bir insanın dostun olduğunu nasıl anlarsın?

kaç dostunuz var?

• Ankete Katılan
    44

BenOzgurce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
2.870
11
50
arkadaşlar yorumlarımızla bir çok kişiye gerçek dostluğu tarif edelim.ben başlıyorum.dostun içinde sana karşı art niyet,kıskançlık olmaz.dost sana hatalarını kırmadan söyler.dost herşeyini paylaşacak kadar güvenebileceğin karakterdedir.dost en zor anlarında iki eli kanda olsa sana yardımcı olmaya çalışan kişidir.dost dağların ardında olsada manevi desteğini hissedebildiğin kişidir.eee daha ne duruyorsunuz hadi sizde anlatın.teşekkürler çok faydalı olacağımıza inanıyorum.a.s.a.s.a.s.

kiz ben yazdimyaaa

sende olmasan kimse dostlukla ilgilenmiyo diye üzülecektim.18 -25 yaşları arasında pek anlamaz insanlar kim dost kim rol yapıyor.aslında amacım okunduğunda ders çıkarılabilen öğretici uyarıcı yorumlar gelmesiydi olmadı:KK43:((benim kız kardeşim her güleni dost zannediyor da.

sağolsun bir tane dostum var Ankara'da. biz taşınınca birbirimizden uzaklaştık ama hala irtibatı kopartmadık. bir derdimiz sıkıntımız olduğunda telefonda, msnde dertleşiyoruz hatta mektuplaşıyoruz da. uzakta da olsa yakınımda hissettiğim bi dostumun olması huzur veriyor bana.. ahh ahh...

benim hiç yok:1no2:bikaç kere olduğunu sanmıştım ama nerdeeee:1no2:işin içine çıkarları girince fırıldak gibi dönüyolar..artık karar verdim kimseye gereğinden fazla önem vermiyorum..eşim ve kızım dışında tabi..

malesef benimde dostum yok ama eklemek istedigim bi sey daha var ki bence olmazsa dosluk olmaz oda DURUSTLUK... Ne olursa olsun durust olmak lazim...

Sen gülerken yanındakiler de güler
Ama ağlarken yalnız ağlarsın
onun için öyle bir ağaca yaslan ki,
Asla yıkılmasın
öyle bir dost edin ki
asla bırakmasın...

Bulmak zor ama bulmanız dileğiyle...

herzaman yanında yanında olur.sadece ıyı gunlerınde deıl.kırılacagını bılse bıle hayatını etkıyleyecek hatanı gorurse soyler.hep ıyı olmanı ıster.mutluluklarını kıskanmaz.senın kadar sevınır.bır sıkıntında ıkı elı kanda olsa kosar yardımına.malesef bu devırde bulmak zor.

sağolsun bir tane dostum var Ankara'da. biz taşınınca birbirimizden uzaklaştık ama hala irtibatı kopartmadık. bir derdimiz sıkıntımız olduğunda telefonda, msnde dertleşiyoruz hatta mektuplaşıyoruz da. uzakta da olsa yakınımda hissettiğim bi dostumun olması huzur veriyor bana.. ahh ahh...

evet benimkide uzakta ama oralarda bir yerlerde olduğunu bilmek mutlu ediyor beni.var olduğunu bilmek bile güzel.a.s.a.s.a.s.teşekkürler katkın için.

benim hiç yok:1no2:bikaç kere olduğunu sanmıştım ama nerdeeee:1no2:işin içine çıkarları girince fırıldak gibi dönüyolar..artık karar verdim kimseye gereğinden fazla önem vermiyorum..eşim ve kızım dışında tabi..

üzüldüm canım ama gerçekten kolay kolay çıkmıyor insanın karşısına gerçek dost.insan çoğu kez hayal kırıklığına uğruyor.yinede kalbin açık olsun hiç ummadığın bir anda karşınaçıkar inşallah.a.s.a.s.a.s.

bugune kdr hiç dostum olmadı sadece ahmetim war onun dışındada dostum olmadı olmazda herhalde bu saatten sonra

canım yanlış mı gördüm yoksa daha hayatının başlangıcındaki gencecik bir insan ümidini mi yitirmiş.nasıl yaniiii:))oralarda bir yerde olmalı mutlaka dikkatli bak.hem başın sıkışmadan bilemezsin kim dost, kim düşman.hatalarını sana söyleyen insan dostundur mesela.a.s.a.s.a.s.a.s.

Son düzenleme:
malesef benimde dostum yok ama eklemek istedigim bi sey daha var ki bence olmazsa dosluk olmaz oda DURUSTLUK... Ne olursa olsun durust olmak lazim...

kesinlikle katılıyorum.bak en basitinden bir olay anlatayım.18-19 yaşlarındayız lisede dost olduğum bir arkadaşım .ezun olduktan sonra kendinden epeyce büyük çok zengin bir adama aşık oldu.adam onu arabalarda gezdiriyor çok şık restorantlarda yemeğe götürüyor gezdiriyor hediyeler alıyordu.mezun olunca istanbula gelmiş ve ablalarının sayesinde işe girmişti ve bu adam onun patronuydu.aşık bir insana o kişi senin için doğru değil demek zordur.ne tepkiyle karşılaşacağınızı bilemezsiniz.ama ben yaptığının yanlış olduğunu.adamın yaşını vs.bütün olumsuzlıkları söyledim.ve bana dediki herkes adam zengin diye bana destek olurken sen düşünmeme neden oldun işte gerçek dostluk bu.daha ne hikayeler vardır dostluk hakkında.hepbirlikte okuyacağız.a.s.a.s.a.s.

teşekkür ederiz canım evet dost dost diye nicelerine sarıldık ama çok azdır dost olabileceğimiz insanlar.a.s.a.s.a.s.a.s.

herzaman yanında yanında olur.sadece ıyı gunlerınde deıl.kırılacagını bılse bıle hayatını etkıyleyecek hatanı gorurse soyler.hep ıyı olmanı ıster.mutluluklarını kıskanmaz.senın kadar sevınır.bır sıkıntında ıkı elı kanda olsa kosar yardımına.malesef bu devırde bulmak zor.

çok güzel bir tarif.umarım burda yazılanlar dostum var zannedenlerin gözünü açar.öptüm.a.s.a.s.a.s.

Benimde Dostum Hiç Yok Birzzamanlar Varolduğunu Sanmiştim Ama Yokmuşş:1no2: ŞUANDA TEK DOSTUK ARKADAŞIM ŞIRDAŞIM HERŞEYİM ODA NİŞANLIM:nazar:

birden fazla var dostum daha önce dostum sandığım kişinin arkamdan iş çevirdiğini görünce dost seçmekte zorlandım ama ben sevdiğim insanları çabuk dost yaparım ama kolay kolay insanda sevemem yanii

bak bnde yazıorumm....bnm hiç dostum yok.daha doğrusu insanlara artk dostum olacak kadr güvenemiorumm.çünkü hayatımdaki en güvündiim insan kardeşimden bile daha ykn olan insan sevgilimle bni ayırdi ve çıktılarr..sen olsan güvenirmiydin?? senağlama senağlama senağlama

X