bayanlar bir bakarmısınız öncedende sormuştum ama yardımınız lazım :(

tcc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2014
25
1
sevgilimle sürtünerek bişeler yasadığımızı ama boşalma olmadııgını reglimin geciktiğini yazmıştım ama yeniden anlatayım sevgilimle sürtünerek bişeler yaşamıştık ama çamaşır vardı zevk suyu geldi sadece boşalma olmadı ama zevk suyundada sperm oldugu söyleniyor iki - üç ay oldu bu olay olalı ben bu olaydan sonraki reglimi dört gün gecikmeli oldum ama dolu dolu ve ağrılı bi şekilde oldum bir kere daha gecikmişti önceden yine böyle dolu dolu olmuştum.. sonraki reglimide normal oldum 4. gün bitmeye yakın oldu azaldı beste komple bitti şimdi 15 gün var reglime ama göğüslerim sis bu neden olabilir hamile olma riskim varmı ki şu üstüne görme denen şeyden korkuyorum.. bir sürü böyle yazı oldugunu biliyorum ama herkes başka birşey söylüyor.. zevk suyu çamaşrına bulaştıysa olur falan diyende var çözemedim.. o zaman yazdıgımdada ihtimal yok dendi.. ablalarım yardımcı olsanız..:2:

sevgilimle sürtünerek bişeler yasadığımızı ama boşalma olmadııgını reglimin geciktiğini yazmıştım ama yeniden anlatayım sevgilimle sürtünerek bişeler yaşamıştık ama çamaşır vardı zevk suyu geldi sadece boşalma olmadı ama zevk suyundada sperm oldugu söyleniyor iki - üç ay oldu bu olay olalı ben bu olaydan sonraki reglimi dört gün gecikmeli oldum ama dolu dolu ve ağrılı bi şekilde oldum bir kere daha gecikmişti önceden yine böyle dolu dolu olmuştum.. sonraki reglimide normal oldum 4. gün bitmeye yakın oldu azaldı beste komple bitti şimdi 15 gün var reglime ama göğüslerim sis bu neden olabilir hamile olma riskim varmı ki şu üstüne görme denen şeyden korkuyorum.. bir sürü böyle yazı oldugunu biliyorum ama herkes başka birşey söylüyor.. zevk suyu çamaşrına bulaştıysa olur falan diyende var çözemedim.. o zaman yazdıgımdada ihtimal yok dendi.. ablalarım yardımcı olsanız..:2:

hamilesin hayırlı olsun:KK53::KK53:

ama normal regl oldum ben ve riske girecek birşeyde yapmadım olmuş olabilirmi ?

eeee olmus dıyorum olmamıs dıyosun olmamıs dıye baska konullarında yazmıslar yetmemıs gelmiş bidaha konu acmıssın yahu gıt bı eczaneye al bı test gor olmusmu olmamısmı:KK19:

eeee olmus dıyorum olmamıs dıyosun olmamıs dıye baska konullarında yazmıslar yetmemıs gelmiş bidaha konu acmıssın yahu gıt bı eczaneye al bı test gor olmusmu olmamısmı:KK19:

test alırken birşey soruyolarmı isim yaş falan ? gerçekten soruyorum bakın çok kötü durumdayım böyle yazmışlar niye soruyosun diye yapmayın :KK43:

test alırken birşey soruyolarmı isim yaş falan ? gerçekten soruyorum bakın çok kötü durumdayım böyle yazmışlar niye soruyosun diye yapmayın :KK43:

annenın kızlık soyadını soruyolar:KK37::KK37:
tovbe tovbe hayır hıcbısey sormuyolar parasını verıyosun alıyosun:KK14:

Hamile değilsin ama git bi test al için rahat etsin hicbisey sormuyorlar emin ol. Daha fazlada topik acma bence kimse ciddiye alıpta yardımcı olmaz ama haklilarda sananburdan kimse gebelim muayenesi yapamaz sonucta yani bu tarz sorular biraz komik kaçıyor acikcasi ablalarin dalga gecsede cok haksiz degiller ayrica bence boyle korkular yasıyorsan suanda hamile kaldıgını bi düsün napicaksin? İs isten gectikten sonra bi kiymeti yok evlendikten sonra doyarsın ztn merak etme nekadar salakmisim diceksin kendine.. Senin gibi arkdslarm vardi benmde.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hamileysen eğer lütfen nasıl yaptığınızı detaylarıyla anlat cunku burda hamile kalmak için yıllarca uğraşan insanlar var sevaba girmiş olursun işte bunlar hep cahillik ya güldürdün gece gece

Of.
Gene aynı konular.
En nihayyet kimse yapmıyorsa, ben kolları sıvayıp gençlere cinsel ders vermeye başlayacağımm hee!
Kızcağızım bak dinle beni.
Hamile kalmak için erkeğin penisinin senin vajinana girmesi ve de içine boşalması gerekir. Evet vajinanın üzerine boşalırsa da hamile kalma ihtimali vardır fakat çok az. Senin dediğin ise çamaşırının üzerinden, hele ki boşalmadığı halde, boşalsa dahi İmkansız bir durum.
Boşa kendine dert etme. Madem dert edeceksin bu kadar, o zaman bu işlere kalkışma emi?
Bu kadar basit.

X