yıLan :(

Eses07

Ne mutlu Türküm diyene!
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2013
70.438
53.860
kızlar merhabalar .. :KK3:
bayram ziyaretleri yapalım dedik ..:KK55:
kociş,kardeşim halasına gittik ..:KK55:
çiftlik evleri var .. neyse gittik ..:KK5:
tam oturduk yılan cıktı oturduğumuz yerden ..:KK57:
yarım mt var, benim yılan fobim var (hayvanlardan cokk korkarım ) :KK17:
çığlık atmaya basladım coraplarımla arabaya kadar kostum .. :cry:

sonra hala öldürdü onu,halen etkisindeyim korkuyorum .. :KK42:

Son düzenleme:
tam oturduk yılan cıktı oturduğumuz yerden ..:KK53:
yarım mt var, benim yılan fobim var (hayvanlardan cokk korkarım ) :18:
çığlık atmaya basladım coraplarımla arabaya kadar kostum .. :KK14:
sonra hala öldürdü onu,halen etkisindeyim korkuyorum .. napmalıyım ? :KK25:

felak nas ayetel kürsi oku dua et Allah korur herseyden inşalllah

Batıl inançlarım yoktur. Ama babamın memleketinde bir şeyden korkulunca okunup üflenen su içirirler. Benim önerim, düşünmemeye çalış geçti bitti sonuçta bir daha nerde karşına çıkacak öyle bir yere gitmediğin sürece. Aklına geldikçe başka şeylerle ilgilen. Korku korkuyu doğurur.

Batıl inançlarım yoktur. Ama babamın memleketinde bir şeyden korkulunca okunup üflenen su içirirler. Benim önerim, düşünmemeye çalış geçti bitti sonuçta bir daha nerde karşına çıkacak öyle bir yere gitmediğin sürece. Aklına geldikçe başka şeylerle ilgilen. Korku korkuyu doğurur.

korktuğum için beni buluyor :KK14:

o kadar korkamnıza gerek yok
yılanlar sulak yerlere giderler genelde
eğer yerlerde su varsa ona gelmiştir

o kadar korkamnıza gerek yok
yılanlar sulak yerlere giderler genelde
eğer yerlerde su varsa ona gelmiştir

su falanda yoktu cnm bi anda çıktı ortaya anlamadım ki :KK5::KK5:
aşırı korktuğum için beni buluyor zatenn offffffffffffff :KK25::KK25:

En azından yılan gibi bir hayvana fobiniz var. Benim kedi fobim var. Düşünün apartmanın önünde,yolda,bayırda,mahalle arasında her yerde tetikteyim ben kafayı yemediysem size hiç bir şey olmaz zamanla unutursunuz.

En azından yılan gibi bir hayvana fobiniz var. Benim kedi fobim var. Düşünün apartmanın önünde,yolda,bayırda,mahalle arasında her yerde tetikteyim ben kafayı yemediysem size hiç bir şey olmaz zamanla unutursunuz.
benim apt önüne 9 tane kedi var arabamı hep çizdi .. :26:
benden uzakta yaşasınlar ama bende korkuorum köpek,örümcek :KK5:
en cok ta fare ve yılandan korkarım,nerden cıktı anlamadım ki :KK50:

Yatmayacaksan sorun yok o zaman no panik =)

kalırmıyım margarikotin aslaa korkudan kactım direk :18:

tam oturduk yılan cıktı oturduğumuz yerden ..:KK53:
yarım mt var, benim yılan fobim var (hayvanlardan cokk korkarım ) :18:
çığlık atmaya basladım coraplarımla arabaya kadar kostum .. :KK14:
sonra hala öldürdü onu,halen etkisindeyim korkuyorum .. napmalıyım ? :KK25:

Ayyy kuzum dusunme baska seyler getr aklina benmde bocek fobim var tatilde istnblda kaldgmz evde kirkayk odamnzin kapisinda cikmaz mi valla sabaha kadr gozume uyku girmedi. Biz korkuyrz diye bizi biliyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım korkma, bizim ülkemizin yılanları zararsız. Geçen yaz deneme kurduğum tarlada vardı bir sürü. Önce çok korktum ama araştırınca korkum azaldı. Yılanlar çok aciz hayvanlar. Zararsızlar. İnsanlardan çok korkarlar.

Eses sizi neredeyse cogu basligin altinda yorum yaparken buluyordum (benimkilerde dahil) , simdi de ben sizinkine yorum yapiyorum heheheh, sadece soylemek istedim :KK70: kusura bakmayin bayanlar ve gecmis olsun eses insallah bir daha yilan gormezsin ne diyim :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Allahh yilan dedin ya butun gece orami burami kasirim artik.Acayip korkuyorum yaaa:KK50:

Üzgünüm canım :KK43:
Eses sizi neredeyse cogu basligin altinda yorum yaparken buluyordum (benimkilerde dahil) , simdi de ben sizinkine yorum yapiyorum heheheh, sadece soylemek istedim :KK70: kusura bakmayin bayanlar ve gecmis olsun eses insallah bir daha yilan gormezsin ne diyim :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

hehehh memnun oldum tatlım Teşekkürler :)

Canım korkma, bizim ülkemizin yılanları zararsız. Geçen yaz deneme kurduğum tarlada vardı bir sürü. Önce çok korktum ama araştırınca korkum azaldı. Yılanlar çok aciz hayvanlar. Zararsızlar. İnsanlardan çok korkarlar.

Ayyy kuzum dusunme baska seyler getr aklina benmde bocek fobim var tatilde istnblda kaldgmz evde kirkayk odamnzin kapisinda cikmaz mi valla sabaha kadr gozume uyku girmedi. Biz korkuyrz diye bizi biliyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

koskocamandıı :KK43:(

X