Saç Uzatma Yöntemleri Sınemakı otu kullananlar ??

mincir2121

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2014
8
0
Arkadaslar daha yeni sinemaki otu bemiks ampul ve bepanthen ampul aldim icine badem yagi ve karistirilmis yilan-sarimsak yagi koymayi düşünüyorum şampuan olarakta gliss cok işlem gormus saclar icin olani aldim ise yarar mi ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben kullaniyorum 4 aydir. Bizim bildigimiz Sinameki kuru yapacaksan eger tarifin disina cikma derim. Yag karisimlarini ekstra baska gunde yap belki yag karisimi ve sinameki farkli etki gosterir hangisinin ne ise yaradigi anlasilamayabilir.

Yani sadece sinameki yi kullanayim ? Ya bilmiyorum simdi hepsi saca yarayan şeyler oldugu icin hepsini kullanmak istedim

Yani sadece sinameki yi kullanayim ? Ya bilmiyorum simdi hepsi saca yarayan şeyler oldugu icin hepsini kullanmak istedim

Bence iki bakimi ayri ayri kullan. Sarimsak ve yilan yagi belki sacina iyi gelmeyebilir belli olmaz kullanmadigim icin bir sey diyemem. Beraber kullanirsan kotu etki ederese bu sefer hevesin kacar birakirsin. O yuzden gozlemle.

Suan kafamda acayip kaşıniyor inşallah iyi birseydir :KK70: sinameki bepanthen bimeks ve badem yagi koydum icine

X