Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler Arkadslar yardima ihtiyacim var cok kararsizim

Prencesx

Nasilda acitiyor su veda dediginiz.
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
535
90
Kizlar kuzenimin dugunu var. Cok guzel bi yerde yapilack ve bir kuzen olarak cok guzel olmak istiyorum. Birkac kiyafet var aklimda secemedim yardim edermisinz? $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406755057.041464.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406755065.825518.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406755073.714472.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406755082.407755.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406755091.808294.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar kuzenimin dugunu var. Cok guzel bi yerde yapilack ve bir kuzen olarak cok guzel olmak istiyorum. Birkac kiyafet var aklimda secemedim yardim edermisinz? Eki Görüntüle 1204480 Eki Görüntüle 1204481 Eki Görüntüle 1204482 Eki Görüntüle 1204483 Eki Görüntüle 1204484

hepsi çok iddialı ve açık ama güzeller tabi, yani siyah olan ile sarı olan elbise diğerlerine göre daha hoş

hepsi çok iddialı ve açık ama güzeller tabi, yani siyah olan ile sarı olan elbise diğerlerine göre daha hoş

Off cok kararsizmm. Sari olan gerckten cok guzel siyah ayakkabi ile harika duruyor stiletto ile. Yorum icin tesekkr ederm bu arada.

sarı yda beyaz diyorum ama sarı burdaki bayanda gögüs altı çok kötü durmuş kesimden kaynaklanmıyordur umarım

Ben bu kıyafetlerin hiç birini düğüne uygun bulmadım . Şık ve aynı zamanda rahat edeceğiniz seçenekler daha uygun olur bence .

Kizlar kuzenimin dugunu var. Cok guzel bi yerde yapilack ve bir kuzen olarak cok guzel olmak istiyorum. Birkac kiyafet var aklimda secemedim yardim edermisinz? Eki Görüntüle 1204480 Eki Görüntüle 1204481 Eki Görüntüle 1204482 Eki Görüntüle 1204483 Eki Görüntüle 1204484

ben hiç birini beğenemedim sanki gece eğlenmeye gidermiş gibi düğün için şık ve sade her zaman terciğim biraz fazla dekolte var yakışıyor sana ama kotu gozle bakabilirler bu arada nerede açık hava falan mı yoksa otel gibi bir yer mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

düğüne uygun değil. hele 1ci, elbise. o düğünde giyilirmi Allahaşkına.
belki beyaz ama yok oda olmaz..

İlki hariç hepsi güzel, özellikle sarı ve pembe olan. Ama ilk elbise düğün için uygun değil. Sorun açık olması değil, elbiseden çok spor kıyafeti havası var.

ben hiç birini beğenemedim sanki gece eğlenmeye gidermiş gibi düğün için şık ve sade her zaman terciğim biraz fazla dekolte var yakışıyor sana ama kotu gozle bakabilirler bu arada nerede açık hava falan mı yoksa otel gibi bir yer mi

Otel gibi biyerde olacak, uzun elbise sevmiyrm pek fazla. Boyle pullu parlak seyleride sevmiyrm.

düğüne uygun değil. hele 1ci, elbise. o düğünde giyilirmi Allahaşkına.
belki beyaz ama yok oda olmaz..

Bunlar yasima daha uygun gibime geldi abiye tarzi hic giymedim daha once.

Otel gibi biyerde olacak, uzun elbise sevmiyrm pek fazla. Boyle pullu parlak seyleride sevmiyrm.

uzun demiyorum canım onlsrı bende sevmem kastettiğim tam ortası denge

uzun demiyorum canım onlsrı bende sevmem kastettiğim tam ortası denge

Tesekkrler yorum icin insallah bulucam o dengeyi.

X