Söz Kesimi Sözüm olacak ama ben hiçbir şey bilmiyorum

evveliyat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2014
29
6
KIZLARRRR yardım edin lütfen. erkek arkadaşımı dün babama söyledim tanışmaya gelecekler sonra söz nişan derken evlilik yolunda ilerleyeceğiz inş. sizden ricam sözde ne yapılır yazılan yorumları okudum ama kafam allak bullak oldu bnde oyüzden tek bi başlık altında toplamak istedim. hediyelerden bahsetmişsiniz mendil sabun kolonya faln diye onlar oluyor mu gerçekten sözde? bn hiç bilmiyordum. lütfen bana en ufak ayrıntısıyla anlatarak yardım edin. o dediğiniz aksesuarları nereden alacağım. çok panik oldum :26::18:

Canim oncelikle simdiden hayirli ugurlu olsun. Herşeyden once sakin olmani tavsiye ederim. Bu tarz organizasyonlarda hicbir zaman tam anlamiyla mukemmelliyet saglanamaz. Sen içinden geliyorsa nasil istiyorsan oyle davran. Benim nisanlim ilk once tek basina tanismaya geldi yaklaşık 5 ay sonra da ailesiyle beraber geldi. Soz ve nisani ayri yaptik. Evde 30 kisiden olusan söz merasimi yaptik. Nisani ise büyük vr salonda yaptik. Simdi dugune 6 ay var ceyiz hazirliklari tam gaz devam ediyor. Sözde ufak hatiralik hediyeler dagitabilirsin ben yapmadim ama içimde kaldi. Havlu sabun mum vs olabilir. Bunları nikah şekeri kina malz. Satan yerlerde bulabilirsin sanirim.

KIZLARRRR yardım edin lütfen. erkek arkadaşımı dün babama söyledim tanışmaya gelecekler sonra söz nişan derken evlilik yolunda ilerleyeceğiz inş. sizden ricam sözde ne yapılır yazılan yorumları okudum ama kafam allak bullak oldu bnde oyüzden tek bi başlık altında toplamak istedim. hediyelerden bahsetmişsiniz mendil sabun kolonya faln diye onlar oluyor mu gerçekten sözde? bn hiç bilmiyordum. lütfen bana en ufak ayrıntısıyla anlatarak yardım edin. o dediğiniz aksesuarları nereden alacağım. çok panik oldum :26::18:

Cnm zaten alcn şeyler iç çmaşırcılarda tuhafyelerd falan damat bohçası adı altnda satlıyor sen once bi bak fyatlarna eger fazla gelrse kendin tek tek alablrsn içndkileri.örngn ben kemer ve cuzdana ihtyç duymadm almadm sdce terlgni ayrı aldm aile buyuk lernd yardmci olur zaten bu knuda sna

Bahsedilen sabunlardan yapıyorum dilersen konu başlıklarımdan modellere bakabilirsin:)

kızlar hepinize çok tşkr ederm. bugün tanışmaya gelecek erkek arkadaşım tek başına sonrası için bi tarih belirlemedik plan yapmadık ama ilerisi gelecek sanırım. bende ailemde düşünemiyoruz bu işler nasıl olur diye:) birde babam onların yaşadığı yeri görmek istiyor kızımı veriyoruz ama nereye vereceğiz diye. peki erkek tarafını ziyaret etmek onlar geldikten sonramı olur yoksa öncemi. ben sözde vermek için magnet düşündüm nişanda ve nikahta kınada zaten şekerli kınalı objeler verilecek magnet hoş olur diye düşündüm ama karasızım tabi yinede

Canim oncelikle simdiden hayirli ugurlu olsun. Herşeyden once sakin olmani tavsiye ederim. Bu tarz organizasyonlarda hicbir zaman tam anlamiyla mukemmelliyet saglanamaz. Sen içinden geliyorsa nasil istiyorsan oyle davran. Benim nisanlim ilk once tek basina tanismaya geldi yaklaşık 5 ay sonra da ailesiyle beraber geldi. Soz ve nisani ayri yaptik. Evde 30 kisiden olusan söz merasimi yaptik. Nisani ise büyük vr salonda yaptik. Simdi dugune 6 ay var ceyiz hazirliklari tam gaz devam ediyor. Sözde ufak hatiralik hediyeler dagitabilirsin ben yapmadim ama içimde kaldi. Havlu sabun mum vs olabilir. Bunları nikah şekeri kina malz. Satan yerlerde bulabilirsin sanirim.

çok tşkr ederm canım. bugün erkek arkadaşım tek başına tanışmaya gelecek ama sonrası için herhangi bir planımız yok bnde ailemde hiç birşey bilmiyoruz:) babam erkek arkadaşımın yaşadığı yeri görmek istiyor. kızımı veriyorm ama nereye vereceğim der gibi . sizce onlar geldikten sonramı olur yoksa onlar gelmeden öncemi olur bu ziyaret

Canim once onlar gelmeli kalkarken de sizi de bekleriz derler ve bi gun kararlastirip gidersiniz. Ama once onlar gelmeli tabiki hakli olarak Sizinkiler de onlarin yaşadığı yeri gormek isteyecekler

Canim once onlar gelmeli kalkarken de sizi de bekleriz derler ve bi gun kararlastirip gidersiniz. Ama once onlar gelmeli tabiki hakli olarak Sizinkiler de onlarin yaşadığı yeri gormek isteyecekler

büyük bi ihtimal önce onlar gelecek. bana göre de öyle olması gerekiyor ama benim canım babam çok düşüncelidir gerek yok o tarafa 2 defa masraf yaptırmaya dedi.şehir dışından gelecekler çünkü. neyseki annesi önce biz tanışmaya gelelim demişte içim rahatladı :) her eve bi bilen lazım ama fazla bilen kaynana herzamn iyi değildir :)

X