Hamile Kalmak İsteyenler İçin

kızlar ben adetimin ikinci günündeyim ve bende geçen aydan beri bebiş bekliyorum olmuyor çünkü idrar yollarım iltiaplı sürekli problem yaşıyorum bu dediğiniz maydonoz suyunu bugünden başlasam kaçgün devam etmeliyim ve günde kaç kere

Selam arkadaslar ilk oncelikle zamaninda burda paylasim yapmis bir arkadas var (sensen99 ) Allah razı olsun ondan ben hamile kalmak istiyordum ve olmuyor her ay husranlik icindeydm sonra bu arkadas burda bir jelden bahsetmis pr...ed jel diye adini yazamiyorum belki yasaktir diye ilk aydan hamile kaldim gercekten inanamiyorum simdi 1.5 aylik bence mutlaka deneyin arkadaslar once Allah tabiki buda vesile kesinlikle deneyin derim

evlendikten sonra 1 sene bebeğim olmadı idrar yollarımda iltihap vardı kayınvalidem söyledi maydonozu kaynat suyunu iç kalanlarıda iç çamaşırının arasına koy ama hem hamilede kalırsın dedi benim derdim idrar yollarıydı denedim hamile kaldım,2.bebeğimde de öyle oldu.komşum bebk çok istiyodu ona söledim benimle dalga geçti komik ama iddaya girdik yaptım yine hamile kaldım sadece bi bilgiyi paylaşmak istedim belki faydasını görürsünüz...ha komşumu soruyosanız o daha deniyor:dance:
Ne kadar sure kullandiniz hamile kalana kadar

Merhaba arkadaslar,
ben de gebe kalmadan once cok gezdim bu sitelerde ve en sonunda bebegimi kucagima aldim. Allah isteyen herkese versin Insallah. Sadece size bence sihirli yontemimi yazmak istiyorum. Istiyorum ki sizde faydalanin. Ben de nerdeyse her denedigimde hamile kaldim. Yumurtlama testlerini biliyorsunuz. Bu testleri yapmaya basliyorsunuz ve 2 tane koyu cizgiyi gorene kadar yapiyorsunuz. Gordukten sonra demek oluyor ki 24 ya da 36 saat icinde yumurtlayacaksiniz. O yuzden 3 gun arka arkaya esinizde birlikte olmaniz lazim isinizi garantilemek icin. Eger bir saglik probleminiz yoksa ve sadece gebe kalamiyorsaniz bir deneyin. Ama unutmayin yumurtlama testleriyle vucudunuzu ogrenmek icin 2 ay falan gececek. Yumurtlama testlerini adetinizin genelde 10. gunu yapmaya baslayin. Tabii ki kisiye gore de degisir. Benim adetim 28 gunde birdi ben 10. Gun basladim hep. Ama yanilmayin. Bazen 12. gun bazen 15. bazen de 14. gun çıktı iki cizgi. Basarilar. Allah yardimciniz olsun....

Pco var bende ve adet duzensizligi yasarim surekli hatta uzun zamandir ilac kullanmadan adet olmuyordum. Esimin yesillikle arasi olmadigi icin pek saglikli beslendigimiz de soylenemezdi. Ama cok ilginc birsey oldu ondan midir degil midir bilemem tabi ama. Gectigimiz aylarda ben yeter artik azicik aaglikli birseyler yiyelim diye evi ota buladim. Demet demet maydonoz ve dereotu yedim, kahvaltida bol otlu omlet yapiyor yaninda yine maydonoz ve dereotunu yiyordum nasil ozlediysem. Ve tesadufen hamile kaldigimi ogrendim. Adet olmayan biri nasil hamile kalir bunu bir cok doktora sordum ama cevap veremediler. Sonra sonra dusununce, ben muhtemelen tukettigim fazla maydonoz ve dereotundan hamile kaldim diye dusundum. Hayatimda degisik baska hicbirsey yoktu cunku.

Ve inanirmisiniz hamile oldugumdan haberim yok bu sekilde yemege devam ettim. En ufak bir kanama sikayetim olmadi, bebegimin kalbi durdugu icin kurtaj oldum ama doktorum dedi ki ben o bebegi almasam asla dusmezmis rahmin bebegin tutunmasi icin cok elverisli. Hamileligimden habersizken tukettigim maydonoz ve dereotlari da herhangi bir risk olusturmamis demekki. Ogrendigimde 4,5 haftalikti....

Bir suredir travma sebebiyle yemekle aram hic yok hicbirsey yemiyorum, ama bu daha simdi geldi aklima, yarin gidip mis gibi yesilliklere bogarim evi yine:)

slm arkadaşlar öncelikle bebek isteyen, anne baba olmayı hak eden herkese Allah bu duyguyu tattırsın inşallah. Bende hamile kalmak için çok uğraşan biri olarak, eğer bir gün çocuk sahibi olursam doğum hikayemi yazacağım diye kendi kendime söz verdim. 2012 yılında evlendim ilk zamanlar evliliğimizin tadını çıkartalım hemen çocuk yapmayalım düşüncesiyle korunduk, fakat 7-8 ay sonra korunmayı bıraktık. korunmayı bıraktık fakat çocuk olsun diyede çok uğraşmadık açıkçası. 1 yıl daha geçti, dedik korunmadığımız halde neden hala çocuk olmadı. bu sefer bir korku sardı eşimi ve beni bu sefer çocuk olsun diye uygun pozisyonlar, yumurtlama günleri hesaplama vs. araştırdığım okumadım bilgi kalmamıştır. ne yaptıysam yine hamile kalamadım. doktora gittik beni muayne etti herşeyin normal olduğunu bir sıkıntı görünmediğini, eşiminde gözükmesi gerektiğini söyledi. fakat eşim gitmedi doktora. sonra dedim herhalde benim çocuğum olmayacak, artık araştırmayı vs.herşeyi bıraktım. zamana bıraktım Allah nasip ederse illaki olur herşey normalse dedim. 2015 haziran ayında adetim bir hafta gecikti fakat nasılsa adet olurum diye hala konduramadım hamileliği. 10 gün geçti dayanamadım ve eczaneden test aldım. hemen 2 çizgi belirdi ve ben yine inanamadım test bozuk olabilir dedim. sonra başka bir eczaneden başka bir marka test daha aldım ve ondada hemen 2 çizgi belirdi. ben yine emin olamadım eşime anlattım oda doktora gidene kadar inanmadı :) hafta sonuydu acile gidip hemen kan testi yaptırdım ve orada değerler baya yükseldiği için hamile olduğum söylendi ve sevinçten havalara uçtuk. ertesi gün bende bir miğde bulantısı ama normal bir bulantı değil 4 ay boyunca hiçbirşey yiyemedim yataktan kalkamadım serumlarla ayakta kaldım. miğde bulantım 9 ay boyunca sürdü ve çok ağır bir hamilelik geçirdim. 2016 ocak ayında oğlumu kucağıma aldım çok şükür. Allah nasip ederse olmayacak hiçbirşey yoktur. isteyen ve hakeden herkese Allah nasip etsin inşallah. hiçbir zaman umudunuzu kesmeyin arkadaşlar.

Canım adetliyken içiyorsun sadece sabah aç karınla ıltıhab ne varsa hepsinı söküyo şuan Bnde deniyorum dünden beri

X