solgun cilt

therita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
82
1
benim yüzüm çok solgun duruyor.ten rengim beyaz tamam ama yüzüm böyle solgun durunca da kendimi hastalıklı gibi hissediyorum moralim bozuluyo.kansız değilim zayıf da değilim(zaten zayıflıkla ilgisi hiç yok gördüğüm kadarıyla).ben ne yapabilirimki ya bunun bi çaresi yokmu acaba?bu ilerleyen bilim ve teknoloji benim dertlerime bi türlü çare olamıyo :smilewinkgrin: :rolleyes2: yanaklarım şöyle kırmızı olsaydıda allık vazifesi görseydi :smile: bi önerisi olan varmı??

Bizim Burada Bir Köy Var .orada Herkes Pembiş Pembiş Geziyor .oraya Gitmeye Ne Dersin?

bende çok beyazım canım haddinden fazla göz altımdaki morlukları bi kapatıcıyla kapatıp yüzümede pudra uyguluyorum hiç makyaj yapmasanda koyu bir pudra kullan ee allahta bizi böle beyaz yaratmış ne güzel :cool3:

Ben beyaz değilim buğday tenliyim ama bende özellikle uykusuz kaldığımda solgun görünürüm ve makyajsız kendimi hastalıklı gibi hissederim şöyle bronz bir allık sürmeden rengim yerine gelmez yani bunun beyaz tenlede ilgisi yok yapı meselesi çaresi nedir bilemiyorum :)

Auto Bronz krem kullan başka birşeye gerek kalmıyor ben öyle yapıyorum

teşekkürler arkadaşlar cevaplar için biraz doğallığı seviyorum galiba yani allıkla güzel görünmek bana güzellik gibi gelmiyo esas yerine geçmiyo yani :smile: ama napalım pudrayla allıkla devam edelim bari evlenincede yataktan kalkar kalkmaz yanımdaki uyanmadan :smile: kırmızı allığımı süreyim:smile:

bayan endise .!.:
Bizim Burada Bir Köy Var .orada Herkes Pembiş Pembiş Geziyor .oraya Gitmeye Ne Dersin?

keşke öle bir imkanım olsa valla ne iyi olur pembiş pembiş gezerim :smile:

therita .!.:
teşekkürler arkadaşlar cevaplar için biraz doğallığı seviyorum galiba yani allıkla güzel görünmek bana güzellik gibi gelmiyo esas yerine geçmiyo yani :smile: ama napalım pudrayla allıkla devam edelim bari evlenincede yataktan kalkar kalkmaz yanımdaki uyanmadan :smile: kırmızı allığımı süreyim:smile:

therita çok güldüm yaa :laugh: :laugh: :laugh: sen doğalda güzelsindir canım eminim :smilewinkgrin:

Canım bende de aynı sorun var bembeyaz yüzüm kansızım çünkü yapacak bişey yok pudra ve kapatıcıyla hergün kamufle ediyorum :rolleyes2:

azem .!.:
Canım bende de aynı sorun var bembeyaz yüzüm kansızım çünkü yapacak bişey yok pudra ve kapatıcıyla hergün kamufle ediyorum :rolleyes2:

etmesen şaşardım azem delisi :rolleyes2:

cildin solgunsa kansızsındır bol bol kan yapıcı şeyler ye mesela elma fındık çikolata vs vs saglıklı günler dilerim

ya bende cok solgun gorunuyorum soyle yuzumu ııce bır kapatıp allık surmeden cıkarsam cok huzursuz oluyoeum acaba sarılık varmı dıye dusunmeden edemıyorum yoksa kan degerlerım normal cok zayıfta degılım sasırdım kaldım

ben de aynı dertten muzdaribim yaf
cildim pürüzsüz ama yine de fondoten sürmek zorunda kalıorum,milet dio bebek gibi tenin var nie kapatıcı sürüon ama napam casper gibi dolaşılmıoşakkıdısırnaşık şey

ya yüzdeki kılcal damarları harekete geçiren bi krem vardı ama adını unuttum reklamlarda falan da çıkıodu:uhm:

aynı sorun valla kıısss. çalıştığım yerde öyle çok sorarlar bana hastamısın die. bende sen gibi doğal olmayı seven biriyim.. bende yoo gayet naturelim diorum...şimdi millet anladı dabi... bu gızın yüzü böyleyimiş die kimse sormuo... yazın gararayım biraz dierekten yaylaya neyin çıkıom ıstakoz gibi gızarıp geliom. bakıom bi hafta sonaa yine beyazııımmm... ne yapaam hüdaverdiiii....

bende sapsarıyım bunun çaresi yok. kanım fazla hatta kan vermem gerekiyo. bu konuda yapılabilecek bişey yok. ama geçen gün bişey öğrendim. ablam söyledi. insanın yüzü karaciğerinin aynasıymış. acaba karaciğere faydalı gadaları bol tüketsek düzelirmiyiz.

X