Jileti nasıl kullanmalıyım?

yobodayi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2014
50
8
ağda ve epilatör hem çok düzgün bi görüntü sağlamadığı hem de cildimde kararma yaptığı için jilete başladım ama daha önce hiç kullanmamıştım. Ne kadar sürede tüyler uzar ve çok sık yapılırsa kötü bi görüntü oluşur mu tecrübelerinizi paylaşırsanız çook sevinirim. Bir de ben krem sürüp yedirmeden onunla alıyorum traş köpüğü falan kullanmıyorum siz ne önerirsiniz ne kullanıyorsunuz? Tüy dökücü sprey daha mı iyi jiletten ne önerirsiniz? şimdiden çok teşekkürler :KK16:

ağda ve epilatör hem çok düzgün bi görüntü sağlamadığı hem de cildimde kararma yaptığı için jilete başladım ama daha önce hiç kullanmamıştım. Ne kadar sürede tüyler uzar ve çok sık yapılırsa kötü bi görüntü oluşur mu tecrübelerinizi paylaşırsanız çook sevinirim. Bir de ben krem sürüp yedirmeden onunla alıyorum traş köpüğü falan kullanmıyorum siz ne önerirsiniz ne kullanıyorsunuz? Tüy dökücü sprey daha mı iyi jiletten ne önerirsiniz? şimdiden çok teşekkürler :KK16:

canım jilet çok çabuk çıkartır ancak batık yapmaz ayrıca tüy uzunluğun kişiden kişye göre değişyor bazılarında çabuk bazılarında geç etki yapıyor genelde bişekilde sabun dus jeli ile köükleyip tıraş yapıyorsun

Bence jilet kullanma ben sadece 1 kere denemistim ona rağmen tüyler hem ertesi gün çıktı hemde kalinlasmis olarak çıktı sir ağda en iyisi veya ağda bantları çok pratik ama jiletten bikarsin.

5yıl agda yaptırdım hiç değişiklik olmadı kalındı hep
tamam jilete göre geç çıkartıyo ama ucu çıkıncada agdaya gidemiyosun
evli bayan için jilet 10 numara
sıkta çıksa duştan duşa al geç anam süper bence :KK34:
sana önerim erkeklerin kullandıgı pahalı 3 bıçaklı jileti orana kullan iyi oluyo
sıradan jiletlerle alma

5yıl agda yaptırdım hiç değişiklik olmadı kalındı hep
tamam jilete göre geç çıkartıyo ama ucu çıkıncada agdaya gidemiyosun
evli bayan için jilet 10 numara
sıkta çıksa duştan duşa al geç anam süper bence :KK34:
sana önerim erkeklerin kullandıgı pahalı 3 bıçaklı jileti orana kullan iyi oluyo
sıradan jiletlerle alma

tahris etmez dimi o birden fazla bicakli jiletler

Bence jilet kullanma ben sadece 1 kere denemistim ona rağmen tüyler hem ertesi gün çıktı hemde kalinlasmis olarak çıktı sir ağda en iyisi veya ağda bantları çok pratik ama jiletten bikarsin.

simdiye kadar hep agda yaptim ama onunla aldiktan sonra en az 1 ay hatta bacakta falan daha fazla bi sure beklemek gerekiyo hepsinin cikip duzgunce alinabilmesi icin o yuzden bilemedim belki sadece yaz aylarinda kullanabilirim o zaman jileti

X