Doğuma Hazırlık Otomatik Çin Takvimi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızlar benim kız çıkıyo ama erkek..

Eşimin tarihleriyle denedik o tam tuttu:roflol::roflol:

Erkekler üzerinde deneyin diyo eşim bakalım tutacak mı??

Hadi siz de deneyinsırnaşık şeysırnaşık şey

bi takvim kız diyor başka bi takvim erkek hangisine inanacaz .merak işte kızım var ikinciside erkek olur inşallah .ama hayırlısı ne ise o olsun yine rabbim bilir.

Arkadaşlar bu takvimde yaşımıza 9 ay eklememiz gerekiyor ama diğer takvimlerde böyle bişey yok ve benim için sonuç farklı çıkıyor çünkü temmuzda 28 im bitti 29 a girdim biten yaşımı yoksa girdiğim yaşımı baz almam gerek? :uhm::sm_confused::sm_confused:

ben 36 yaşında hamile kaldım ama takvim 37 yaşı heaplıyor ona göre erkek olucak bebegim tutarsa çok güzel olur bir kızım var birde erkek olursa sevinirim dogrusu

arkadaşlar benim bir kızım var 5 yaşında. Birde oğlum olmasını istiyorum takvime bakarken bitirdiğimiz yaşımı yeni girdiğimiz yaşımı gireceğiz.Bana göre ben 27 yaşımdayım [12.12.1982 doğumluyum] ama otomatik çin takvimi 26 yaş gösteriyor. Hangi yaşa bakmalıyım yardımcı olursanız sevinirim...

benm ikisindede kız cıktı bakalım hyrlısı ,şu an 11 hafta 4 günlük öğrenir öğrenmez sonucu yazarım burdan arkadaşlar..

bu normal çin takvimiyle aynı gibi görünüyo...
normalde de 27 yaşa bakıyorum buraya yazıp tıklayınca da yaşımı 27 gösteriyo...

X