Saç Uzatma Yöntemleri Saçları Gürleştirmek Icin Yaptığım maskeler saçımı yorar mı?

O

obsesifprenses

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi obsesifprenses
Arkadaşlar saçımın güçlenmesi için her hafta zeytinyağı,bademyağı ve hint yağını yumurta sarısı ve mayonezle karıştırıp saçıma sürüyorum ve 2-3 saat saçımda tutuyorum bunu haftada bir uyguluyorum bir de dove un lacivert onarıcı maskesini aldım onu da kullanıyorum sizce bu yağ karışımından sonra maskeyi uygularsam durularken çok mu ağır gelir saçımı yorar mı ?? tawsiyelerinizi bekliyorumm arkadaşlar

Bence maskeyi bir kaç gün sonra yap canıma.s Mesela yağları pazar sürdüysen maskeyi çarşamba ya da perşembe yap:1hug:

Peki bende bir şey merak ettim...
Bu yaptığın karışım gerçekten işe yarıyor mu?
Bilgilendirirsen sevinirim...

kız olanlarda firar edecek rahat bırak saclarını yazık eziyet etme

arkadaşlar çam terebentiini deneyin şampuanınıza katark..bnde denicem:)kaydirigubbakcemile2

bioxcin sampuanı kesınlıkle tavsıye ederım.. saclarım da dokulme vardı ve baya seyreklesmıstı..
hem bioxcin tüpleri kullandım (kutunun yarısını sonra bıraktım gerısı duruyor) hemde her yıkamada sampuanını kullandım.. cok kısa surede toparladı gurlestı cok sukur.. :nazar:
onun oncesınde boyle yaglar fılan kullanmıstım amacok zor oluyor maske yag uygulamak.. bıraz zahmetlı.. sampuan cok basıt.. a.s

Benim saçlarım kalçalarıma kadar,upuzun ve çok parlak,ben her hafta hakiki zeytinyagı ve mayonezi karıştırıp saçıma sürüyor ve 2 saat kadar bekletiyorum,bence o maskeleri falan hiç denemeyin,en iyisi zeytinyağı,sonuca sizler de şaşıracaksınız...

ben aktardan bir yağ karışımı aldım içinde 10-15 tane yağ falan var 2 haftada bir sürüyorum saçlarım iprek gibi oldu...fiyatı da 17 ytl galiba ama emin değilim 11 de olabilir ama tek yıkamayla geçmiyor..cuma günü yapıyorum pazartesiye kadar 2 kere yıkıyorum aksi takdirde çok yağlı görünüyor saçım ... saçlarım kazık gibiydi şimdiyse iprek gibi .. tavsiye ederim.

cnm benimde saçlarım dökülüyordu. tavsiye üzere eczaneden ısırgan otu özlü şampuan aldım.kullandım gerçekten çok etkisi oldu. ama saçı kartlaştırıyo. bi süre kullandım şimdi kullanmıyorum saçlarım hiç dökülmüyor. tavsiye ederim sana.

Benim saçlarım kalçalarıma kadar,upuzun ve çok parlak,ben her hafta hakiki zeytinyagı ve mayonezi karıştırıp saçıma sürüyor ve 2 saat kadar bekletiyorum,bence o maskeleri falan hiç denemeyin,en iyisi zeytinyağı,sonuca sizler de şaşıracaksınız...

cnm z.yağını duydum ama gürleştirmek için mi bu dediğin

cnm z.yağini duydum da gürleştirmek için mi o dediğin_??

zeytin yağı saçı besliyo uzamasına filan de yardımcı oluyo . ben zeytin yağının içine badem yağı ve yumurtada atıyorum ve öyle sürüyorum saçıma.daha parlak oluyo

tek başına zeytin yağı daha iyi olmaz mı?

X