Şampuan ve Saç Kremleri sarımsak özlü şampuan

canan777

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2012
44
4
garlex sarımsak özlü şampuan kullanan var mı ? Ben kararsız kaldım açıkcası :/ Saçlarım çok dökülüyor ne yapacagımı bilemedim :KK43:

Canim sarımsaklı sampuanlar tek basina fokulmeyi engellemiyor. Al bi dogum kontrolhapini yoz haline getirip koy sampuaninin icine. Karistir kullan canim sac cikarir dokulmeyi azaltir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim sarımsaklı sampuanlar tek basina fokulmeyi engellemiyor. Al bi dogum kontrolhapini yoz haline getirip koy sampuaninin icine. Karistir kullan canim sac cikarir dokulmeyi azaltir

Evet o yöntemi duymustum şuan mecitefendi sarımsaklıyı kullanıyorum saçıma iyi geldi ama yeni saç çıkarır mı bilemiyorum. O yönteme gelince çok kararsız kaldım ters tepki yapar diye korkuyorum açıkcası

Bence denemekte fayda var bende yapicam hatta ama sampuanimin bitmesini bekliyodum bugum bitti :KK70: nivalis sarimsakli kullaniyodum ama saclarim su ara oluk oluk dokuluyo yeni bitkisel bisampuan alicam otaci olabilir yada nivalis sarimsakli ve isirganli olabilir arastiriyorum alinca ilk isim icine dogum kontrol hapi koymak olucak... senin varmi tavsiye ettigin bi bitkisel sampuan :/

canım işte ben şuan mecitefendi sarımsaklıyı kullanıyorum o iyi geldi benim saçıma bide iyi yorumlar da almıs deneyebilirsin. İnşallah yeni saç da çıkarır :) Dogum kontrolü denedikten sonra bana da haber verir misin? Nasıl etki edecek merak ediyorum :) Kimin aklına gelmis acaba ya :KK70:

Ya bana estetisyen bi arkadasim soyledi bu yontemi. Bikac kisiden de duymustum yani ama zararli olur diye dusunmustum degilmis. Sampuanimi aldim da dogum kontrol hapi bulmam lazim eczaneden alamam ben simdi :/ sampuan da nivalis sarimsakli ve isirganli aldim

sarımsaklı şampuanın boyutu küçük, fiyatı da pek ucuz olmuyor.. onun yerine sarımsak özü-yağı alıp, her şampuana yeterli olcak şekilde damlatmak çok daha mantıklı.. üstelik 1-2 yıl kadar uzun süre kullanabilirsiniz..

sarımsaklı şampuanın boyutu küçük, fiyatı da pek ucuz olmuyor.. onun yerine sarımsak özü-yağı alıp, her şampuana yeterli olcak şekilde damlatmak çok daha mantıklı.. üstelik 1-2 yıl kadar uzun süre kullanabilirsiniz..
Canım bahsettigin şeyde sarımsak kokusu oluyor mu? Şampuanım bitince belki dediğin gibi kullanabilirim

iki tane sarımsaklı şampuan denedim.İkisinden de memnun kalmadım biri photon marka diğeri de nivalisti.Photon saçımda dökülme ve kepek yaptı nivalis ise saçımı yapış yapış yaptı.Kullanmayı bıraktım.Bir daha da denemedim sarımsaklı şampuan.

Bana ilk başlarda iyi gelmişti yumuşattı gibi ama dökülmeme etkisi olmadı bide dogum kontrol hapı da koydum hala aynı dökülüyor. Bu aşırı sıcaklardan mı acaba of :KK43:

X