Derideki Keçeli Kalem Lekesi

g.a.m.z.e

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
834
16
40
Kizlar Benim Oturma Gurumum Kenarlari Deri.ve Krem Rengi Açik Yanii..geçenlerde Mavi Keçeli Kalem Lekesi Olmuş Bi Kaç Yeri çok Canim Sikildi,nasi çikarilir Bi Bilgisi Olan Varsa Yazssin Lütfen şimdiden Teşekkürler..

canım koltuklarda,halılarda ve giysilerde kullanılacak silgiler var benmde kıyafetime mürekkep dökülmüştü.bir teyze önermişti kırtasiyelerde satılıyor ordan temin edebilirsin.ve o silgi benm kıyafetimdeki mürekkebi çıkardı denemekte fayda var .

canım koltuklarda,halılarda ve giysilerde kullanılacak silgiler var benmde kıyafetime mürekkep dökülmüştü.bir teyze önermişti kırtasiyelerde satılıyor ordan temin edebilirsin.ve o silgi benm kıyafetimdeki mürekkebi çıkardı denemekte fayda var .

teşekkür ederim canım bi denemekte fayda var tabii..inşallah çıkar ya çok canımı sıkıyo orda öyle mavi mavi ...tatlicadiarzu

Keçeli Boyalarin Içinde Alkol Var Temizliği De Alkol Ya Da Kolonyayala Kolay Olur Ama Leke Tazeyken Yapsaydin Etkili Olurdu.

Benim koltuklarımda krem rengi ve tamamı deri.Kızım yeni yeni yürümeye başladığında almış eline mavi tükenmez kalemi 3 lü koltuğu karalamışta karalamış.Ertesi günde bana misafir gelecekti.gece öyle üzüldüm ki denemedeğim şey kalmadı leke çıkarıcı silgide işe yaramadı.En sonuda aldım domastos çamaşır suyunu aldım koltuğu boydan boya koyu kıvamda çamaşır suyuyla suladım ve gece sinirden hemen uyudum.Sabah kalktığımda lekeden eser yoktu.ve halende bayram temizliğinde çamaşır suyuyla (domestosla sadece) siliyorum lekeden eser kalmıyor.küçük bir alanda deneyerek sonuca bakabilirsiniz.

benide koltugun kösesini misafirin cocugu karalamis tükenmez kalemle ama cikmadi rengi biraz acildi ama galiba yavas yavas zamanla yok olacak daha öncede olmustu neler denemedimki rangi biraz acildi ama tamamen cikmadi ama zamanla sürtünmeyle kayboldu gitti

benide koltugun kösesini misafirin cocugu karalamis tükenmez kalemle ama cikmadi rengi biraz acildi ama galiba yavas yavas zamanla yok olacak daha öncede olmustu neler denemedimki rangi biraz acildi ama tamamen cikmadi ama zamanla sürtünmeyle kayboldu gitti
evet herşeyin ilacı zaman benim de denemediğim yöntem kalmadı cif ve domestosu bile kattım birbirine beklettim ama nafile artık pes etmiştim ki baktım dediğin gibi zamanla sürtünmekten olsa gerek geçti gitti lekeler ama evde 2 yaramaz olunca yerine yenileri geldi ama ben artık kafaya takmıyorum zamanla geçiyor nasılolsa.:1rolleyes::1rolleyes:

Arkadaşlar oülum dün gece işyerimdeki koltuğumun üzerine tükenmez kalemle resim yapmış :))
sabah kalktım alkolle temizlemek geldi aklıma. Alkolü koltuğa püskürtmem yetti boya kendiliğinden gitti tavsiye ederim.

Benim koltuklarımda krem rengi ve tamamı deri.Kızım yeni yeni yürümeye başladığında almış eline mavi tükenmez kalemi 3 lü koltuğu karalamışta karalamış.Ertesi günde bana misafir gelecekti.gece öyle üzüldüm ki denemedeğim şey kalmadı leke çıkarıcı silgide işe yaramadı.En sonuda aldım domastos çamaşır suyunu aldım koltuğu boydan boya koyu kıvamda çamaşır suyuyla suladım ve gece sinirden hemen uyudum.Sabah kalktığımda lekeden eser yoktu.ve halende bayram temizliğinde çamaşır suyuyla (domestosla sadece) siliyorum lekeden eser kalmıyor.küçük bir alanda deneyerek sonuca bakabilirsiniz.

ay canım aynısı benimde başıma geldi ama bi kaç ay oluyo çıkaramadım biraz koyuluğu gitti o kadar yarın deniycem inşllah işe yarar kılıf diktiriyodum bende du bi bakalım artık ne olacak....ah o cadılar yokmu kağıttan başka heryeri yazıyo :ecrin_bebek:

Arkadaşlar oülum dün gece işyerimdeki koltuğumun üzerine tükenmez kalemle resim yapmış :))
sabah kalktım alkolle temizlemek geldi aklıma. Alkolü koltuğa püskürtmem yetti boya kendiliğinden gitti tavsiye ederim.

canım alkol derken nasıl bi alkol?:uhm:

Canım aynısı benımde oldu herŞeyı denedım Çıkmadı.kendılıĞınden yavaŞ yavaŞ geÇıyo.

biraz önce benim oğlum da halletmiş gördüm . duvarda vs. yapınca kolonya cif anında slince hemen etki ediyor da. bu defa eskimiş. ne yaptıysam çıkmadı. kolonya -cif.. yok. domestos deneyeceğm birazdan .. ama ilk aklıma gelen alkol olmuştu. eczaneden bulabilirsim sanırım . en son onu deneyeceğim. olmassa onu da sürtünme kuvvetine bırakacağım :)))))

arkadaşlar aynı şey benim koltuklarım ve duvarımın başına geldi. bir komşumun tavsiyesi ile sadece su ile çıkardım. hatta kirlenmiş deri koltuklarımda pırıl pırl oldu. Ankara gölbaşında nanoteknoloji ile üretilmiş bir sünger var ordan aldım hiç bir kimyasal kullanmadan sadece su ile tüm lekeleri çıkardım. kesihlikle işe yarıyor. hatta her yer kargo ilede gönderiyorlar. ilgilenirseniz telefonu: 0312 484 9025

çamaşır suyunu öğrendiğim iyi oldu benimde koltukları deri üzülüyorum bişi olçak diye..

derideki tükenmez kalem lekesini saf alkol püskürtün ve biraz bekleyin daha sonra gliserinli herhangibir el kremi sürün sonucu göreceksiniz...

X