Saç Rengi ve Saç Boyama Saçina ombre veya balyaj yaptiranlar fikir almak istiyorum lutfen cevap verinn

Yakisirma acaba bana kizil ya beyaz tenliyim ama bide diplerine gore uclari daha acik yya simdi resimde gordugun ggibi yine boyadigimda dibiyle ucu farkli renk olmasin ? .s

Rengi ben de tam bilmiyorum ama kuaför boyamamak icin direndi resmen güneşte çok daa çabuk açılır uçları açık renk çabuk akar faln...
Ama kışa boyatirim gbi gelio :) aralık gbi fln...
Ya beyaz tene herşey yakisiyo yaa...uçları acilsa da çok kötü durcagni sanmıyorum en kötüsü tekrar boyanır hem tek renk kendin de boyayabilirsin hem de açık renk olmadgi için zarar vermez...uçları ilk boyadigimda açık kalmaz da zamanla akar tbi mutlaka. ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rengi ben de tam bilmiyorum ama kuaför boyamamak icin direndi resmen güneşte çok daa çabuk açılır uçları açık renk çabuk akar faln...
Ama kışa boyatirim gbi gelio :) aralık gbi fln...
Ya beyaz tene herşey yakisiyo yaa...uçları acilsa da çok kötü durcagni sanmıyorum en kötüsü tekrar boyanır hem tek renk kendin de boyayabilirsin hem de açık renk olmadgi için zarar vermez...uçları ilk boyadigimda açık kalmaz da zamanla akar tbi mutlaka. ...

Dogru canim ya kizila taktim biraz dda simdi ama dibim iyice gelince illa ki bi daha boyamam gerekcek acaba bastan kendi rengime boyasam da yaza kadar boyayla ugrasmasam mi diyorum.s

Dogru canim ya kizila taktim biraz dda simdi ama dibim iyice gelince illa ki bi daha boyamam gerekcek acaba bastan kendi rengime boyasam da yaza kadar boyayla ugrasmasam mi diyorum.s

O zaman hiç boyama cnm yaa dip gelince çok belli oluyo mu saçın n renk ki?

Eki Görüntüle 1205942
Bunlar benim saclarım obre yaptırdım uclarında eskıden kalma sarılar vardı kendı sacımın uzerıne yaptırdım herkesten olumlu tepkıler aldım cok memnunum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Simdi gordum mesajini saclarin cidden super olmus resim gosterip mi yaptirdin kuafore yoksa renk mi soyledin?

Saol canım bende cesıdı bılmıorum acıkcası ızmırde yasıyorum ısını en guzel yapan kuafore gıttım paraya kıyıp ama hak ettıgını dusunuorum bana bırak dedı saatlerce anlattı ne yapacagını oturdum koltuga sonuc mukemmel tabı facebook varsa key kuafor dıe bı gır bak derım cok sarı olan saclara ters ıslem yaptıklarını bıle gordum herseyı yapıolar gozun kapalı guven yanı umarım sende ıstedıgın saclara kavusursun

Key kuaforrr butun sac modellerine baktim ordan tanidik geldi demekki saclarin :) cok merak ettim kac para odedin :KK70:

Son düzenleme:
Key kuaforrr butun sac modellerine baktim ordan tanidik geldi demekki saclarin :) cok merak ettim kac para odedin :KK70:

Anlatıyım:) renk soylemedım onların sıtesınden yıne bır fotograf gosterdım ama kendı sacımı actırmadım ustune yaptırdım.
Parasına gelınce sıradan kuaforlerde 70 lira alıyorlar boyle uclarına sarı attırınca ama toplasan 10 paket key kuafore 200 lira verdım ama kafamda 30 paket vardı neredeyse eksıgı yok fazlası var :) ama cok memnun kaldım

Bence hiiiccc boyama o zaman.
Ya yazı bekle ombre yaptir yada okuldan once kızıl...

