Hamile Kalmak İsteyenler İçin

ikraa

Guru
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2007
16
3
burada hamile kalmak ve bebek isteyen o kadar çok arkadaşımız varki inanın her okuduğumda inşallah hepinizde bu duyguyu tadarsınız diyorum.hamile kalmak isteyen arkadaşlar yada olanlar belki size saçma gelebilir ama hiç maydonoz suyu denedinizmi benim 3 gebeliğimde önce Allah sonra maydonoz sayesinde oldu,yada tesadüftü bana öyle geldi.tekrar ediyorum saçma bi düşünce diyeniniz olabilir ama denemekten bi zarar çıkmaz

Ikracim Benimde Bebişim Olmuyor Idrar Yollarimda Iltihab Var Arkadaşlarimda Tavsiye Etti Ama Denemedim Bana Iltihabi Söktüğünü Söylediler

Bana Suyunu Kaynatip Içmemi Tavsiye Ettiler Bebeğin Olmasinda çok Rolü Varmiş Ben Deniycem

evlendikten sonra 1 sene bebeğim olmadı idrar yollarımda iltihap vardı kayınvalidem söyledi maydonozu kaynat suyunu iç kalanlarıda iç çamaşırının arasına koy ama hem hamilede kalırsın dedi benim derdim idrar yollarıydı denedim hamile kaldım,2.bebeğimde de öyle oldu.komşum bebk çok istiyodu ona söledim benimle dalga geçti komik ama iddaya girdik yaptım yine hamile kaldım sadece bi bilgiyi paylaşmak istedim belki faydasını görürsünüz...ha komşumu soruyosanız o daha deniyor:dance:

ben maydonoz suyunu duymustum kaynatım buharına oturunca ıltıhap varsa temızlenıyormus o yuzden sordum ıcecekmıyız dıye tamam ıcelım ozaman
sagol canım deneyelım

ayti bu arada adetin bittikten sonra 1 hafta boyunca yap.sonra yapma çünkü maydonoz iltihabı temizliyor hamile olursun ve Allah korusun bebek varsada düşer hamile kadının fazla maydonoz yemesi zararlıymış

hımmm analdım benım sımdı adetıme 1 hafta var yapmıyım osaman sagol canım ya bende hemen yapıcaktım

Hadi bakalim ben de deneyeyim. Idrar yollarindaki iltahap hamile kalmayi etkiliyor mu? Ben hic bilmiyordum.

Arkadaslar peki sperm kalitesini ya da hareketliligini arttirmanin bir yolu var mi? Ben selenyum ve cinko sprem kalitesini arttiriyor diye okumustum ama acaba cinko ve selenyum hangi besinlerde var? Maydonoz gibi pratik bir seyler varsa bunun icinde super olur.

Arkadaslar peki sperm kalitesini ya da hareketliligini arttirmanin bir yolu var mi? Ben selenyum ve cinko sprem kalitesini arttiriyor diye okumustum ama acaba cinko ve selenyum hangi besinlerde var? Maydonoz gibi pratik bir seyler varsa bunun icinde super olur.

Günaydın bakuu

Ben selenyum ve çinko ile ilgili küçük bir araştırma yaptım.
Selenyum
Ceviz,yumurta,karides,ayçiçek çekirdeğinde varmış.

Çinko
Kırmızı et, karaciğer yumurta, deniz ürünleri, fasulye, bezelye ve fındık bol miktarda çinko içerir.
Benim eşiminde sperm sayısı çok düşük.. Bende bu bilgilerden faydalanacağım.

Günaydın bakuu

Ben selenyum ve çinko ile ilgili küçük bir araştırma yaptım.
Selenyum
Ceviz,yumurta,karides,ayçiçek çekirdeğinde varmış.

Çinko
Kırmızı et, karaciğer yumurta, deniz ürünleri, fasulye, bezelye ve fındık bol miktarda çinko içerir.
Benim eşiminde sperm sayısı çok düşük.. Bende bu bilgilerden faydalanacağım.

cok tesekkur ederim. :) Bakalim isallah ise yarar. Tabi bunlari caktirmadan yedirmek lazim yoksa benim kocam dunyada yemez. Gurur meselesi yapar.

cok tesekkur ederim. :) Bakalim isallah ise yarar. Tabi bunlari caktirmadan yedirmek lazim yoksa benim kocam dunyada yemez. Gurur meselesi yapar.

Peki cnm sen arada çaktırmadan yedirmeye çalış..

Benim ki bana gerek olmadan kendisi bu da iyi geliyormuş deyip herşeyi yiyor..

Ya kocamı yediklerinden dolayı hasta edicem ya da bebiş gelecek
Tek problem çok kilo almaya başlayacak böyle giderse
:1hug:Şeniz
Allah inşallah en yakın zamanda bizlere de bebiş nasip eder.

:eek::1hug:Kislaarr Maydonozun Sapini Mi Kaynattin Senben öyle Duydum Uyguladimda şu Anda Adet Dönemimdeyim Içtim Bişey Olurmu Ben Idrar Yollarimda Iltihap Olduğu Için Içiyorum Beni Mahvediyor Sancisi

tubiş21 sapıyla beraber kaynatıp içiyosun ben günde 3-4 bardak içiyodum aç karnına değil ama adet zamanında içmememin nedeni kanamayı arttıra bilir ondan korktuğum için

slm ikracım bu faydalı bılgın için saol hemen denıyecem.ayrıca benım bıldıgın de bişi var.buda sperm hareketını hızlandırıp sperm sayısını arttırıyo;6-7 keciboynuzunuküçük kır yarım lıtre kaynıyan suyun içine atın 3 dk kaynat 20dk dınlendır.ilk hafta1 bardak sabah 1 bardak aksam iç.1 hafta sonundasadece aksamları iç.3 ay boyunca devam edilecek.(iç demısım ama kızlar sız degil esler içecek:KK66:ay ne komıgım ya iç demışım heppppp

X