Sürrealist Çalışmalar ve Örnekleri

a.s isterseniz goblen tablo haline de getirilebiliyor a.s

canım nasıl goblen tablo olucak
goblen tabloya baktım iğne ve iplikle yapılan sanat diyo nasıl olucakki
bilgilendirirsen sevinirim
a.s.:içelim:[/QUOTE]

aa smhsmh sen de sormuşsun, ben sırf veziküle cevap verdim, kusura bakma, şöyle ki, delikleri sayılabilen kareli kumaş üzerine renkli ipliklerle işliyorsun, işleme yaparken de , bir şemadan faydalanıyorsun, şemada gösterilen sembollerle iplerin etketlerindeki sembolleri eşleştirip saya saya işliyorsun. bir defa deneyen bir daha vazgeçemiyor, o derece keyifli ve bir tür hastalık :) sonuçta ortaya çıkanlarsa saygı duyulacak cinsten...

Fantastik resimden goblene örnek:
4540a4eeda802a8c419aeaf260dff021.jpg

a.s isterseniz goblen tablo haline de getirilebiliyor a.s

ya canım nasıl goblenimi tasarlanıyor ne olur cevapla eger goblen oluyorsa alıp yapmask istiyorum ben bulgarirtandan getirtiyorum goblenleri[/QUOTE]

yok yok özelden msj gönderemiyorum canım türkiyedeki goblenlerin kareleri büyük oldugu için resim gerçekliğini yitiriyor.ben dmc iple mostar köprüsünü işledim harika oldu.pc ile aram yok beceremedim sana mesaj atmayı.smhsmh ın topicte koydugu yeşillikler arasından gelen beyaz elbiseli kız orta boy ne kadar olur fiyatı birde projesini yaparken bire bir mi bire dörtmü yapıyorsun

ya canım nasıl goblenimi tasarlanıyor ne olur cevapla eger goblen oluyorsa alıp yapmask istiyorum ben bulgarirtandan getirtiyorum goblenleri

yok yok özelden msj gönderemiyorum canım türkiyedeki goblenlerin kareleri büyük oldugu için resim gerçekliğini yitiriyor.ben dmc iple mostar köprüsünü işledim harika oldu.pc ile aram yok beceremedim sana mesaj atmayı.smhsmh ın topicte koydugu yeşillikler arasından gelen beyaz elbiseli kız orta boy ne kadar olur fiyatı birde projesini yaparken bire bir mi bire dörtmü yapıyorsun[/QUOTE]

a.s.
canım istersen ziyaretçi msjı bırak ben senin adına bırakmıştım
ayrıca özel mesajı açık bi bak istersen iletişim bilgilerinde sitesinin adreside var

X