ayakkabı lacivert çanta. Hatta daha dikkat çekeyim derseniz parlament mavisi ile bile kombin edebilirsiniz

Mustafa Kemal'in askeri.

ayy canım ciddi misin gerçekten güzel mi :KK9::KK9:
ben ilk gördüğümde çok beğendim ama sanki renginden dolayı biraz çocuksu durdu gibime geldi ama gene de aldım :KK12::KK12:
ya fuşyayla lacivert çok cırt kaçmaz dimi ikisi birden?
o zaman çanta mı ne renk seçmeliyim?

Bakın bu tarz demek istiyorum. Ve süet olsun ki parlamasın elbise zaten parlıyor &#9786;&#65039;
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406751857.109432.jpg

Ve kesinlikle kapalı ayakkabı değil. En azından önü açık

Mustafa Kemal'in askeri.

ayy canım ciddi misin gerçekten güzel mi :KK9::KK9:
ben ilk gördüğümde çok beğendim ama sanki renginden dolayı biraz çocuksu durdu gibime geldi ama gene de aldım :KK12::KK12:
ya fuşyayla lacivert çok cırt kaçmaz dimi ikisi birden?
o zaman çanta mı ne renk seçmeliyim?

Tam lacivert değil de hani kıyafette indigo diye renk var ya öyle gibi. Paylaştığım ayakkabı gibi. Çanta da şöyle olabilir
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406752043.758069.jpg

Bunun bir iki ton koyusu.

Evet gercekten cok beğendim &#9786;&#65039;

Mustafa Kemal'in askeri.

elbisenin üst tarafı da pullu bide pullu ayakkabı alınca çok şatafatlı olmasın :44::44:
aslında lacivert güzel olur ama fuşya da çok dikkat çekiyo lacivertte çok dikkat çekiyo ikisi bir olur mu ki:44::44:

Yok cnm bence lacivert dikkat cekmiyo ama sen bilirsin tabi olursada pulsuz alirsin dugun mu var

Bakın bu tarz demek istiyorum. Ve süet olsun ki parlamasın elbise zaten parlıyor &#9786;&#65039;
Eki Görüntüle 1204459

Ve kesinlikle kapalı ayakkabı değil. En azından önü açık

Mustafa Kemal'in askeri.

Tam lacivert değil de hani kıyafette indigo diye renk var ya öyle gibi. Paylaştığım ayakkabı gibi. Çanta da şöyle olabilir
Eki Görüntüle 1204460

Bunun bir iki ton koyusu.

Evet gercekten cok beğendim &#9786;&#65039;

Mustafa Kemal'in askeri.

teşekkür ederim canım elbise konusunda aklımdaki soru işaretleri gitti :KK9::KK9::KK9:
evet aslında bu tarz bi renk olabilir hem çok boğmamış olur güzel olur
ayakkabı çanta aynı renk olsa olur heralde dimi :44::44:
benim de bi huyum var illa ayakkabı çanta kombini yapacam yoksa sanki kötü durur gibi bi önyargım var bi türlü aşamadım :KK25::KK25:

Yok cnm bence lacivert dikkat cekmiyo ama sen bilirsin tabi olursada pulsuz alirsin dugun mu var

evet canım alırsam zaten pulsuz alırım çok da şey olmasın çünkü arka kısmı da aynı şekilde pullu
bayaa bi allanıp pullandım :KK9::KK9:
kuzenimin düğünü var canım aslında daha zaman var ama yarın şehir dışına çıkacam diye elbiseyi bugüne sıkıştırdım
ayakkabı çantayı da gelinceye sıkıştıracam
o yüzden kafamda bi şeyler oluşsun istedim
gittiğim yerde de şehir içine gidince mağazalara bakmak istiyorum

teşekkür ederim canım elbise konusunda aklımdaki soru işaretleri gitti :KK9::KK9::KK9:
evet aslında bu tarz bi renk olabilir hem çok boğmamış olur güzel olur
ayakkabı çanta aynı renk olsa olur heralde dimi :44::44:
benim de bi huyum var illa ayakkabı çanta kombini yapacam yoksa sanki kötü durur gibi bi önyargım var bi türlü aşamadım :KK25::KK25:

Tabi aynı renk. Ben bulamadım nette de ondan farklı oldu &#9786;&#65039;&#9786;&#65039;

Mustafa Kemal'in askeri.

Parlement rugan stiletto. bu elbiseye asla suet ayakkabi gitmez

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X