gitsin bu fazladan 15 kilo....

nisa1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2014
1.591
1.250
34
her gun sabah diyete baslayip oglen birakiyorum. Stresli oldugum zamanlarda
yemek yiyen biriyim ama artik kilomdan cok skildim. Kiyafetlerim olmuyor, yeni birseyler
alasim gelmiyor. Gitsin istiyorum :) kurtulayim fazlaliklardan.
Veee dusundumki zayiflama arkadasim yada arkadaslarim olursa birbirimizi motive ederiz.
benim gibi 15 kilo vermek isteyip, CUMA gunu diyete baslamak isteyen varmi. Ne yediklerimizi yazariz buraya
birbirimizi motive edecek biseyler buluruz/
varmisiniz? ( baslayip vazgecmeyecek olanlar lutfen)

günaydın benimde 11 kilo vermem lazım boyum 160cm kilom 71 peki sen kaç kilosun boyun kaç

ekime kadar 11 kilo hedefim var ve 1 gün oldu diyete başlayalı kurban bayramına 38 beden olarak girmek istiyorum boyum 1.63 kilom 66 hedef 55 :KK70: haydi bismillah! zaten ben önceden 18 kilo verdim konusunuda açtım.

Hedeflerimiz hemen hemen ayni. Bende demin konu acmistim. Hedefim 57. 10 kilom kaldi.

Ben de 70.6 geldim bu sabah :KK43: Hedefim 57 kg olmak..Bugüne kadar bir sürü diyet kitabı okudum, başladığım diyetleri bir bahane ile en fazla 1 ay sürdürebildim. Hep bir bahane buldum kendime..Şimdi yeniden başlamak istiyorum ama bu sefer kararliyim çünkü gidişat hiç iyi değil herkes hamile zannediyor sinir oluyorum :KK43:

Yaşam tarzıma en uygun beslenme tarzi Ayça KAYA ve Simge Çıtak'ın kitaplarında onerdikleri gibi her besin grubundan belirli miktarlarda tüketmeye dayanıyor. Iki diyetisyen in önerilerini harmanlayıp uygulamaya karar verdim. .iş yerindeki bilgisayarima ve evdeki bilgisayarima her gün yediklerimi kaydediyorum. .3 hafta önce spora yazildim hergün gidemesemde gün asiri gitmeye çalışıyorum. .Bakalım neler olacak:? Birbirimizi. Motive edelim. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Diyet yerine saglikli beslenmeyi bir yasam tarzi haline getirsen senin icin daha kolay olmaz mi? Ara ogunlerle, pilavi makarnayi cok az tuketerek vs? Ben saglikli ve duzenli beslenerek verdim 23 kilomu. Boyle diyet kitaplari okumadim hic. Bi kac defa şok diyet denemistim. Ama fazlasiyla geri aliyosun zaten.

Amacım dediğin gibi sağlıklı beslenmek ve bunu bir yaşam tarzı haline getirmek, bu iki kitapta da işin özü bu zaten..her gün önündeki seçeneklere göre ne yiyecegine sen karar veriyorsun. .istersen hamburger ye istersen salata..önemli olan boy yas ve kilo ve metebolizma hizina gore hangi besin grubundan gün içinde ne kadar tüketmen gerektiğini bilmek. .herhangi bir diyet listesine bağlı kalmadan bunu bir yaşam tarzı haline getirmek.

Gunaydiiin bu sabah 69.6 geldim 😊 Sanirim perşembe günü sabah zeytin yemistim, tuz ben de acayip şişkinlik yapıyor, dün o yüzden 70.6 oldu..Bir de dün akşam yemek yemek istemedi canım nesfit yedim sadece 1 kase..Özetle hedef kiloma 13 kg var...

Gunaydiiin bu sabah 69.6 geldim 😊 Sanirim perşembe günü sabah zeytin yemistim, tuz ben de acayip şişkinlik yapıyor, dün o yüzden 70.6 oldu..Bir de dün akşam yemek yemek istemedi canım nesfit yedim sadece 1 kase..Özetle hedef kiloma 13 kg var...

Bisey degill sabredersen 2 bucuk ayda verirsin:)

X