bir bakın zevkli bayanlar(resimli)

N o r w e g i a n

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2014
10.254
7.410
merhaba kızlar.
ben aşağı yukarı suna benzeyen bir pantolon aldım siyah beyaz birşey çiçekli değil ama desenli
ama bunu neyle giyeceğim bulamadım üstüne ne giymeliyim ?
beyaz renk hiç sevmem o yüzden beyaz dışı öneriniz var mı ?
$salvar-kesim-harem-pantolon-kombinleri-11.jpg

merhaba kızlar.
ben aşağı yukarı suna benzeyen bir pantolon aldım siyah beyaz birşey çiçekli değil ama desenli
ama bunu neyle giyeceğim bulamadım üstüne ne giymeliyim ?
beyaz renk hiç sevmem o yüzden beyaz dışı öneriniz var mı ?
Eki Görüntüle 1205418

bunun siyahı veya beyazı hoş olur..
Siyah-s%C4%B1f%C4%B1r-kollu-bluz.jpg

ne giyersen giy içine sok ,dökümlü saten ipekli bi bluz olabilir ama dökümlü olması lazım, atlet giyersen üzerine blazer ceket veya boynuna şal takabilirsin , ama gömlek tarzı giyersen üzerine bişi alma , benim önden cepli siyat gömleğim var hani kolları yukarı toplanıp kolda düğmelenen onunla veya dökümlü mavi bluzum var onunla kullanıyorum
beyaz giymek istemiyorsan siyah olabilir buu pantolonların üzerine tshirt hiç yakıştıramıyorum

Son düzenleme:
ne giyersen giy içine sok ,dökümlü saten ipekli bi bluz olabilir ama dökümlü olması lazım, atlet giyersen üzerine blazer ceket veya boynuna şal takabilirsin , ama gömlek tarzı giyersen üzerine bişi alma , benim önden cepli siyat gömleğim var hani kolları yukarı toplanıp kolda düğmelenen onunla veya dökümlü mavi bluzum var onunla kullanıyorum
beyaz giymek istemiyorsan siyah olabilir buu pantolonların üzerine tshirt hiç yakıştıramıyorum

pantolonun içeriğine bakıp aynı kumaştan alabilir..satende giymek zor ya:26:

canım viskonmu mesela pantolonun üstü ona göre seçersin..siyahta iyi olur..seçilin mağazasında yakası dikdörtgen şeklinde açık bu tarz kısa kollu tşörtler vardı..

tişört giydim zaten çok bayağı oldu tatlım ya haklısın..

Aldığın alt siyahlı beyazlıysa üzerine istediğin renk dalgıç kumaş kolsuz bir body giy içine sok , boyun kolyelerinden tak altınada sandalet diye düşünüdm :KK23: $images.jpg $7a5a4280-602a-45c2-b435-d479297a974f.JPG $images (1).jpg

Bence ustune sifon bol askimi bi sey giyebilirsin icine sokup, buyuk kalin kolyelet var ya moda ona uygun kolye takarsin altina topuklu giysem hos olabilir canim ama kesinlikle icine sok ne giyeceksen mesela siyah kalin askili atlette giyebilirsin ama mutlaka takiyla kombinle:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X