Kararimi veriyorum okuldan once kizila boyuyorum dibi kotu hal alana kadar uzatiyorum goze.cirkin gelince kendi rengime boyatip yaza kadar ellemiyorum yazinda ombre yaptiriyorum :KK70::KK70:

Anlatıyım:) renk soylemedım onların sıtesınden yıne bır fotograf gosterdım ama kendı sacımı actırmadım ustune yaptırdım.
Parasına gelınce sıradan kuaforlerde 70 lira alıyorlar boyle uclarına sarı attırınca ama toplasan 10 paket key kuafore 200 lira verdım ama kafamda 30 paket vardı neredeyse eksıgı yok fazlası var :) ama cok memnun kaldım

Bizimde burdaki kuafor 300sana 200 dedi ama cok geldi anneme sonra yaptirirsin dedi yaptirmadim.d ama gelecek yaz kesin boyatcam :KK70:

Kararimi veriyorum okuldan once kizila boyuyorum dibi kotu hal alana kadar uzatiyorum goze.cirkin gelince kendi rengime boyatip yaza kadar ellemiyorum yazinda ombre yaptiriyorum :KK70::KK70:

Oh nihayet su derdimize bak yaa ne büyük problem şu saç bize aman Yarabbi... :)
Kızıl iyidir boşver yaptiralim ben de yaptircm da daha zaman var bunu yeni yaptırdım zaten bu gün esku fotolara baktım koyu renk saçımı özledim yaaa :KK43:

Oh nihayet su derdimize bak yaa ne büyük problem şu saç bize aman Yarabbi... :)
Kızıl iyidir boşver yaptiralim ben de yaptircm da daha zaman var bunu yeni yaptırdım zaten bu gün esku fotolara baktım koyu renk saçımı özledim yaaa :KK43:

Sorma valla ya sirf bu yuzden bile keske erkek olsaydim diyorum :KK70: guzeldir ama saclarin ya anlattigina gore tadini cikar :) yasin kac canim senin :)

Sorma valla ya sirf bu yuzden bile keske erkek olsaydim diyorum :KK70: guzeldir ama saclarin ya anlattigina gore tadini cikar :) yasin kac canim senin :)

Karamel Bakır gibi bi renk oldu dipler ben daha Küllü bişe istiyodum ama çok yakistirdilar foto yok adam akıllı buluyum onu da gondericm fön cekiim de bi...
Ben yaşlı ve yorgunum cnm yaaa 25 yaşındayım...

Karamel Bakır gibi bi renk oldu dipler ben daha Küllü bişe istiyodum ama çok yakistirdilar foto yok adam akıllı buluyum onu da gondericm fön cekiim de bi...
Ben yaşlı ve yorgunum cnm yaaa 25 yaşındayım...

O mu yasli gencsin daha 25 ne ki :) senin gibi saclar masayla daha guzel ve daha belli olur diyolar bilemedim ama mutlaka koy bigun cok merak ettim :)

O mu yasli gencsin daha 25 ne ki :) senin gibi saclar masayla daha guzel ve daha belli olur diyolar bilemedim ama mutlaka koy bigun cok merak ettim :)

Ayy içim geçti kız hakikaten bnim...
İnşallah bi bakim yapiim da kendime atarım foto...bu scakta da zor gerçi amaaa...

Bu yasta ici gecer mi insanin:) su sicakta degil bakim uyuyamiyo insan :mad:

Canım evlenince yaşın n olursa olsun öyle bi gecio kii...ben bicir bicir o kadar çocuktum kii şimdi mahvoldum yaşım resmen 45 şuan. ....

Ay eveett sıcak perişan etti hakikaten ya ne bakım ne bişe kaldı ucube ucube dolaniyorum... :eek:

Canım evlenince yaşın n olursa olsun öyle bi gecio kii...ben bicir bicir o kadar çocuktum kii şimdi mahvoldum yaşım resmen 45 şuan. ....

Ay eveett sıcak perişan etti hakikaten ya ne bakım ne bişe kaldı ucube ucube dolaniyorum... :eek:

O saçlarla çok güzelsindir sen :KK12: evli misinn bak ilk kez duydum daha severek olmadı mı :26:

X